Randki Cougar

Czy rejestracja na StarszeKobiety.pl jest opłacalna również dla mężczyzn?

8.8

StarszeKobiety.pl

 

W mediach tematem tabu od lat nie są już dojrzałe kobiety, spotykające się z młodszymi mężczyznami. Madonna, Demi Moore oraz wiele innych kobiet są tego przykładem. Nie jest dla nas istotne, co pociąga młodych mężczyzn w dojrzałych kobietach, chcemy wiedzieć czy StarszeKobiety.pl - jeden z portali dla młodych mężczyzn i dojrzałych kobiet - jest portalem wiarygodnym i czy rzeczywiście można spotkać tam starsze kobiety.

Co to jest Cougar Dating?

W recenzji tej zrobimy coś innego. Nie będziemy, jak do tej pory, opisywać wyłącznie portalu. Chcemy nieco wyjaśnić, na czym polega angielskie słowo "Cougar Dating". Czym jest Cougar? Co to jest Toyboy? Przede wszystkim musimy stwierdzić, że wielu użytkowników - jak i same portale - błędnie używają terminu MILF, kiedy mówią o randkach Cougar. Pojęcie to bardziej się utarło, jednak nie jest ono tak naprawdę poprawne. Właściwy termin dla dojrzałych kobiet, lubiących spotykać się z wyraźnie młodszymi mężczyznami to: Cougar! Znaczenie słowa Cougar można opisać następująco: Cougar to angielskie słowo oznaczające Pumę, polującą na młodych mężczyzn. Ci młodsi mężczyźni nazywani są zazwyczaj "Toyboy".

W USA kobiety Cougar są znacznie bardziej akceptowane społecznie, a niżeli w Polsce i nie należą one do rzadkości.
Duże portale randkowe Cougar z USA, wyspecjalizowały się w romansach pomiędzy Cougar a Toyboy, jednak nie są one do końca godne polecenia. Posiadają one za mało polskich użytkowników. Dlatego też naszą uwagę przykuł portal StarszeKobiety.pl. Portal ten jest jednym z niewielu portali, na którym można spotkać Cougar oraz Toyboyów i umówić się z nimi. Dlatego też rejestracja była dla nas koniecznością. Chcieliśmy wiedzieć, na ile dobry jest portal StarszeKobiety.pl i czy z powodzeniem można spotkać tu polskich Toyboyów oraz Cuguar.

Nasze doświadczenia ze StarszeKobiety.pl

W teście tym nie chcemy za dużo opowiadać Ci o jego funkcjach. Podsumujmy: Portal StarszeKobiety.pl ma wszystko, czego możesz oczekiwać od nowoczesnego portalu randkowego. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna i bardzo szybko odnajdziesz się na tej stronie. Dostępne są wszystkie typowe funkcje flirtowania. Z łatwością możesz stworzyć swój profil i określić zainteresowania. Nie będziesz miał trudności z poruszaniem się po tej stronie. Przejdźmy jednak od razu do naszych doświadczeń i doświadczeń naszej osoby testującej- "Roberta z Poznania" (Czy chciałbyś również zostać naszą osobą testującą? Skontaktuj się z nami. Poszukujemy osób do anonimowego testowania z nami różnych portali).

starsze kobiety

Od samego początku zauważyliśmy jedną negatywną rzecz, która szczególnie zirytowała naszą osobę testową. Na StarszeKobiety.pl znajdziesz wielu użytkowników (a jako mężczyzna wiele kobiet), ale nie wszystkie spełniają wymagania, by nazywać się Cougar. Jeżeli poszukujesz Cougar, to zwykle oczekujesz kobiet powyżej 35 – 40 r.ż., które dokładnie wiedzą, czego chcą. Na StarszeKobiety.pl znajdziesz wiele kobiet, które są jednak znacząco młodsze. Częściowo są to - jednak to tylko domysły, fałszywe profile nigeryjskich oszustów próbujących zwabić Cię na inne portale. W każdym razie zalecane jest kierowanie się zdrowym rozsądkiem. Częściowo są tam również profile kobiet, aktywnie poszukujących przygód erotycznych. Słabą stroną portalu StarszeKobiety.pl z naszego punktu widzenia jest fakt, iż każdy może się na nim zarejestrować. Niestety, wiek użytkowników nie jest kontrolowany. Każdy kto ma ukończone 18 lat, może się zarejestrować. Powoduje to, iż wśród wielu kobiet Cougar znajdują się również młodsze dziewczęta. Nie jest to koniec świata, jednak nie do końca poprawne. Mamy nadzieję, że StarszeKobiety.pl wkrótce podejmie w tej kwestii działania. Portal StarszeKobiety wydaje się mieć znacznie bardziej żywą bazę danych niż wiele innych portali randkowych, co od początku daje gwarancję dobrej zabawy.

