Randki Cougar

Czy na Dojrzalerandkowanie.com można znaleźć Cougar?

8.3

Dojrzalerandkowanie.com

Dojrzalerandkowanie.com to stosunkowo nowa platforma, na której mężczyźni mogą szukać tak zwanych "kobiet Cougar". Zarejestrowaliśmy się na Dojrzalerandkowanie.com, aby przetestować dla Ciebie i sprawdzić jak naprawdę działa ten portal.

Dojrzalerandkowanie.com - Czy naprawdę są tu prawdziwe kobiety Cougar?

To co kiedyś było nie do pomyślenia, teraz stało się w pewnym sensie normalnością: Istnieją dojrzałe kobiety, które otwarcie  szukają przygód z młodszymi mężczyznami. Jedną z takich stron, która dopasowuje młodszych mężczyzn do tak zwanych Cougar jest Dojrzalerandkowanie.com. Chcieliśmy dowiedzieć się, czy portal jest dobrą alternatywą dla znanych platform Cougar, takich jak StarszeKobiety i założyliśmy konto testowe.

Rejestracja na Dojrzalerandkowanie.com jest stosunkowo łatwa. Należy określić, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, potwierdzić swoje miejsce zamieszkania, podać swój wiek oraz nadać nazwę użytkownika. Następnie należy podać swój adres e-mail i w kolejnym kroku potwierdzić go. Przy okazji, możliwe jest również wyszukiwanie "związków" osób tej samej płci. Możesz również wpisać "Mężczyzna szuka mężczyzny" lub "Kobieta szuka kobiety", jednak zalecamy w tym celu skorzystanie z odpowiedniego portalu randkowego dla gejów.

Jakie funkcje oferuje Dojrzalerandkowanie.com?

Dojrzalerandkowanie jest dość czysto i przejrzyście zaprojektowany. W każdym razie można się stosunkowo szybko odnaleźć i uzyskać szybki przegląd prawie wszystkich funkcji, które portal ma do zaoferowania. Po lewej stronie menu znajdziesz wszystkie funkcje potrzebne do wyszukiwania dojrzałych romansów na portalu, takie jak: wizyty, polubienia, ulubione oraz kamerki. Jednak w przypadku kamerek nie zostaniesz przekierowany do kamerek na żywo kobiet/mężczyzn na Dojrzalerandkowanie, ale do zewnętrznego dostawcy.

Istnieją dwie opcje "Wyszukiwania": Możesz użyć - jak sama nazwa wskazuje " Szybkiego wyszukiwania" - aby szybko wyszukać odpowiednie kobiety/mężczyzn lub możesz też użyć "Wyszukiwania zaawansowanego" aby wejść bardziej szczegółowo w wybór wyszukiwania.

Dojrzalerandkowanie opinie

Baza danych użytkowników jest bardzo obszerna i na pewno znajdziesz interesujące profile , o ile pochodzisz z dużego miasta. Nasze konto testowe dotyczyło Wrocławia  i okolic. Nie możemy ocenić na podstawie tego testu, jakie są Twoje szanse na powodzenie, jeśli pochodzisz z małego miasta lub nawet z terenów wiejskich.

Jednak już na samym początku zauważyliśmy, że duża liczba profili była "zbyt dobra, aby była prawdziwa", tzn. jak na każdym portalu randkowym, również na Dojrzalerandkowanie.com istnieje pewna liczba fałszywych profili. W każdym razie powinno się być tego świadomym i zawsze być nieco czujnym.

Dla kogo odpowiedni jest Dojrzalerandkowanie.com?

