Sugar Daddy Dating

Nasz test SugarDaddys.pl: Czy młode kobiety naprawdę poszukują bogatych i hojnych mężczyzn?

8.5

SugarDaddys.pl

Kiedy słyszymy o "związku Sugar Daddy ", automatycznie kojarzy nam się to z prostytucją. Jednak jest to mylne. Związek taki łączy kobietę i mężczyznę według zasady normalnego związku: kobieta powinna być jednak jak najmłodsza i zadbana, mężczyzna natomiast powinien być hojny. Wzięliśmy pod lupę jeden z najpopularniejszych portali Sugar Daddy w Polsce. Oto nasz test dotyczący SugarDaddys.pl.

Nasze doświadczenie z SugarDaddys.pl

"Pragnę mężczyzny, który pod koniec wieczoru nie będzie dzielił rachunku za restaurację na pół i również chętnie zapłaci za miły weekend" - mówi nasza osoba testowa - Gosia z Łodzi, kiedy zapytaliśmy ją, dlaczego interesuje się ona SugarDaddy. Nie chodzi jej o finansowanie za sex, raczej o znalezienie człowieka stabilnego finansowo, nienależącego do ludzi skąpych. Jednak sporo kobiet często ma inne wyobrażenie, potwierdza "Gosia". Wraz z nią wykonaliśmy test dotyczący portalu SugarDaddys.pl, ponieważ portal ten jest jednym z najszybciej rozwijających się platform w tej kategorii. Jak dobrze działa SugarDaddys.pl, czy jest on darmowy oraz ilu użytkowników można tam znaleźć? Nasza recenzja odpowie na wszystkie te pytania.

Sugardaddys.pl opinie

Po pierwsze, SugarDaddys.pl działa jak każda inna platforma randkowa. Potrzebujesz jedynie adresu e-mail i około jednej minuty czasu, aby potwierdzić adres i stworzyć swój profil. SugarDaddys.pl nie jest wyłącznie przeznaczony dla zawierania znajomości erotycznych, tak jak erotyczne portale randkowe: SexRandki69.pl czy MySexDate.pl, jednak podczas rejestracji bardzo ważne jest, aby - czy to mężczyzna czy kobieta - zamieścić wystarczającą ilość informacji na temat swoich preferencji erotycznych. W każdym razie zalecamy, aby poświęcić tu trochę czasu.

Jakie funkcje oferuje SugarDaddys.pl i czy portal ten jest bezpłatny?

SugarDaddys.pl to bardzo udany portal z wieloma funkcjami. Platforma ta jest przejrzysta i znaleźć można na niej wszystkie popularne funkcje flirtu i czatu. Możesz tu swobodnie wyszukiwać swojego "Sugar Daddy" lub swoją "Sugar Baby". Tak zwane "wyszukiwanie środowiskowe" pozwala na swobodne poszukiwanie, jednak możesz także użyć funkcji "szybka randka", aby przeglądać zdjęcia. Masz tu możliwość wyboru, czy lubisz dany profil/zdjęcie, czy też nie. Z pewnością znasz ten system od Tindera. W przypadku jeśli dany użytkownik staje się dla Ciebie zbyt natarczywy, możesz po prostu dodać go do "Listy blokowanych". SugarDaddys.pl przywiązuje wagę do prostej i niemal "Social-Media" podobnej obsługi. Odnajdziesz się tu z pewnością bardzo szybko. Na pytanie, czy SugarDaddys jest bezpłatny, mamy zarówno dobrą jak i złą wiadomość: Dla kobiet portal jest całkowicie bezpłatny, mężczyźni natomiast muszą zapłacić. Nie powinno to jednak stanowić przeszkody na takim portalu jak "Sugar Daddy". Jeśli szukasz dla siebie "Sugar Baby", aby zaprezentować się jako hojny mężczyzna lub sponsor, koszt członkostwa Premium z pewnością nie jest dla Ciebie tak istotny. Ale ekscytujące jest to, co potencjalny Sugar Daddy za swoje członkostwo otrzymuje: "Gwarancję erotycznej przygody". Oznacza to, że jeśli nie dojdzie do udanego układu między Tobą (jako mężczyzną) a "Sugar Baby", to pod pewnymi warunkami otrzymasz zwrot swoich pieniędzy. Ceny za członkostwo Premium na SugarDaddys.pl zaczynają się od 35 zł miesięcznie przy sześciomiesięcznym członkostwie (stan na październik 2019 r.).

SugarDaddys.pl

Nasze podsumowanie: Czy SugarDaddys.pl to najlepszy portal randkowy typu "Sugar Daddy" w Polsce?

Nasza osoba testowa "Gosia" została bardzo mile zaskoczona. Już w pierwszym tygodniu udało się jej poznać dwóch bardzo miłych mężczyzn, z którymi spotkała się w restauracji w centrum Łodzi. Jednak SugarDaddys.pl wydaje się być również interesującą platformą dla mężczyzn.

Sugar Daddy

Anonimowość i dyskrecja mają tu ogromne znaczenie, a w porównaniu z erotycznymi portalami przepełnionymi przez mężczyzn udział kobiet jest tutaj naprawdę bardzo wysoki. Na ten moment uważamy, że portal SugarDaddys.pl jest jednym z najlepszych portali randkowych Sugar Daddy w Polsce nie tylko dla mężczyzn, którzy mają na koncie kilka milionów. Również mężczyźni odnoszący sukcesy i hojni, którzy doceniają towarzystwo pięknych kobiet, mogą znaleźć tu to, czego szukają. Dlatego mówimy: "Warte wypróbowania!"

Oczywiście, istnieją także inne portale Sugar Daddy, które są również godne polecenia i mogą nawet lepiej Ci pasować. Dlatego przyjrzyj się również innym naszym testom. Powodzenia!

Napisz własną opinię

Please select the star