Casual Dating

Na ile poważny jest S-Klub.pl? Nasze doświadczenia ukażą to!

7.1

S-Klub.pl

Wciąż na nowo napotykamy się na przeróżnych forach i społecznościach Pickup na portal S-Klub-pl. Chcieliśmy w końcu dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego portalu i wraz z naszą nową osobą testową Arkiem zarejestrowaliśmy się na nim. Czy portal ten jest poważny? Ile kosztuje i czy naprawdę można poznać na nim prawdziwe kobiety oraz prawdziwych mężczyzn? Nasz test S-Club.pl stara się odpowiedzieć na wszystkie te pytania.

Nasze doświadczenia z S-Klub.pl

S-Klub.pl wydaje się być coraz bardziej popularną platformą randkową i czatową. Choć portal ten nie jest tak popularny  jak C-Date (tutaj nasz test C-Date.pl) lub CasualRandki (tutaj nasz test CasualRandki.com), to jednak wielokrotnie napotykaliśmy się w ostatnich miesiącach i latach na tę nazwę. Chcieliśmy dowiedzieć się więc czegoś więcej i zarejestrowaliśmy się.

Rejestracja na stronie S-Klub.pl jest bezpłatna, podobnie jak w przypadku niemal wszystkich portali tej kategorii. Prócz nas, na portalu tym zarejestrowała się także nasza osoba testowa z Wrocławia - "Sławek", 35 lat (chciałbyś również zostać naszą osobą testową? Skontaktuj się z nami!).

Rejestracja tu jest również bardzo łatwa. Wszystko czego potrzebujesz to adres e-mail. Podać musisz również informacje dotyczące Twojego wieku i miejsca zamieszkania, a na podstawie tej S-Klub.pl przedstawi Ci osoby z Twojej okolicy.

Gdy tylko uzyskasz dostęp do portalu, odnajdziesz się na nim bardzo szybko. Nasz test S-Klub.pl pokazał jednak, że portal ten możemy odebrać na początku jako dość zagmatwany. Nie chodzi tu tylko o klasyczny portal Casual Dating, jest to także portal służący do czatowania. Oznacza to, że na S-Klub.pl nie wszyscy użytkownicy mają ochotę na  prawdziwe spotkanie. Może to prowadzić do pomyłek i sporego zamieszania. W rubryce Live Cams, naszym zdaniem, nie znajdziesz kobiet, które zainteresowane są prawdziwym spotkaniem. Jeśli nie jest to dla Ciebie problemem i masz ochotę na erotyczną przygodę Cam2Cam, to z pewnością możesz tu zajrzeć .

Czy S-Klub.pl jest bezpłatny?

Z pewnością zastanawiasz się, czy S-Klub.pl jest bezpłatny, a jeśli nie, to jaki koszt poniesiesz na koniec dnia? Jedna rzecz z góry: S-Klub.pl nie jest darmowy natomiast rejestracja: tak! Utworzenie profilu: TAK! Posurfowanie i sprawdzenie portalu: TAK! Jednak aby poczatować i w pełni korzystać ze wszystkich funkcji, musisz zapłacić. Opłaty tutaj są różne i zależą od okresu trwania członkostwa. Za 30-dniowe podstawowe członkostwo zapłacisz zatem 39,90 PLN miesięcznie (stan na styczeń 2019 r.). Nie jest to okazja, jednak dość uczciwy model cenowy. Inne ceny obowiązują jednak, gdy zechcesz na czacie skorzystać z funkcji Cam2Cam.

Nasz wniosek: czy S-Klub.pl należy do renomowanych?

W czasie trzytygodniowej fazie testowej, naszej osobie testującej, nie udało się zorganizować żadnego spotkania, jednak jest on zdania, że S-Klub.pl to udane połączenie portalu casual Dating i portalu do czatowania. Z pewnością nie łatwo jest tu zorganizować spotkanie z innymi użytkownikami, ponieważ na wszystkich portalach randkowych Casual, a także na S-Klub.pl zdecydowaną większość stanowią mężczyźni. Jednak nasza osoba testowa w żadnym momencie nie miała wrażenia, że ​​S-Klub.pl jest oszustwem. Z początku my również mieliśmy wrażenie, że portal ten jest nieco mylący, jednak pod koniec dnia znajdziesz tu wszystko, czego możesz oczekiwać od nowoczesnego portalu randkowego i czatowego. Szanse na zorganizowanie prawdziwego spotkania - w naszej pierwszej ocenie - nie są lepsze niż na innych platformach, jakie do tej pory mieliśmy okazję testować. Niemniej jednak S-Klub.pl na pewno warto wypróbować. W każdym razie portal ten wydaje się mieć wielu aktywnych użytkowników zarówno na naszym koncie testowym w Warszawie, jak i na koncie naszej osoby testowej "Sławka" we Wrocławiu. Portal ten jest z pewnością, pod względem ilości użytkowników, jednym z największych portali w Polsce.

Jako mężczyzna, powinieneś mieć świadomość, że na portalu takim jak S-Klub.pl, wyraźną większość stanowią mężczyźni. Ponadto twoje szczęście zawsze uzależnione jest od przeróżnych czynników. Dlatego zawsze powinieneś starać się podwoić lub potroić swoje szanse i przynajmniej spojrzeć na kilka portali w tej samej kategorii.

Alternatywy w tej samej kategorii

 • C-Date.pl C-Date.pl

  C-Date.pl to jeden z najsłynniejszych polskich serwisów randkowych. Czy najsłynniejszy oznacza również, że mamy do czynienia z naprawdę dobrym portalem?

  Odwiedź stronę
 • Skokwbok69.pl Skokwbok69.pl

  Czy Skokwbok69 to dobry serwis randkowy Casual Dating i renomowany portal do skoku w bok? Wzięliśmy tę platformę pod lupę i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami!

  Odwiedź stronę
 • i-hookedup.com i-hookedup.com

  Szukasz prawdziwych spotkań na sex, czy może przypadkiem natknąłeś się na i-hookedup.com i zastanawiasz się, czy portal ten jest wiarygodny? Zarejestrowaliśmy się, ponieważ chcieliśmy wiedzieć, czy można spotkać tu prawdziwe kobiety oraz mężczyzn. Oto nasz test e-Hookups.com!

  Odwiedź stronę

Napisz własną opinię

Please select the star