Randki

Jak działa Tinder?

6.8

Tinder

Wszyscy znają Tindera! Aplikacja ta stała się w ostatnich latach absolutnym hitem, wśród aplikacji randkowych. Jednak jak działa Tinder? Czy ta aplikacja jest naprawdę tak dobra, jak wszyscy twierdzą i czy istnieją jakieś alternatywy dla Tindera?

Tinder - Jak działa ta aplikacja do randkowania?

Tinder jest i pozostaje dla wielu singli, standardową aplikacją randkową, na smartfona. Możemy tu spotkać również osoby w stałych związkach, szukających często jedynie przygód. Istnieje również kategoria użytkowników, wykorzystujących Tindera jako czystą aplikację erotyczną, mając nadzieję, znaleźć tu szybką i nieskomplikowaną randkę na jedną noc. Jednak dla kogo Tinder jest najbardziej odpowiedni, a kto powinien poszukać sobie alternatywy dla tej aplikacji randkowej? Przyjrzyjmy się dokładniej tej aplikacji. Nie chcemy tu opisywać jej funkcji. Są one tak proste, że nawet najbardziej niedoświadczony użytkownik odnajdzie się tutaj bez problemu. Profil " Podoba mi się " / "Nie podoba mi się". To takie łatwe. Jedyne co musisz zrobić, to przeciągnąć zdjęcie w lewo lub w prawo po ekranie. Nie ma tu wiele do wyjaśniania. Aplikacja ta jest bardzo prosta, jednak jej zasada wydaje się być trochę powierzchowna. Nie chcemy jednak teraz tego krytykować.

Czy Tinder jest bezpłatny?

Nie chcemy tu także dokładnie opisywać kosztów użytkowania. Czy Tinder jest bezpłatny? I tak i nie! Wersja podstawowa jest darmowa i wystarczająca, aby korzystać z Tindera. Jednak Tinder po wielu latach zdał sobie sprawę, że trudno jest utrzymać usługę całkowicie za darmo i wprowadził teraz takie modele jak: Tinder Gold i Tinder Plus. Obie wersje pozwalają na wygodniejsze korzystanie z aplikacji randkowej. Ceny różnią się tu w zależności od czasu trwania członkostwa i pakietu usług. Funkcje takie jak "Tinder Boost" itp. mają na celu ułatwić użytkownikowi korzystanie z aplikacji.

Tinder

Kto powinien korzystać z Tindera?

Tinder posiada reputację aplikacji czysto erotycznej. Jednak z pewnością do takich nie należy! Nierzadko jest ona właśnie w taki sposób wykorzystywana, jednak w ostatnich latach aplikacja ta jest coraz częściej postrzegana jako aplikacja randkowa, tak jak to było jej założeniem. Celem jest, aby ludzie tutaj mogli się poznać i stworzyć związek, a nawet znaleźć wielką miłość. Z naszego doświadczenia wynika, że większość użytkowników zainteresowana jest naprawdę stałym związkiem. Oczywiście nadal możesz używać Tindera jako aplikacji erotycznej, jednak uważamy, że takie portale erotyczne, jak SexRandki69.pl czy Erodate.pl, są w tym celu znacznie lepsze. Nie ma tu zazwyczaj żadnych nieporozumień i oczywiste jest, że rejestrują się tutaj tylko osoby szukające przygód erotycznych. W przypadku Tindera tak nie jest i dlatego zdecydowanie odradzamy używanie Tindera wyłącznie jako aplikacji erotycznej. Nawet jeśli zbyt swobodne wydadzą Ci się portale erotyczne SexRandki69 i Erodate, to na dużych portali randkowych, takich jak C-Date.pl z pewnością znajdziesz świetną alternatywę. Stanowczo odradzamy używanie Tindera, jeśli szukasz dyskretnego romansu lub skoku w bok. W tym przypadku aplikacja ta jest całkowicie nieodpowiednia. Wszyscy, łącznie z kolegą z pracy lub sąsiadem, a nawet najlepszy przyjaciel/najlepsza przyjaciółka twojego partnera/partnerki, mogą zobaczyć cię przez przypadek. Jeśli więc, twoim zamiarem jest skok w bok, skorzystaj raczej od razu z odpowiedniego do tego celu portalu.

