Casual Dating

Bezzobowiazan.com w Teście

9.6

bezzobowiazan.com

Poszukujesz "gorącego związku" i chcesz urzeczywistnić swoje erotyczne fantazje? W takim razie nowy serwis randkowy Casual Bezzobowiazan.com​ może być dla Ciebie właściwym wyborem. Zarejestrowaliśmy się, aby bliżej przyjrzeć się temu nowemu portalowi. 

Czy Bezzobowiazan.com jest dobrym serwisem randkowym Casual?

Każdy, kto trafia na portal Bezzobowiazan.com, zapewne zdaje sobie sprawę, o co w nim chodzi. Gorący związek z pewnością nie oznacza klasycznego związku z ustalonymi intencjami, ale polega na erotycznych i zmysłowych przygodach. Innymi słowy, chodzi o niezobowiązujące randki, a Bezzobowiazan.com to nowy i odświeżająco odmienny serwis randkowy Casual, któremu zdecydowanie chcieliśmy się bliżej przyjrzeć. Ponieważ raport z testu zaplanowany został spontanicznie i w stosunkowo krótkim czasie, niestety nie udało nam się znaleźć ochotnika, który pomógłby nam w przeprowadzeniu testu. Dlatego też niniejsza recenzja koncentruje się na funkcjach technicznych, liczbie użytkowników oraz cenach nowego serwisu randkowego.

Rejestracja na Bezzobowiazan jest bardzo prosta. Należy określić, czy jest się mężczyzną czy kobietą, potwierdzić swoje miejsce zamieszkania, podać wiek i w kolejnym kroku nadać nazwę użytkownika. Następnie należy wprowadzić swój adres e-mail i potwierdzić go. Niestety, nasza wiadomość z potwierdzeniem trafiła do Spamu. W razie potrzeby należy więc sprawdzić tutaj.

Jak działa Bezzobowiazan.com?

Bezzobowiazan jest dość przejrzystym portalem i prawdopodobnie szybko się w nim odnajdziesz. Po lewej stronie menu znajdziesz wszystkie funkcje potrzebne do wyszukiwania "gorących relacji". Wiadomości, Wizyty, Ulubione, Polubienia, Kamerki i oczywiście Wyszukiwanie, któremu od razu przyjrzeliśmy się bliżej. Istnieją dwie opcje "Wyszukiwania": Możesz użyć "Szybkiego wyszukiwania" - jak sama nazwa wskazuje - aby szybko wyszukać odpowiednie kobiety/mężczyzn lub "Wyszukiwania zaawansowanego", aby bardziej szczegółowo określić zakres wyszukiwania.

bezzo bowiazan

Byliśmy mile zaskoczeni, jak wielu użytkowników znaleźliśmy w naszym regionie testowym (w tym przypadku w Warszawi). Portal Bezzobowiazan.com rozwija się bardzo szybko i wydaje się być obecnie bardzo popularny. Według operatora serwisu, codziennie rejestruje się na nim "tysiące osób". Jednak, jak zawsze, chcielibyśmy zwrócić uwagę, iż na każdym portalu, a zwłaszcza na portalach randkowych Casual, mamy do czynienia również z fałszywymi profilami. Dlatego zawsze kieruj się zdrowym rozsądkiem będąc na HeisseBeziehungen lub innej platformie randkowej Casual. Na naszym blogu randkowym znajdziesz przydatne wskazówki, jak rozpoznać fałszywe profile i fałszywe czaty.

Czy Bezzobowiazan.com jest bezpłatny oraz jak dobry jest ten portal w rzeczywistości?

