Blog

Jeśli jesteś singlem i jesteś szczęśliwy, oto dlaczego nie powinieneś się tego wstydzić.

2022-06-29

Jeśli jesteś singlem i jesteś szczęśliwy, oto dlaczego nie powinieneś się tego wstydzić.

Jeśli bycie samotnym i szczęśliwym brzmi jak oksymoron, pomyśl jeszcze raz. Według najnowszych badań, bycie singlem może prowadzić do większej satysfakcji z życia, ogólnego dobrobytu, a nawet lepszego zdrowia psychicznego. Jeśli więc z dumą latasz samotnie i uwielbiasz to, nie pozwól, by ktokolwiek sprawił, że poczujesz, że coś jest z Tobą nie tak. Oto kilka z wielu powodów, dla których bycie singlem i bycie szczęśliwym jest całkowicie w porządku:

Masz kontrolę nad własnym życiem

Kiedy jesteś singlem, nie musisz odpowiadać przed nikim poza sobą. Możesz podejmować własne decyzje, ustalać własne priorytety i żyć tak, jak chcesz. Ten rodzaj wolności i niezależności może być niezwykle wzmacniający.

Możesz skupić się na swojej karierze

Gdy jesteś w związku, Twoja kariera może zejść na dalszy plan wobec potrzeb partnera. Ale kiedy jesteś singlem, możesz skupić się na swojej karierze, nie martwiąc się o nikogo innego. Możesz wyznaczyć sobie własne cele i dążyć do ich realizacji bez zbędnego rozpraszania się. A to może prowadzić do wielu sukcesów.

Możesz skupić się na własnym szczęściu

Gdy jest się w związku, łatwo jest skupić się na tym, by uszczęśliwić partnera. Ale kiedy jesteś singlem, możesz skupić się na własnym szczęściu. Możesz robić rzeczy, które kochasz, otoczona ludźmi, których kochasz, nie martwiąc się o potrzeby czy pragnienia innych.

Możesz być egoistą

Bycie w związku często wymaga od nas przedkładania potrzeb partnera nad nasze własne. Ale bycie singlem daje szansę na odrobinę egoizmu. Można skupić się na swoich celach i marzeniach, nie zważając na nikogo innego. A to może być niezwykle wyzwalające.

Nie musisz się martwić, że zostaniesz odrzucony

Kiedy jest się w związku, zawsze istnieje ryzyko odrzucenia lub zranienia przez partnera. Ale kiedy jesteś singlem, nie musisz się o to martwić i możesz kochać i być kochanym bez obaw o odrzucenie.

Możesz eksperymentować w swoim życiu seksualnym

Kiedy jesteś w związku, możesz mieć poczucie, że musisz trzymać się tej samej, starej rutyny seksualnej. Ale kiedy jesteś singlem, możesz odkrywać swoją seksualność, jak tylko chcesz. Można eksperymentować z różnymi partnerami, różnymi rodzajami seksu i różnymi rodzajami doświadczeń seksualnych. W dzisiejszych czasach łatwo jest znaleźć podobnie myślących ludzi, z którymi można eksperymentować, dzięki internetowi, a w szczególności dzięki portalom i aplikacjom randkowym. Możesz umawiać się na randki i spotkania z kimkolwiek zechcesz bez obawy, że zostaniesz osądzony.

Jeśli więc jesteś szczęśliwy jako singiel, nie pozwól, by ktokolwiek sprawiał, że poczujesz, że coś jest z Tobą nie tak. Przyjmij swoją niezależność i ciesz się wolnością, jaką daje bycie singlem. To wspaniały sposób na życie.

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read