...
Ogłoszenie reklamowe

StronyRandkowe.pl oznacza przejrzystość i właśnie dlatego za uczciwe uważamy informowanie naszych użytkowników, że w niektórych przypadkach otrzymujemy prowizję, jeśli odwiedzający kliknie jeden z naszych linków, zarejestruje się lub uzyska członkostwo w wymienionym portalu. Bez tej prowizji nie bylibyśmy w stanie zaoferować Ci usługi, która jest bezpłatna. Domeny oraz hosting kosztują, a także czas na administrację i utrzymanie StronyRandkowe.pl jest czasochłonny i kosztowny. Odwiedzający nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów!

StronyRandkowe.pl to niezależna platforma porównawcza i zawsze staramy się porównywać wszystkie produkty tak obiektywnie, jak to tylko możliwe. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że na kolejność, pozycjonowanie oraz ocenę wymienionych produktów może mieć wpływ wykonanie, konwersja lub popularność poszczególnych stron. W niektórych przypadkach nie otrzymujemy żadnej prowizji, uważamy jednak za ważne, aby mimo wszystko zaprezentować naszym gościom jak najlepsze produkty.

Casual Dating

Jak dobrze działa C-Date.pl? Nasz C-Date.pl test to ujawni!

7.3

C-Date.pl

C-Date.pl to prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych portali Casual w Polsce. Za sprawą różnych blogów i czasopism, a także dzięki reklamie telewizyjnej C-Date.pl popularny jest również wśród dużej ilości kobiet, które stanowią aż 62% sektora Premium (stan na październik 2017 r.). Postanowiliśmy dowiedzieć się więc, czy C-Date.pl jest naprawdę dobry. Udanej zabawy z naszym testem C-Date.pl.

Czy C-Date.pl to poważny portal? Nasz C-Date test ujawnia to!

Gdy jakiś portal randkowy Casual szczyci się, że posiada nawet do 62% zarejestrowanych kobiet w sektorze Premium, to de facto sam prosi się, abyśmy wzięli go pod lupę i dokładnie się mu przyjrzeli. Zalogowaliśmy się więc na C-Date.pl, aby naświetlić jego funkcjonalność, ceny, a także alternatywy. Pomógł nam w tym Arkadiusz -nasz ochotnik z Warszawy (masz również ochotę zostać anonimową osobą testującą? Skontaktuj się z nami mailowo). 

C-Date.pl Opinie

Rejestracja na C-Date.pl jest bezpłatna. Wszystko, czego potrzebujesz, to adres e-mail, który po dokonaniu rejestracji trzeba i należy potwierdzić. Cały proces jest bardzo prosty. Podczas rejestracji pojawi się również pytanie o twój wygląd i status związku. Tutaj można i powinieno się być całkowicie szczerym. C Date nie jest klasycznym portalem służącym do skoku w bok, jednak może być jako taki traktowany, ponieważ istnieje tu znaczna ilość kobiet i mężczyzn będących w związkach małżeńskich. Następnie poproszony zostaniesz o zamieszczenie swojego zdjęcia profilowego. Krok ten możesz początkowo pominąć, jednak C-Date.pl od razu zwraca Ci uwagę, a my możemy potwierdzić, że tylko 3% wszystkich kobiet posiada profil bez umieszczonego zdjęcia profilowego. Jeśli więc masz zamiar aktywnie korzystać z C-Date.pl, to zdecydowanie powinieneś stworzyć tu fajny profil – i od czasu do czasu wrzucić jakieś miłe zdjęcie. Poza tym C Date zawiera wszystko, czego możesz oczekiwać od nowoczesnej strony randkowej. Odnajdziesz się tu na pewno bardzo szybko. Jedyna rzecz jaka nam nie pasowała, to ograniczona funkcja wyszukiwania. C-Date.pl proponuje Ci użytkowników na podstawie twoich upodobań, i niestety odbiera możliwość aktywnego i niezależnego poszukiwania kobiet i mężczyzn z Twojej okolicy. 

Czy C-date.pl jest bezpłatny?