Czy Portal StarszeKobiety.pl jest darmowy?

Kto ma zamiar nawiązać kontakt z Toyboyem lub Cougar, będzie się tutaj dobrze bawić, zakładając, że wykupi członkostwo Premium. Portal StarszeKobiety.pl jest bezpłatny tylko i wyłącznie dla kobiet. Bezpłatnie możesz się tutaj zarejestrować, założyć profil jak i rozejrzeć się po stronie. Zabawa rozpoczyna się jednak dopiero wtedy, gdy zdecydujesz się na członkostwo Premium. Ceny różnią się w zależności od okresu członkostwa, jednak nie są one wysokie. Zupełnie bez członkostwa Premium lub „Credits” na niektórych stronach, niemożliwe będzie przejście do trybu online - przynajmniej dla mężczyzn – i skuteczne nawiązanie kontaktu z Cougar. Większość portali randkowych Cougar nie jest godne polecenia, a bezpłatne portale możemy od razu uznać za stratę naszego czasu (Jeśli jednak znasz, darmową alternatywę dla tej strony, która jest również godna polecenia, skontaktuj się z nami mailowo). Dobre portale randkowe Cougar żyją z tego, że zarejestrowanych jest na nich wiele kobiet Cougar. W tym celu portale te muszą sięgać głęboko do kieszeni, aby zamieszczać reklamy w czasopismach kobiecych oraz blogach lifestyle. Wszystko to wymaga dużego nakładu finansowego.

Starszekobiety.pl

Nasz wniosek: Czy na StarszeKobiety.pl można poznać dojrzałe kobiety?

Zastanawiasz się teraz zapewne, czy na StarszeKobiety.pl można poznać dojrzałe kobiety? Z całą pewnością nie możemy odpowiedzieć na to pytanie, jednak Robert, nasza osoba testująca wyznał nam, iż udało mu się zaaranżować randkę. Trzeba zaznaczyć, że Robert pochodzi z Poznania, gdzie miał do wyboru dużo więcej dojrzałych kobiet a niżeli użytkownik- na przykład – z Leszna. Zawsze powinieneś wziąć to pod uwagę, a umawiając się na randkę, rozważyć podróż, nawet do pobliskiego miasta.

Starsze kobiety

Jeśli chcesz poznać dojrzałe kobiety, to StarszeKobiety.pl jest jednym z najlepszych portali randkowych w Polsce. Jeśli odejmiemy pewne słabości portalu, między innymi fakt, że meldują się na nim nie tylko starsze kobiety i znajdują się tu również różne fałszywe profile, to StarszeKobiety.pl jest jednym z pierwszych adresów jakie polecamy.

Nie miałeś szczęścia na StarszeKobiety.pl? Być może powinieneś wypróbować kilka innych alternatyw. Zasadniczo zawsze powinieneś porównać sobie kilka różnych portali w danej kategorii. Czasami bywa, iż jakiś portal oceniany jest przez nas lub przez użytkowników słabiej, jednak może okazać się on znacznie lepszą opcją dla CIEBIE. Powodzenia!

Alternatywy w tej samej kategorii

 • MILFs69.pl MILFs69.pl

  MILFs69.pl to platforma, na której na spotkania erotyczne z młodymi mężczyznami umawiają się prawdziwe polskie MILF. Jednak czy naprawdę działa to w prosty i nieskomplikowany sposób?

  Odwiedź stronę
 • Dojrzalerandkowanie.com Dojrzalerandkowanie.com

  Dojrzalerandkowanie.com to stosunkowo nowa platforma, na której mężczyźni mogą szukać tak zwanych "kobiet Cougar". Zarejestrowaliśmy się na Dojrzalerandkowanie.com, aby przetestować dla Ciebie i sprawdzić jak naprawdę działa ten portal.

  Odwiedź stronę
 • Randkizmilfami.pl Randkizmilfami.pl

  Szukając starszych kobiet, obojętnie czy dla erotycznej przygody, czy też stałego związku, prędzej czy później natkniesz się na Randkizmilfami.pl. Jednak co myśleć o tym portalu? Zwykłe oszustwo czy poważny portal randkowy? Chcieliśmy dowiedzieć się więcej na ten temat!

  Odwiedź stronę

Napisz własną opinię

Please select the star