Jak możesz sobie wyobrazić, pełne korzystanie z Bezzobowiazan nie jest bezpłatne. Użytkownik może bez zobowiązań założyć profil, aby swobodnie poruszać się po platformie i przeglądać profile. Jeśli jednak chcesz aktywnie kontaktować się z innymi użytkownikami, tj. wysyłać im Icebreaker lub po prostu zagadać, potrzebujesz tak zwanych "pakietów kredytowych". Zaczynają się one od 99,99 ZL za 200 monet i wzrastają do 799,99 € ZL za 2500 monet (stan na luty 2022).

bezzobowiazan

Ponadto, Bezzobowiazan oferuje coś, co znamy już z innych platform randkowych. Podobnie jak Skokwbok69.pl, Bezzobowiazan oferuje tak zwaną "gwarancję randki". Oznacza to, że otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli nie udało Ci się na platformie umówić na randkę. Oczywiście należy w tym celu przestrzegać różnych wytycznych, które znajdziesz w Ogólnych Warunkach Handlowych.

bezzobowiazan.com

Możesz również zostać "członkiem VIP" i pojawiać się na samej górze podczas wyszukiwania oraz wysyłać bezpłatnie do pięciu Icebreaker dziennie. Członkostwo VIP zaczyna się od 8,33 euro miesięcznie za 12 miesięcy i wzrasta do 24,99 ZL miesięcznie, jeśli chcesz zostać członkiem VIP tylko na trzy miesiące. Wszystkie ceny i informacje dotyczą stanu na luty 2022 r. i mogą ulec zmianie.

Jednak jak dobry jest portal Bezzobowiazan.com w rzeczywistości? Ponieważ w momencie przeprowadzania tego testu nie posiadaliśmy osoby testowej, nie możemy jednoznacznie stwierdzić, jak dobrze portal ten działa w praktyce i czy rzeczywiście można tu spotkać kobiety i mężczyzn na niezobowiązujące randki. Nasze doświadczenia z HeisseBeziehungen koncentrują się więc bardziej na interfejsie użytkownika, systemie cenowym oraz liczbie profili, a we wszystkich tych kwestiach byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Strona nie jest cudem designu, jednak jest przejrzysta i funkcjonalna. Uważamy również, że tak zwana „Gwarancja randki” jest szczególnie ekscytująca, a ceny za członkostwo VIP są również dość uczciwe. Dlatego też wyciągamy raczej pozytywne wnioski i zachęcamy Cię do bez zobowiązującego wypróbowania portalu. Portal ten jest obecnie nowy na rynku i może być dobrą alternatywą, jeśli nie odniosło się sukcesu na uznanych portalach randkowych, takich jak Skokwbok69.pl i Erodate.pl.

Czy mieliście już pozytywne lub negatywne doświadczenia z Bezzobowiazan.com? My i nasi czytelnicy bylibyśmy zachwyceni, gdybyście podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Zachęcamy do korzystania z funkcji komentarzy pod tym testem. Wielkie dzięki

Alternatywy w tej samej kategorii

 • Skokwbok69.pl Skokwbok69.pl

  Czy Skokwbok69 to dobry serwis randkowy Casual Dating i renomowany portal do skoku w bok? Wzięliśmy tę platformę pod lupę i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami!

  Odwiedź stronę
 • i-hookedup.com i-hookedup.com

  Szukasz prawdziwych spotkań na sex, czy może przypadkiem natknąłeś się na i-hookedup.com i zastanawiasz się, czy portal ten jest wiarygodny? Zarejestrowaliśmy się, ponieważ chcieliśmy wiedzieć, czy można spotkać tu prawdziwe kobiety oraz mężczyzn. Oto nasz test e-Hookups.com!

  Odwiedź stronę
 • Only-Flirts.com Only-Flirts.com

  Kto szuka randki na jedną noc, może spróbować swego szczęścia na różnych platformach w Internecie. Jedną z takich platform jest nowy serwis erotyczny Only-Flirts.com. Rozejrzeliśmy się więc, czy naprawdę można znaleźć tu niezobowiązujące kontakty na jedną noc.