Portal C-Date.pl nie jest bezpłatny. Tak nowoczesna platforma, reklamująca się w mediach (reklamy telewizyjne) nie może być bezpłatna. Jakość ma swoją cenę. Portal C-Date.pl z pewnością nie należy do okazyjnych, jednak koszty klasyfikowane są zgodnie z czasem trwania członkostwa i z miesiąca na miesiąc maleją. Ale czy wart jest on swojej ceny? Jak zawsze, każdy musi zdecydować sam. Nasz wniosek: C-Date.pl to jeden z najpoważniejszych i najbardziej prestiżowych portali randkowych Casual w Polsce. Udział kobiet jest tu stosunkowo duży, a tym samym zwiększają się szanse na powodzenie. Mimo, że C-Date.pl nie jest żadną okazją, można stwierdzić, że ewentualnie jest tego wart. Decyzja jak zawsze należy do Ciebie!

C-Date.pl

Nasz wniosek i zarazem pytanie: czy istnieje alternatywa dla C Date?

Zanim zakończymy ten test, chcieliśmy zająć się jeszcze jednym pytaniem, które zadawaliśmy sobie jeszcze przed tą recenzją: Czy istnieją naprawdę dobre alternatywy dla C Date? Zwłaszcza, jeśli z jakiegoś powodu nie miałeś powodzenia na C Date, zadajesz sobie pytanie, czy istnieje jakaś dobra alternatywa dla tego portalu randkowego. C Date to dobra platforma, jednak gdybyśmy musieli zdecydować się na jedną lub dwie alternatywy, to strony takie jak Skokwbok69.pl lub inne portale Casual, takie jak CasualRandki.pl i S-Klub.pl, z pewnością znalazłyby się w ścisłej czołówce. 

Cdate

Wróćmy jednak do naszego wniosku: zarówno my, jak i nasza osoba testowa uważamy, że C-Date.pl to jeden z najbardziej renomowanych i najlepszych portali Casual w Polsce. Zwłaszcza Arek zauważył wysoki udział kobiet. Nie tylko nawiązał z nimi rozmowę ale zaaranżował również kilka randek. Co z tego wyszło? Nie pytaliśmy dalej. Uważamy, że C Date to jeden z bardziej udanych portali i nie możemy w pełni zrozumieć czasami bardzo negatywnych opinii, które zamieszczane są na innych portalach. Oczywiście, C Date nie należy do najtańszych i na pewno nie jest idealny, jednak jest to świetna platforma z wieloma możliwościami, zwłaszcza gdy dopiero zaczynasz przygodę z Casual Daiting.

Jak zawsze w tym miejscu, musimy Ci powiedzieć, że nasze doświadczenia nie zawsze muszą pokrywać się z Twoimi doświadczeniami. Dlatego polecamy zalogowanie się do co najmniej dwóch lub trzech portali jednocześnie. Dzięki temu uzyskasz obraz, który z portali jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Powodzenia.

Alternatywy w tej samej kategorii

 • bezzobowiazan.com bezzobowiazan.com

  W chwili obecnej portal Bezzobowiazan.com jest prawdziwym hitem wśród portali randkowych. Obecnie jest tu wiele kobiet oraz mężczyzn, a platforma rozwija się każdego dnia coraz bardziej. Szukasz pogawędki, flirtu lub erotycznej przygody? W takim razie koniecznie zajrzyj na ten portal.

  Odwiedź stronę
 • Skokwbok69.pl Skokwbok69.pl

  Czy Skokwbok69 to dobry serwis randkowy Casual Dating i renomowany portal do skoku w bok? Wzięliśmy tę platformę pod lupę i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami!

  Odwiedź stronę
 • i-hookedup.com i-hookedup.com

  Szukasz prawdziwych spotkań na sex, czy może przypadkiem natknąłeś się na i-hookedup.com i zastanawiasz się, czy portal ten jest wiarygodny? Zarejestrowaliśmy się, ponieważ chcieliśmy wiedzieć, czy można spotkać tu prawdziwe kobiety oraz mężczyzn. Oto nasz test e-Hookups.com!

  Odwiedź stronę

Napisz własną opinię