Dojrzalerandkowanie nie jest - jak już pewnie się domyślasz - całkowicie darmowy. Jeśli naprawdę chcesz aktywnie rozmawiać, musisz wykupić tzw. pakiety kredytowe. Pakiety kredytowe działają inaczej niż miesięczne członkostwo. Ma to swoje zalety i wady, które często omawialiśmy. Podsumowując, w systemie kredytowym płacisz tylko wtedy, gdy aktywnie korzystasz z portalu. Jest to przewaga nad modelami abonamentowymi, gdzie płacisz również wtedy, gdy nie korzystasz z portalu w ogóle. Z kolei przy systemie kredytowym każda wiadomość kosztuje. Jeśli więc jesteś bardzo aktywny na platformie, pod koniec dnia możesz zapłacić znacznie więcej niż w przypadku członkostwa.

Dojrzalerandkowanie

Ceny tzw. pakietów monet w Dojrzalerandkowanie zaczynają się od 99,99 ZL za 200 kredytów (stan na lipiec 2022). Jeśli jesteś pewien, że chcesz czatować nieco dłużej, możesz kupić pakiet 2500 kredytów. Kosztuje to obecnie - od lipca 2022 roku - 799,99 ZL. Dodatkowo Dojrzalerandkowanie.com oferuje tak zwaną gwarancję randki. Jeśli więc nie uda Ci się umówić na randkę za pośrednictwem portalu, otrzymasz zwrot pieniędzy. Warto jednak zajrzeć do regulaminu, aby sprawdzić, jakie są wymagania w tym zakresie.

Dojrzale randkowanie

Dla kogo Dojrzalerandkowanie jest odpowiedni? Z założenia platforma otwarta jest dla wszystkich użytkowników. Chociaż optymalną grupą docelową serwisu jest mężczyzna po 30 roku życia szukający kobiet po 40-50 roku życia lub kobieta po 40 roku życia szukająca mężczyzny po 30 roku życia, można również zarejestrować się jako starszy mężczyzna lub młodsza kobieta. Ponadto baza użytkowników jest bardzo obszerna i nie pozostawia nic do życzenia. Zapraszamy do wypróbowania. Ponieważ nie musisz wykupować  członkostwa, aby korzystać z portalu, Dojrzalerandkowanie.com jest dobrą stroną do przeglądania, rozmawiania i sprawdzenia, czy możesz znaleźć odpowiednich użytkowników w swojej okolicy z niedrogim pakietem monet.

Czy mieliście już doświadczenia z Dojrzalerandkowanie.com? Możesz napisać swoje własne doświadczenia pod tym raportem testowym i w ten sposób pomóc innym kobietom i mężczyznom. Czekamy na Twoją wiadomość.

Alternatywy w tej samej kategorii

 • StarszeKobiety.pl StarszeKobiety.pl

  StarszeKobiety.pl to jeden z pierwszych punktów kompleksowej obsługi dla dojrzałych kobiet poszukujących młodszych mężczyzn. Jednak jak dobrze funkcjonuje Portal StarszeKobiety.pl z męskiej perspektywy i czy StarszeKobiety.pl to renomowany portal randkowy Cougar?

  Odwiedź stronę
 • MILFs69.pl MILFs69.pl

  MILFs69.pl to platforma, na której na spotkania erotyczne z młodymi mężczyznami umawiają się prawdziwe polskie MILF. Jednak czy naprawdę działa to w prosty i nieskomplikowany sposób?

  Odwiedź stronę
 • Randkizmilfami.pl Randkizmilfami.pl

  Szukając starszych kobiet, obojętnie czy dla erotycznej przygody, czy też stałego związku, prędzej czy później natkniesz się na Randkizmilfami.pl. Jednak co myśleć o tym portalu? Zwykłe oszustwo czy poważny portal randkowy? Chcieliśmy dowiedzieć się więcej na ten temat!

  Odwiedź stronę

Dojrzalerandkowanie.com Opinie:

 • 2024-03-02 14:50:23, Dawid43 (Man, 44)

  Wielkie oszustwo

  Opinie:

  Ten portal to same fałszywe konta wystarczy sprawdzić zdjęcia w sieci i okazują się pobrane z zagranicznych portali , Doją ludzi na kasie aż miło

Napisz własną opinię

Please select the star