Casual Dating

Portal Casual Dating z "gwarancją skoku w bok"? Co sądzimy o Skokwbok69.pl?

9.3

Skokwbok69.pl

Czy Skokwbok69 to dobry serwis randkowy Casual Dating i platforma do skoku w bok? Portal jest odważny i daje pod pewnymi warunkami nawet Gwarancję erotycznej przygody. Przyjrzeliśmy się więc bliżej temu portalowi i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami!

Nasze doświadczenia ze Skokwbok69.pl

Nazwa tego młodego serwisu randkowego i portalu służącego do skoku w bok jest jednoznaczna. Chodzi tu o spotkania okazjonalne i bez różnicy jest, czy jesteś singlem i po prostu nie masz ochoty na związek, czy szukasz tylko dyskretnego romansu. Portal zdecydowanie nie jest tak znany jak C-Date.pl i CasualRandki.com, obiecuje jednak coś, co od razu przykuło naszą uwagę – "Gwarancję erotycznej przygody”. Dlatego też rejestracja na Skokwbok69.pl była dla nas obowiązkowa. Pomagała nam w tym nasza osoba testowa "Roman" z Warszawy, który stworzył dwa profile, jeden w Łodzi i drugi w Poznaniu.

Skokwbok69.pl

Podobnie jak w przypadku innych portali Casual Dating i portali służących do skoku w bok, rejestracja tu jest również bezpłatna. Wszystko, czego potrzebujesz, to ważny adres e-mail i około minuty czasu. Po potwierdzeniu adresu e-mail pojawia się naprawdę ważna część: wybierasz swoje preferencje seksualne (od spotkań na zewnątrz, zamianę partnera po przytulanie), swój fetysz (od fetyszu stóp, BDSM do skóry i lateksu), czy szukasz normalnej randki czy też trójkąta, jakiego rodzaju spotkania lubisz (od cyberseksu, po randkę na jedną noc czy też zamianę partnera) oraz gdzie ma się odbyć spotkanie (od spotkań w saunie, na dworze, na parkingach po spotkania prywatne). Różnorodność i możliwości bardzo nas zaskoczyły. Wypełniliśmy wszystkie kryteria. Jak już wspomniano, do naszego testu stworzyliśmy dwa profile: jeden profil w Łodzi i drugi w Poznaniu.

Skokwbok69

Tworząc swój profil, powinieneś być tu dość kreatywny. Skokwbok69.pl to w miarę nowy portal i zakładamy, że zarówno profile użytkowników płci męskiej, jak i żeńskiej są tu stosunkowo aktywne. Jednak nawet tutaj mamy do czynienia z pewną nadwyżką kobiet i dlatego, zwłaszcza jako mężczyzna, swoim profilem powinieneś sprawiać pozytywne wrażenie.

Nawiasem mówiąc, poszukiwanie nieskomplikowanego, okazjonalnego seksu jest znacznie łatwiejsze niż stworzenie profilu. Na początku portal proponuje Ci osoby z którymi możesz nawiązać kontakt. Ułatwia Ci to wyszukiwanie. Naprawdę fajną funkcją dla niecierpliwych jest "szybka randka". Klikając:  "lubię" lub "Nie lubię" przy odrobinie szczęścia możesz mieć już pierwsze spotkanie. Zasadniczo portal Casual Dating działa niemal jak platforma społecznościowa. Znajduje się tu lista przyjaciół, zablokować możesz nieprzyjemnego użytkownika oraz zobaczyć, kto odwiedził twój profil. Ogólnie wszystko jest bardzo jasne. Na pewno szybko się tu odnajdziesz.

Ile kosztuje Skokwbok69.pl?

Wiele osób zastanawia się teraz, ile kosztuje Skokwbok69.pl oraz czy można z niego korzystać bezpłatnie. Podstawowe funkcje są darmowe, jednak kto naprawdę chce umówić się na randkę Casual oraz korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji, powinien zainwestować kilka złotych. W zamian za to otrzymujesz również pewne przywileje. Jedną z rzeczy, która odróżnia ten portal od wielu innych znanych portali Casal Dating, jest "Gwarancja erotycznej przygody" lub krótko mówiąc ‘’Gwarancja skoku w bok’’. Otrzymasz tu pod pewnymi warunkami zwrot pieniędzy, jeśli nie uda Ci się w określonym czasie zaaranżować żadnego erotycznego spotkania lub skoku w bok. Sprawia to, że ​​Skokwbok69.pl jest uczciwą i prawie wolną od ryzyka propozycją, odróżniającą portal ten od większości innych portali Casual Dating na rynku.

