Blog

Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

2023-12-19

Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

Co to jest Tinder SELECT?

Tinder SELECT to nie tylko kolejna subskrypcja aplikacji randkowej; to elitarne członkostwo, które obiecuje niezrównany dostęp do tego, co najlepsze w Tinderze. Dzięki Tinder SELECT zyskujesz dostęp do wielu niezwykłych funkcji zaprojektowanych w celu podniesienia poziomu Twojej gry randkowej.

Ekskluzywne korzyści Tinder SELECT:

1. Bezpośrednie wiadomości:

Wysyłaj bezpośrednie wiadomości do osoby, którą jesteś zainteresowany, do dwóch razy w tygodniu, bez konieczności wcześniejszego dopasowania. Należy pamiętać, że ta funkcja jest dostępna za pośrednictwem zakładki Wysłane polubienia, a jednoczesne wysłanie super polubienia nie jest opcją. Ponadto niektórzy użytkownicy mogą zrezygnować z otrzymywania wiadomości DM.

2. Pomiń kolejkę:

Wyróżnij się w tłumie, ponieważ profile, które polubisz, zobaczą Twój nierozmazany profil w swojej siatce polubień, nawet jeśli nie posiadają złotej lub platynowej subskrypcji Tinder. Twój profil pozostaje również priorytetem na ich siatce polubień przez hojny okres 7 dni.

3.

3. status specjalny:

Pochwal się swoim członkostwem w SELECT za pomocą ekskluzywnej plakietki SELECT na swoim profilu. Jeśli wolisz nie wyświetlać tej plakietki, możesz łatwo zrezygnować w Ustawieniach.

4.

4. tryb SELECT:

Zanurz się w świecie najbardziej poszukiwanych profili Tindera, zapewniając sobie wyjątkowe połączenia z podobnie myślącymi osobami.

5. Doświadczenie VIP:

Wyjątkowość Tinder SELECT jest utrzymywana poprzez ograniczenie miejsc członkowskich do mniej niż 1% użytkowników, zapewniając najbardziej elitarne możliwe doświadczenie.

6. wczesny dostęp:

Bądź jednym z pierwszych, którzy przetestują nowe, specjalne funkcje, zanim zostaną one udostępnione ogólnej bazie użytkowników Tindera.

Jak ubiegać się o Tinder SELECT:

Aby stać się częścią społeczności Tinder SELECT, wykonaj następujące kroki:

- Upewnij się, że Twój profil spełnia 5-punktowe kryteria Select Screen™: Posiadaj 5 zainteresowań

 • Wgraj co najmniej 4 zdjęcia
 • Utwórz biografię zawierającą co najmniej 15 znaków
 • Wskaż cel relacji
 • Ukończ weryfikację zdjęć

- Odwiedź tinder.com/SELECT, aby złożyć wniosek o członkostwo SELECT.

- Po złożeniu wniosku Twój profil zostanie poddany procesowi weryfikacji. Niektóre konta mogą uzyskać natychmiastowy dostęp, podczas gdy inne mogą wymagać bardziej kompleksowego przeglądu konta, aby zapewnić zgodność z Wytycznymi dla społeczności Tinder i Warunkami użytkowania.

- Jeśli Twój profil zostanie zatwierdzony, Tinder powiadomi Cię o członkostwie SELECT.

Odblokowanie Tinder SELECT:

Po otrzymaniu zatwierdzenia do programu Tinder SELECT wykonaj następujące kroki, aby odblokować i aktywować członkostwo:

Z wiadomości e-mail:

 1. Otwórz wiadomość e-mail od Tinder zawierającą kod odblokowujący SELECT.
 2. Kliknij "Odblokuj SELECT" w wiadomości e-mail.
 3. Wprowadź swój unikalny kod odblokowujący SELECT.
 4. Postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami, aby dokończyć płatność i aktywować członkostwo Tinder SELECT.

 

Z aplikacji Tinder:

 1. Otwórz aplikację Tinder.
 2. Stuknij ikonę profilu, a następnie stuknij "Ustawienia".
 3. Przewiń w dół do "WYBIERZ" i dotknij "Wprowadź kod odblokowujący."
 4. Wprowadź unikalny kod odblokowujący wysłany pocztą e-mail.
 5. Stuknij "Kontynuuj" i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dokończyć płatność i aktywować Tinder SELECT.

 

Wniosek:

Pozostaje więc palące pytanie: czy Tinder SELECT naprawdę zasługuje na swoją cenę premium? Odpowiedź w dużej mierze zależy od budżetu i aspiracji randkowych. Jeśli nie brakuje ci pieniędzy i pragniesz ekskluzywnego, dostosowanego do twoich potrzeb doświadczenia randkowego, Tinder SELECT bez wątpienia może ci to zaoferować.

Należy jednak pamiętać, że członkostwo premium wiąże się z wysokimi kosztami i istnieje wiele innych, bardziej przystępnych cenowo alternatyw dla aplikacji randkowych. Jeśli szukasz miłości z ograniczonym budżetem, zapoznanie się z naszą listą najlepszych portali randkowych może być mądrzejszym wyborem. Ostatecznie decyzja o zainwestowaniu w Tinder SELECT powinna być zgodna z celami randkowymi i sytuacją finansową. Udanego randkowania!

 
 
 
 

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu