Casual Dating

Jak dobrze działa C-Date.pl? Nasz C-Date.pl test to ujawni!

9.5

C-Date.pl

C-Date.pl to prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych portali Casual w Polsce. Za sprawą różnych blogów i czasopism, a także dzięki reklamie telewizyjnej C-Date.pl popularny jest również wśród dużej ilości kobiet, które stanowią aż 62% sektora Premium (stan na październik 2017 r.). Postanowiliśmy dowiedzieć się więc, czy C-Date.pl jest naprawdę dobry. Udanej zabawy z naszym testem C-Date.pl.

Czy C-Date.pl to poważny portal? Nasz C-Date test ujawnia to!

Gdy jakiś portal randkowy Casual szczyci się, że posiada nawet do 62% zarejestrowanych kobiet w sektorze Premium, to de facto sam prosi się, abyśmy wzięli go pod lupę i dokładnie się mu przyjrzeli. Zalogowaliśmy się więc na C-Date.pl, aby naświetlić jego funkcjonalność, ceny, a także alternatywy. Pomógł nam w tym Arkadiusz -nasz ochotnik z Warszawy (masz również ochotę zostać anonimową osobą testującą? Skontaktuj się z nami mailowo). 

C-Date.pl Opinie

Rejestracja na C-Date.pl jest bezpłatna. Wszystko, czego potrzebujesz, to adres e-mail, który po dokonaniu rejestracji trzeba i należy potwierdzić. Cały proces jest bardzo prosty. Podczas rejestracji pojawi się również pytanie o twój wygląd i status związku. Tutaj można i powinieno się być całkowicie szczerym. C Date nie jest klasycznym portalem służącym do skoku w bok, jednak może być jako taki traktowany, ponieważ istnieje tu znaczna ilość kobiet i mężczyzn będących w związkach małżeńskich. Następnie poproszony zostaniesz o zamieszczenie swojego zdjęcia profilowego. Krok ten możesz początkowo pominąć, jednak C-Date.pl od razu zwraca Ci uwagę, a my możemy potwierdzić, że tylko 3% wszystkich kobiet posiada profil bez umieszczonego zdjęcia profilowego. Jeśli więc masz zamiar aktywnie korzystać z C-Date.pl, to zdecydowanie powinieneś stworzyć tu fajny profil – i od czasu do czasu wrzucić jakieś miłe zdjęcie. Poza tym C Date zawiera wszystko, czego możesz oczekiwać od nowoczesnej strony randkowej. Odnajdziesz się tu na pewno bardzo szybko. Jedyna rzecz jaka nam nie pasowała, to ograniczona funkcja wyszukiwania. C-Date.pl proponuje Ci użytkowników na podstawie twoich upodobań, i niestety odbiera możliwość aktywnego i niezależnego poszukiwania kobiet i mężczyzn z Twojej okolicy. 

Czy C-date.pl jest bezpłatny?

Portal C-Date.pl nie jest bezpłatny. Tak nowoczesna platforma, reklamująca się w mediach (reklamy telewizyjne) nie może być bezpłatna. Jakość ma swoją cenę. Portal C-Date.pl z pewnością nie należy do okazyjnych, jednak koszty klasyfikowane są zgodnie z czasem trwania członkostwa i z miesiąca na miesiąc maleją. Ale czy wart jest on swojej ceny? Jak zawsze, każdy musi zdecydować sam. Nasz wniosek: C-Date.pl to jeden z najpoważniejszych i najbardziej prestiżowych portali randkowych Casual w Polsce. Udział kobiet jest tu stosunkowo duży, a tym samym zwiększają się szanse na powodzenie. Mimo, że C-Date.pl nie jest żadną okazją, można stwierdzić, że ewentualnie jest tego wart. Decyzja jak zawsze należy do Ciebie!

C-Date.pl

Nasz wniosek i zarazem pytanie: czy istnieje alternatywa dla C Date?

Zanim zakończymy ten test, chcieliśmy zająć się jeszcze jednym pytaniem, które zadawaliśmy sobie jeszcze przed tą recenzją: Czy istnieją naprawdę dobre alternatywy dla C Date? Zwłaszcza, jeśli z jakiegoś powodu nie miałeś powodzenia na C Date, zadajesz sobie pytanie, czy istnieje jakaś dobra alternatywa dla tego portalu randkowego. C Date to dobra platforma, jednak gdybyśmy musieli zdecydować się na jedną lub dwie alternatywy, to strony takie jak Skokwbok69.pl lub inne portale Casual, takie jak CasualRandki.pl i S-Klub.pl, z pewnością znalazłyby się w ścisłej czołówce. 

Cdate

Wróćmy jednak do naszego wniosku: zarówno my, jak i nasza osoba testowa uważamy, że C-Date.pl to jeden z najbardziej renomowanych i najlepszych portali Casual w Polsce. Zwłaszcza Arek zauważył wysoki udział kobiet. Nie tylko nawiązał z nimi rozmowę ale zaaranżował również kilka randek. Co z tego wyszło? Nie pytaliśmy dalej. Uważamy, że C Date to jeden z bardziej udanych portali i nie możemy w pełni zrozumieć czasami bardzo negatywnych opinii, które zamieszczane są na innych portalach. Oczywiście, C Date nie należy do najtańszych i na pewno nie jest idealny, jednak jest to świetna platforma z wieloma możliwościami, zwłaszcza gdy dopiero zaczynasz przygodę z Casual Daiting.

Jak zawsze w tym miejscu, musimy Ci powiedzieć, że nasze doświadczenia nie zawsze muszą pokrywać się z Twoimi doświadczeniami. Dlatego polecamy zalogowanie się do co najmniej dwóch lub trzech portali jednocześnie. Dzięki temu uzyskasz obraz, który z portali jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Powodzenia.

Alternatywy w tej samej kategorii

 • bezzobowiazan.com bezzobowiazan.com

  Szukasz erotycznego dreszczyku? W takim razie koniecznie zajrzyj na nowy portal randkowy Casual HeisseBeziehungen.com. Jakie są jednak doświadczenia z Bezzobowiazan.com? Przyjrzeliśmy się bliżej temu portalowi.

  Odwiedź stronę
 • Skokwbok69.pl Skokwbok69.pl

  Czy Skokwbok69 to dobry serwis randkowy Casual Dating i renomowany portal do skoku w bok? Wzięliśmy tę platformę pod lupę i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami!

  Odwiedź stronę
 • i-hookedup.com i-hookedup.com

  Szukasz prawdziwych spotkań na sex, czy może przypadkiem natknąłeś się na i-hookedup.com i zastanawiasz się, czy portal ten jest wiarygodny? Zarejestrowaliśmy się, ponieważ chcieliśmy wiedzieć, czy można spotkać tu prawdziwe kobiety oraz mężczyzn. Oto nasz test e-Hookups.com!

  Odwiedź stronę

Napisz własną opinię

Please select the star