Randki

Jakie są nasze doświadczenia z eDarling.pl i czy jest to naprawdę dobry serwis randkowy?

7.9

eDarling.pl

 

eDarling.pl postrzega siebie jako partnera w poszukiwaniu wymagających singli i stał się dzięki temu bardzo popularny. Jednak jak dobrze działa ten portal w praktyce? Zarejestrowaliśmy się, aby to sprawdzić. 

Randki dla wymagających singli? Jak dokładnie działa eDarling.pl?

Pragniesz stałego związku? eDarling.pl to jeden z najbardziej znanych portali randkowych w Polsce. Chcieliśmy dowiedzieć się, jak dokładnie działa eDarling i wraz z naszą osobą testową Anią z Krakowa zarejestrowaliśmy się.

eDarling działa na zupełnie innych zasadach niż luźne portale służące do flirtowania i randkowania, takie jak np. FlirtChat.pl. Portal ten oferuje wyszukiwanie partnera dla wymagających singli. Więc jeśli szukasz niezobowiązującego flirtu lub chcesz po prostu trochę poczatować, to niekoniecznie jesteś tu we właściwym miejscu. Można to zauważyć już podczas rejestracji. Ponieważ w przeciwieństwie do większości innych serwisów randkowych rejestracja na eDarling.pl zajmuje sporo czasu. Za pomocą kwestionariusza z pytaniami, portal próbuje dowiedzieć się, jakiego rodzaju kobietą / mężczyzną jesteś i kto do Ciebie pasuje.

Kwestionariusz ten jest dość obszerny. Mamy tu zapytanie o wykształcenie, a także o to, na ile ważne jest dla Ciebie, aby twój przyszły partner miał taki sam poziom wykształcenia. Również pod względem wyglądu możesz nie tylko podać informacje o swojej osobie, ale także, czego oczekujesz do potencjalnego partnera. Ma to sens. eDarling.pl naprawdę stara się dopasować odpowiednie kobiety do odpowiednich mężczyzn - i odwrotnie. Kwestionariusz ten uważamy za bardzo rozbudowany. Pełna rejestracja może zająć nam nawet dobre pół godziny.

Czy eDarling.pl jest bezpłatny oraz ile kosztuje?

Jeśli portal randkowy inwestuje tyle wysiłku i energii w łączenie ze sobą właściwych partnerów, to uważamy, że nie może on być darmowy! Portal ten jest bardzo obszernie zaprogramowany i ze swoim systemem kojarzenia partnerów, stawia na bardzo wysoką jakoś. Tym, co odróżnia eDarling.pl od innych portali, jest czas trwania członkostwa. Członkostwo premium (od lutego 2019 r.) obejmuje co najmniej 6 miesięcy. Może to być dość długo - jeśli nie spodoba Ci się portal. 

Jak dobry jest eDarling.pl? Nasz wniosek:

Jasno musimy powiedzieć: jeśli masz zamiar tylko trochę poczatować i poflirtować to eDarling.pl nie jest dla Ciebie właściwym portalem. FlirtChat.pl nadaje się do tego zdecydowanie lepiej. eDarling wyraźnie skierowany jest do kobiet i mężczyzn, szukających stałego partnera o takich samych zainteresowaniach. Rozbudowany system dopasowywania partnera zapewnia znalezienie osoby, której szukamy. Tak więc doświadczenia naszej osoby testowej Anny z Krakowa były absolutnie pozytywne. Jeśli więc szukasz dobrej alternatywy dla nowoczesnych aplikacji randkowych i portali do flirtowania, możesz jak najbardziej zalogować się na eDarling.pl i spróbować tam swojego szczęścia.

Niekorzystne według nas - i musimy wspomnieć o tym raz jeszcze, jest nieelastyczne członkostwo premium, którego czas trwania wynosi od 6 do 24 miesięcy. Znalezienie partnera nie powinno zająć Ci aż tyle czasu, i również krótsze 3-miesięczne członkostwo wystarcza, aby większość kobiet i mężczyzn zobaczy mogło, na ile zadowoleni są z portalu.

Zawsze zalecamy zalogowanie się na kilku portalach jednocześnie. Masz wtedy możliwość porównania, który portal jest dla Ciebie odpowiedni, a który zupełnie Ci nie pasuje. Życzymy powodzenia! 

Alternatywy w tej samej kategorii

Napisz własną opinię

Please select the star