Skokwbok69.pl

Krótko mówiąc, koszt członkostwa premium na Skokwbok69.pl mieści się w normalnym zakresie i zależy od czasu jego trwania. Kto od razu zakupi 6-miesięczne członkostwo premium, ten każdego miesiąca zaoszczędza sporo pieniędzy. My zawsze zalecamy tzw. złoty środek. Jeden miesiąc może okazać się za krótko, zwłaszcza jeśli jesteś niedoświadczony i po raz pierwszy korzystasz portalu do skoku w bok. Sześć miesięcy może być natomiast za długo, jeśli nie spodoba ci się ten portal. Ogólnie rzecz biorąc, na rynku istnieją zarówno droższe, jak i tańsze portale Casual Dating, jednak Skokwbok69.pl oferuje także „Gwarancję erotycznej przygody”. Jest to świetna rzecz, szczególnie dla mężczyzn, którzy na takich platformach nie zdobyli jeszcze wystarczającego doświadczenia lub nie mieli po prostu do tej pory szczęścia. W przypadku kobiet korzystanie z portalu jest nadal bezpłatne (stan na luty 2019 r.). 

Skok w bok

Czy Skokwbok69.pl to dobra alternatywa dla C-Date.pl, Erodate.pl i Co?

Portalowi Skokwbok69.pl dokładnie przyglądaliśmy się przez około miesiąc i śmiało możemy stwierdzić, że portal ten jest świeższy niż większość innych portali randkowych Casual Dating dostępnych na rynku. Jest to naprawdę dobry i przejrzysty serwis randkowy. Odnajdziesz się tu z pewnością bardzo szybko. Dzięki „Gwarancji erotycznej przygody” nawet najbardziej niedoświadczeni użytkownicy, bez ponoszenia większego ryzyka, sprawdzić mogą, czy Casula Dating to coś dla nich. Czy jednak można się tu umówić na randkę Casual? Odpowiedzieć na to pytanie jest nam naprawdę ciężko, ponieważ Roman, jako lokalizację wybrał Łódź i Poznań, podczas gdy sam pochodzi z Warszawy. Prawdziwe spotkanie zatem, nie było naszym celem. A to, czy prawdziwe spotkanie się odbędzie, zależy jak zwykle od wielu czynników. Ogólnie jednak portal ten jest bardzo dobrą alternatywą dla C-Date.pl, CasualRandki.com lub Erodate.pl. 

Jedną rzecz powinieneś wziąć pod uwagę: Nigdy nie polegaj tylko na jednym portalu. Nawet jeśli z powodzeniem przetestowaliśmy dany portal randkowy, nie oznacza to, że i Ty odniesiesz tu sukces. Czy na danym portalu w Twoim mieście lub regionie zarejestrowanych  jest wielu użytkowników? A może nie podoba Ci się dany portal i nie odnajdujesz się na nim wcale? Wypróbuj co najmniej dwa, a jeszcze lepiej trzy różne portale randkowe. Tylko wtedy możesz zmaksymalizować swoje szanse. Życzymy wielu sukcesów.

Alternatywy w tej samej kategorii

 • bezzobowiazan.com bezzobowiazan.com

  Szukasz erotycznego dreszczyku? W takim razie koniecznie zajrzyj na nowy portal randkowy Casual HeisseBeziehungen.com. Jakie są jednak doświadczenia z Bezzobowiazan.com? Przyjrzeliśmy się bliżej temu portalowi.

  Odwiedź stronę
 • Only-Flirts.com Only-Flirts.com

  Kto szuka randki na jedną noc, może spróbować swego szczęścia na różnych platformach w Internecie. Jedną z takich platform jest nowy serwis erotyczny Only-Flirts.com. Rozejrzeliśmy się więc, czy naprawdę można znaleźć tu niezobowiązujące kontakty na jedną noc.

  Odwiedź stronę
 • i-hookedup.com i-hookedup.com

  Szukasz prawdziwych spotkań na sex, czy może przypadkiem natknąłeś się na i-hookedup.com i zastanawiasz się, czy portal ten jest wiarygodny? Zarejestrowaliśmy się, ponieważ chcieliśmy wiedzieć, czy można spotkać tu prawdziwe kobiety oraz mężczyzn. Oto nasz test e-Hookups.com!

  Odwiedź stronę

Skokwbok69.pl Opinie:

 • 2022-12-30 18:16:47, Anonymous (Man, ?)

  Trochę rzeczywistości

  Opinie:

  Dużo dziewczyny nie odpowiada a jak już to przenoszą rozmowę na email a potem na inne bardzo drogie strony. Gwarancja randki faktycznie jest ale dosyć rygorystyczna 6 miesięcy konto premium, 5 zdjęć profilowych, pisanie do 7 dziewczyn w tygodniu (+5/-5 lat różnicy) i dziewczyny muszą być w promieniu 100km to wszystko to jest minimum

Napisz własną opinię

Please select the star