Casual Dating

Czy na Only-Flirts.com faktycznie można znaleźć niezobowiązujące kontakty na jedną noc?

8.5

Only-Flirts.com

W chwili obecnej nie szukasz stałego związku, jednak chciałbyś umówić się z kimś na sex? e-Flirts.com to nowa platforma dla kobiet i mężczyzn szukających szybkiego numerku. Chcieliśmy wiedzieć, jak dobrze działa ta strona.

Oszustwo czy prawdziwe kontakty? e-Flirts.com w teście praktycznym!

Kto szuka przygody na jedną noc, jednak jest zbyt nieśmiały, aby nawiązywać kontakty z ludźmi w klubach czy dyskotekach i nie odniósł sukcesu na zwykłych serwisach randkowych, może spróbować swojego szczęścia na nowej platformie Only-Flirts.com. Nawet jeśli portal sprawia wrażenie " flirtowania", kryje się za nim platforma erotyczna. Ale Only-Flirts.com nie jest tak nowy, jak mogłoby się wydawać. Podczas naszego testu zauważyliśmy, że portal wyglądał znajomo. W rzeczywistości, testowaliśmy już e-Flirts pod inną nazwą. Only-Flirts.com jest portalem partnerskim i-Hookedup (Oto test i-hookedup). Zasadniczo struktura obu platform erotycznych jest identyczna. Niemniej jednak, dołożyliśmy wszelkich starań i ponownie przetestowaliśmy Only-Flirts.com bardziej dokładnie. Podobnie jak w przypadku iHookedup, rejestracja na Only-Flirts jest łatwa i bezproblemowa. Musisz podać kilka szczegółów o sobie, wpisać swój adres e-mail, wybierać hasło i gotowe. Szybciej nie zarejestrujesz się prawie nigdzie indziej. Więc jeśli jesteś ciekawy, co ma do zaoferowania powyższa platforma erotyczna, możesz zarejestrować się szybko i bez zobowiązań. 

Czy Only-Flirts.com jest bezpłatny?

Portal Only-Flirts nie wymaga szczegółowych objaśnień. Zaraz po zalogowaniu, ukaże Ci się bardzo prosty interfejs użytkownika. Po lewej stronie znajdują się funkcje, w tym funkcje flirtu, takie jak "Flirt" (funkcjonuje ona na zasadzie "Tindera", gdzie można po prostu kliknąć, czy dany profil ci się podoba, czy też nie) oraz "Wiadomości". Możesz również zobaczyć profil odwiedzających cię osób oraz edytować swój własny profil.

e-Flirts.com

Jednak czy Only-Flirts.com jest darmowy? Po pierwsze, rejestracja jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca, a obecnie (stan na grudzień 2020) otrzymujesz nawet kilka darmowych kredytów w prezencie. Również później masz możliwość otrzymania większej ilości darmowych monet. W tym celu musisz: potwierdzić swój adres e-mail (co daje 80 Monet), logować się codziennie (co daje 10 Monet), mieć zweryfikowany profil (co daje 100 Monet) oraz wybrać zainteresowania (co daje 10 Monet). Wszystkie informacje pochodzą z grudnia 2020 r. i oczywiście mogą ulec zmianie. Obecnie jest to jednak świetny sposób na zdobycie dodatkowych monet. W przeciwnym razie każda interakcja na Only-Flirts kosztuje dodatkowe monety. W związku z tym z platformy nie można korzystać zupełnie bezpłatnie.

e-Flirts opinie

Ceny na Only-Flirts zaczynają się od 39 ZL za 200 Monet i idą w górę do 3409 ZL za 25000 Monet (również stan na grudzień 2020). Nie zalecamy jednak od razu zakupu największego pakietu. Powinieneś najpierw poznać każdą stronę. Idealnie możesz to uczynić posiadając średni pakiet.

Oszustwo czy jednak prawdziwe kontakty na Only-Flirts.com? Jaki jest wniosek?

Jak już wspomnieliśmy na początku: Only-Flirts i i-hookedup to praktycznie dwa identyczne portale. W związku z tym, jeśli chodzi o Only-Flirts.com, wniosek jest taki sam jak z obecnie bardziej znanym portalem partnerskim: Jest tu wielu użytkowników i zaraz po zarejestrowaniu się, z pewnością szybko znajdziesz kogoś dla siebie. Jednak pewna liczba profili na Only-Flirts to, przynajmniej naszym zdaniem, tak zwane "profile moderowane". Przy moderowanych profilach, prawdziwe spotkanie oczywiście nie będzie możliwe. Jednak z pewnością nie wszystkie profile na Only-Flirts są moderowane. Problemem jest więc ustalenie, które profile są prawdziwe, a które nie. Oznacza to odjęcie punktów.

e-Flirts

Czy jest więc możliwe znalezienie na Only-Flirts randki na jedną noc? Zdecydowanie! Czy jednak łatwo jest znaleźć  na Only-Flirts randkę na jedną noc? Raczej nie. Jak wspomniano, nie jest to niemożliwe, jednak uważamy, że istnieją lepsze platformy, na których znaleźć można kobiety i mężczyzn na szybką przygodę seksualną (sprawdź popularne serwisy randkowe casual lub inne portale erotyczne) . Jeśli jednak szukasz szybkiego flirtu lub gorącej rozmowy, Only-Flirts to świetna opcja. Ponieważ obecnie (stan na grudzień 2020 r.) dostępne są nawet darmowe monety, zdecydowanie powinieneś zajrzeć tu choć raz.

Jeśli masz już za sobą doświadczenia z Only-Flirts.com, będziemy wdzięczni, jeśli podzielisz się z nami oraz naszymi użytkownikami swoim doświadczeniem. Pod tą recenzją możesz napisać swój własny komentarz dotyczący Only-Flirts. Z góry bardzo dziękujemy!

Alternatywy w tej samej kategorii

 • C-Date.pl C-Date.pl

  C-Date.pl to jeden z najsłynniejszych polskich serwisów randkowych. Czy najsłynniejszy oznacza również, że mamy do czynienia z naprawdę dobrym portalem?

  Odwiedź stronę
 • Skokwbok69.pl Skokwbok69.pl

  Czy Skokwbok69 to dobry serwis randkowy Casual Dating i renomowany portal do skoku w bok? Wzięliśmy tę platformę pod lupę i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami!

  Odwiedź stronę
 • i-hookedup.com i-hookedup.com

  Szukasz prawdziwych spotkań na sex, czy może przypadkiem natknąłeś się na i-hookedup.com i zastanawiasz się, czy portal ten jest wiarygodny? Zarejestrowaliśmy się, ponieważ chcieliśmy wiedzieć, czy można spotkać tu prawdziwe kobiety oraz mężczyzn. Oto nasz test e-Hookups.com!

  Odwiedź stronę

Only-Flirts.com Opinie:

 • 2023-11-14 15:23:04, Kamil (Man, 36)

  Piekne

  Opinie:

  Polecam poznalem milosc zycia

 • 2023-04-14 11:17:52, jester (Man, 52)

  Oszustwo.

  Opinie:

  Po rejestracji otrzymuje się 80 tzw. monet, które znikają w parę chwil, po napisaniu kilku wiadomości do fałszywych profili, które nagle zasypują cię propozycjami, nie mającymi szans na realizację.

 • 2021-07-19 04:51:08, Adam (Man, 44)

  Niema randek

  Opinie:

  Oszustwo!!!!!!!!

Napisz własną opinię

Please select the star