portal randkowy tinder

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, jeśli chodzi o całokształt, to portal Tinder możemy uznać za bardzo powierzchowny. Jeśli więc poszukujesz wielkiej miłości opartej na wspólnych zainteresowaniach, powinieneś raczej preferować portal randkowy taki jak eDarling.pl. Możesz również znaleźć alternatywę dla Tindera i eDarling, coś pośredniego pomiędzy aplikacją do swobodnego poznawania się, a kompleksowym serwisem randkowym . Portale randkowe takie jak FlirtChat.pl są do tego idealne. Jednak kto naprawdę powinien korzystać z Tindera? Dla osób chcących tylko trochę flirtować z opcją poznania się, Tinder jest odpowiednim rozwiązaniem. Na wielu forach można przeczytać, iż ludzie korzystają z Tindera z nudów, aby trochę popisać lub po prostu, aby sprawdzić swoją "wartość rynkową". Tinder jest łatwy w obsłudze, a używanie go w większości darmowe. Można więc naprawdę zajrzeć i zobaczyć, czy się spodoba. 

Czy istnieją dobre alternatywy dla Tindera?

Właściwie wymieniliśmy już wszystkie alternatywy dla Tindera. Pytanie jakie należy sobie zadać to: czego dokładnie szukasz i oczekujesz od aplikacji randkowej lub portalu randkowego. Jeśli jesteś w stałym związku i szukasz tylko skoku w bok, to odradzamy Ci korzystanie z Tindera. Znajdziesz tu dyskretne portale, będące wyraźną jego alternatywą. Tindera nie poleca się jako sex aplikacji. Warto spróbować, jednak często spotkasz tu ludzi, szukających czegoś "poważnego". Pomóc mogą tu wysokiej klasy portale randkowe, tzw. "Casual Dating - randki bez zobowiązań” lub, jeśli ma się ochotę od razu przejść do rzeczy, portale erotyczne. Jeśli jednak chcesz tylko trochę poflirtować i porozmawiać, to Tinder świetnie się do tego nadaje.

Nasz wniosek: na ile dobry jest Tinder naprawdę?

Tinder jest genialnie prosty w obsłudze, a ponieważ jest tak popularny, to dzięki niemu w wielu miastach i gminach odnajduje się spora liczba singli. Jednak częściowo wątpliwe jest, czy na Tinderze naprawdę znajdziesz to, czego szukasz. Jak i często, musimy również tu powiedzieć: zależy to od wielu czynników. Aplikacja ta należy jednak do renomowanych i zawsze możesz pobrać ją bez wahania.

Jak zawsze, musimy zwrócić uwagę, aby wypróbować co najmniej dwa lub trzy portale randkowe lub aplikacje. Często trafia się na właściwy portal zupełnie przez przypadek i nie zaszkodzi popatrzeć, jak działają również inne portale.
Życzymy powodzenia!

Alternatywy w tej samej kategorii

 • Be2.pl Be2.pl

  Szukasz nowej miłości? Zapewne słyszałeś już o Be2.pl? Ale jak działa ten serwis randkowy?

  Odwiedź stronę
 • eDarling.pl eDarling.pl

  eDarling.pl to jeden z najbardziej znanych serwisów randkowych dla wymagających singli w Polsce. Chcieliśmy wiedzieć, jak dobrze działa ten portal w praktyce, dlatego dokładniej się mu przyjrzeliśmy. Życzymy udanej zabawy z naszym testem eDarling.pl!

  Odwiedź stronę
 • Badoo.com Badoo.com

  Przez wiele lat Badoo było jedną z najpopularniejszych platform randkowych w Polsce. Jednak czy portal ten nadal działa dobrze? Nasz test Badoo ukazuje to!

  Odwiedź stronę

Napisz własną opinię

Please select the star