  Odwiedź stronę

bezzobowiazan.com Opinie:

 • 2023-09-02 19:58:11, Anonymous (Man, ?)

  zlyfacet

  Opinie:

  Odwiedziłem portal ponownie po roku . Te same nicki , te same zdjęcia , te same teksty . Przypuszczam że , nie ma tu żadnej realnej kobiety . Operatorkom profili zależy tylko na przeciąganiu wirtualnej znajomości . Ściema .
 • 2023-08-12 22:41:57, Piotr (Man, 48)

  Nie najpopularniejszy tylko najbardziej zabotowany portal

  Opinie:

  Nieważne czy tam odpowiada AI lub specjalnie zatrudnione osoby przez portal. Cały ten serwis to oszustwo. Nawet jeśli zaloguje się tam ktoś, kto się skusi na spróbowanie z korzystania z tej strony, jest na przegranej pozycji. Trafia do "koszyczka", gdzie znajdują się same fałszywe profile i boty portalowe, nastawione tylko na wyciąganie kolejnych kredytów za wiadomości. Poznanie kogoś "prawdziwego" to na tej stronie jak 6 w totka. ODRADZAM. TRACISZ TYLKO KASĘ ZA NIC. A te wysokie noty w tym rankingu to chyba właściciele strony sobie nabijają tutaj.

 • 2023-07-21 21:24:28, Darek (Man, 42)

  Jedna wielka lipa

  Opinie:

  Osoby które odpowiadają na wiadomości zazwyczaj są zatrudnione przez portal zwykłe naciąganie...

 • 2023-05-07 10:50:31, Anonymous (Man, ?)

  Niezadowolony

  Opinie:

  Wielkie oszustwo. Naciągacze nic więcej

 • 2023-02-19 10:16:52, Michal (Man, 49)

  Oszustwo zero prawdziwych osób

  Opinie:

  Wszystkie profile kobiet to fałsz ! Piszesz wiadomość i pytania a w odpowiedzi zupełnie co innego otrzymujesz ! Kto widział żeby mężatki i panny robiły sobie nagie zdjęcia z twarzami !!! Nawet pospolite dziwki tego unikają ! Takimi naciągaczami powinna się zajmować policja , gdyż jest to pospolite wyłudzanie pieniędzy!

 • 2023-02-14 20:18:50, Marcin (Man, 50)

  TOTALNA ŚCIEMA SERWISU BEZZOBOWIĄZAŃ

  Opinie:

  PRAWIE WSZYSTKIE OGŁOSZENIA KOBIET TO OSZUSTWO , ZA KŻDYM RAZEM ODPOWIADA Ai czyli sztuczna inteligencja lub nierozgarnięta osoba zatrudniona PRZEZ WŁAŚCICIELI PORTALU BARDZO ŁATWO TO ROZPOZNAĆ : NIE ODPOWIADA NA PYTANIA ZAWARTE W WIADOMOŚCIACH , NIE CZYTA PROFILU OSOBY OD KTÓREJ DOSTAŁA WIADOMOŚĆ I DODATKOWO PISZE TAKIE PIERDOŁY , ŻE ŻYGAĆ SIĘ CHCE TO JEST ZWYCZAJNE OSZUSTWO !!!!! A TA GWARANCJA RANDKI TO KOLEJNE NACIĄGANIE NA KASĘ >>>> POCZYTAJCIE WARUNKI ! W SKRUCIE : JAK WYDACIE POWYŻEJ 1500 ZŁ. TO MOŻE SIĘ ZAŁAPIECIE NA ZWROT :) :) PALCEM PO WODZIE :) :) powtarzam po raz kolejny , to oszustwo jakich mało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 2022-12-30 18:10:16, Anonymous (Man, ?)

  Trochę nie prawda

  Opinie:

  Fakt jeśli na stronach darmowych nie masz "brania" to tutaj jest szansa, ale nie ma czegoś takiego jak gwarancja randki tylko ewentuanie można zwrócić pozostałe kredyty. Nie wiem czy to są boty, pracownicy czy na takie trafiłem ale gdy już rozmowa trwała długo wydawało mi się że się dogadujemy to nagle zniknęła i nie ma kontaktu, już parę razy tak miałem. Jedna wiadomość 10 kredytów

Napisz własną opinię

Please select the star