Randki Erotyczne

Czy SexRandki69.pl naprawdę działa?

8.4

SexRandki69.pl

Od początku 2017 roku w mediach społecznościowych wielokrotnie ukazują się wizerunki skąpo ubranych kobiet z napisem na ciele "# Sexrandki69" i "# JestemNaSexrandki69". Nie wiadomo nam czy kobiety te zostały wynajęte, czy robią to z własnej woli. Faktem jest jednak, że SexRandki69.pl w przeciągu kilku miesięcy, od kiedy istnieje na rynku narobił niezłego zamieszania. Chcieliśmy również powiedzieć: # JestemNaSexrandki69 i przetestowaliśmy ten portal erotyczny.

Nasz SexRandki69.pl test

Portal SexRandki69.pl wydaje się pochodzić znikąd, jednak w przeciągu ostatnich kilku miesięcy, stał się, szczególnie wśród młodych kobiet niezwykle popularny. W mediach społecznościowych znaleźć można zdjęcia z SexRandki69.pl - zdjęcia profilowe, przeważnie kobiet, które na swoim ciele umieszczają napis #SexRandki69. Zarówno użytkownicy płci męskiej, jak i żeńskiej na odpowiednich forach piszą: #JestemNaSexrandki69 i deklarują regularne korzystanie z tego erotycznego portalu. Strona SexRandki69.pl podobna jest do MySexDate.pl, jednak jest ona znacznie nowsza i od niedawna na rynku. Nadszedł więc czas, aby przetestować, co kryje się za tym portalem i razem z naszą osobą testową "Rafałem" z Gdańska zarejestrowaliśmy się na nim.

SexRandki69 Opinie

Rejestracja na SexRandki69.pl nie różni się właściwie od tej na innych portalach erotycznych. Potrzebny jest adres e-mail, który należy potwierdzić, aby przejść do kwestionariusza i krótko odpowiedzieć "Kim się jest" i "Czego się szuka". Można tutaj również wybrać, czy ma się jakiś specjalny fetysz (fetysz stóp itp.) oraz miejsce spotkania (pokój hotelowy, parking itp.). Cały proces jest banalnie prosty i naprawdę nie będziesz mieć tu żadnych trudności.

SexRandki69

Sam portal SexRandki69.pl jest stosunkowo dobrze zbudowany. Jest to połączenie klasycznego portalu randkowego i platformy społecznościowej. Poprzez "Szybką randkę" podobnie jak na Tinderze można zdecydować, czy dana osoba jest dla nas atrakcyjna. Jeśli nasz wybór zostanie odwzajemniony to jesteśmy w grze. Masz również możliwość przeglądania różnych profili i spróbować znaleźć użytkowników ze swojej okolicy, którzy tak samo jak ty szukają partnera na sex randkę. Portal jest prosty i łatwy w obsłudze, jednak zdecydowanie nie jest żadną rewolucją.

Na ile wiarygodny jest portal SexRandki69.pl?

Rafał swój profil utworzył w Gdańsku i udał się na poszukiwanie kobiet z Gdańska i Sopotu. W tym celu zmienił swój profil na Premium (później na ten temat) i śmiało zaczął pisać do kobiet. Wcześniej oczywiście całkowicie wypełnił swój profil oraz dodał kilka zdjęć. Z góry trzeba zaznaczyć: SexRandki69.pl jest relatywnie nową platformą erotyczną, więc duża liczba użytkowników jest stosunkowo świeża, a więc także bardzo aktywna. To oczywiście ułatwia wyszukiwanie, ponieważ nie piszesz do osób, które straciły zainteresowanie lub po prostu nie logują się już na portalu.

SexRandki69.pl

Rafał szybko zorientował się, że na SexRandki69.pl jest znacznie więcej mężczyzn, a kobiety często reagują zirytowaniem, kiedy się je zaczepia. Dlatego też po pierwszych nieudanych próbach zaangażował się bardziej i postanowił zwrócić na siebie uwagę jakimś twórczym tekstem. Zadziałało całkiem dobrze. Po pierwszych nieudanych próbach rozwinęły się ekscytujące rozmowy z wymianą numerów między Rafałem i Magdą 25 z Gdańska oraz Gosią 22 z Sopotu. Rafał był bardzo zaskoczony szybkością z jaką to nastąpiło.

Nie powinniśmy ukrywać faktu, że Rafał w swoich poszukiwaniach natknął się na różne fałszywe profile. Również oszuści byli bardzo aktywni i starali się przekonać go do dokonania przelewu, kupienia towaru lub zalogowania się na innej stronie. Jest to dość denerwujące. Nie podobało nam się również, że profile te zostały zgłoszone, jednak nadal istnieją.

Czy SexRandki69.pl jest bezpłatny?

Aby zapobiec nieporozumieniom: Zarejestrować możesz się na SexRandki69.pl oczywiście za darmo. Jeśli jednak masz zamiar się tu naprawdę dobrze bawić, musisz także wykupić członkostwo Premium. Ale przejdźmy teraz do interesującego punktu: SexRandki69.pl daje Ci, pod pewnymi warunkami, gwarancję seks randki. Znaczy to: brak sex randki - zwrot pieniędzy. Więc SexRandki69.pl to prawdopodobnie najbardziej uczciwy portal erotyczny. 

Na SexRandki69.pl i wszystkich innych portalach erotycznych istnieje dość duża nadwyżka mężczyzn, co oczywiście nie pomaga użytkownikom płci męskiej w umówieniu się na sex randkę. Więc taka gwarancja sex randki jest rzeczą wspaniałą, szczególnie dla niedoświadczonych użytkowników. SexRandki69 nie jest bezpłatny, jednak z gwarancją randki (o ile przestrzegasz pewnych warunków) masz pewność, że nie stracisz pieniędzy jeśli nie uda Ci się zaaranżować spotkania. Jeśli jednak nie jesteś gotowy, aby wydać kilka złotych, powinieneś również przeczytać naszą recenzję na temat Tindera. Również tu możesz wykupić członkostwo Gold lub Plus, aby w pełni korzystać z aplikacji. Funkcje podstawowe są dostępne za darmo i często wystarczające. Komu jednak nie udało się nawiązać sex kontaktów na Tinderze, dla tego portal SexRandki69 będzie z pewnością świeżą alternatywą.

Bez względu na to, jak dobre lub złe były nasze doświadczenia lub doświadczenia naszej osoby testującej, każdy portal może dla każdego inaczej funkcjonować. Zależy to od wielu czynników. Dlatego zawsze zalecamy zalogowanie się na wielu portalach. Obejrzyj sobie również inne strony w tej kategorii i wypróbuj je. Rejestracja jest wszędzie bezpłatna. Następnie możesz zdecydować, która platforma jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Życzymy powodzenia.

Alternatywy w tej samej kategorii

Napisz własną opinię

Please select the star