...
Ogłoszenie reklamowe

StronyRandkowe.pl oznacza przejrzystość i właśnie dlatego za uczciwe uważamy informowanie naszych użytkowników, że w niektórych przypadkach otrzymujemy prowizję, jeśli odwiedzający kliknie jeden z naszych linków, zarejestruje się lub uzyska członkostwo w wymienionym portalu. Bez tej prowizji nie bylibyśmy w stanie zaoferować Ci usługi, która jest bezpłatna. Domeny oraz hosting kosztują, a także czas na administrację i utrzymanie StronyRandkowe.pl jest czasochłonny i kosztowny. Odwiedzający nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów!

StronyRandkowe.pl to niezależna platforma porównawcza i zawsze staramy się porównywać wszystkie produkty tak obiektywnie, jak to tylko możliwe. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że na kolejność, pozycjonowanie oraz ocenę wymienionych produktów może mieć wpływ wykonanie, konwersja lub popularność poszczególnych stron. W niektórych przypadkach nie otrzymujemy żadnej prowizji, uważamy jednak za ważne, aby mimo wszystko zaprezentować naszym gościom jak najlepsze produkty.

Blog

Dlaczego młodym mężczyznom podobają się starsze kobiety: przyczyny, korzyści, doświadczenia.

2021-02-15

Dlaczego młodym mężczyznom podobają się starsze kobiety: przyczyny, korzyści, doświadczenia.

Coraz więcej związków ma niecodzienną konstelację, przez co są one odrzucane przez społeczeństwo, chociaż nie ma to żadnego sensu. Mówimy o związku, w którym mężczyzna jest młodszy, a kobieta starsza. Często taki związek tolerowany jest tylko wtedy, gdy mężczyzna jest starszy, a kobieta młodsza. W ostatnich latach obserwuje się jednak również coraz większy odwrotny podział ról: młody mężczyzna - dojrzała kobieta.

Dlaczego młodym mężczyznom podobają się starsze kobiety: przyczyny, korzyści, doświadczenia.

Coraz więcej związków ma niecodzienną konstelację, przez co są one odrzucane przez społeczeństwo, chociaż nie ma to żadnego sensu. Mówimy o związku, w którym mężczyzna jest młodszy, a kobieta starsza. Często taki związek tolerowany jest tylko wtedy, gdy mężczyzna jest starszy, a kobieta młodsza.
Jednak taki podział ról, młodszy mężczyzna i starsza kobieta, jest coraz częściej spotykany. Dlatego postaramy się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety i czym może to być spowodowane. W przeszłości często nazywano to kompleksem matki. Należy to jednak całkowicie wykluczyć, ponieważ żaden młody człowiek nie chciałby iść do łóżka ze swoją matką. Wręcz przeciwnie, chyba że występuje zaburzenie psychiczne - czego tutaj nie zakładamy:)

Jak powstają związki między dojrzałymi kobietami i młodymi mężczyznami.

Pytanie brzmi, jak powstają takie związki? Często nie da się nawet tego zaplanować. Ciężko powiedzieć, że trzeba chodzić tylko do takich lub innych miejsc, żeby spotkać starsze kobiety czy młodszych mężczyzn. Portale randkowe Cougar są bardzo chętnie wykorzystywane do tego celu, ponieważ masz tutaj gwarancję, że spotkasz podobnie myślących ludzi.

Jako młody mężczyzna często wiesz, jaki typ kobiety uważasz za atrakcyjny. Jeśli wiesz, że podobają Ci się tylko dojrzałe kobiety, to nie ma sensu spotykać się z młodszymi kobietami, które tak naprawdę nie są dla ciebie. To samo dotyczy również kobiet. Ponieważ coraz częściej zdarza się, że kobiety poszukują również młodszych mężczyzn. Chociaż uważa się, że różnice między partnerami są często zbyt duże, aby taki związek mógł funkcjonować w dłuższej perspektywie, to tak naprawdę wcale tak nie jest. Jest bardziej prawdopodobne, że związek stanie się wtedy znacznie bardziej otwarty i nieskomplikowany. Zaletą jest to, że dojrzałe kobiety są znacznie bardziej doświadczone i naprawdę wiedzą, czego chcą. Co więcej, lubią sex i dzięki swojemu doświadczeniu mogą pokazywać młodym mężczyznom, jak to się robi właściwie. Młodsi mężczyźni również częściej szukają starszej kobiety, ponieważ jest ona wtedy po prostu o wiele mniej skomplikowana, a także jej ciało jest o wiele bardziej kobiece i miękkie. To przemawia do wielu mężczyzn. Do tego dochodzi, często przyciągająca charyzma atrakcyjnej, starszej kobiety.

Czy wiek naprawdę ma znaczenie?

Badania wykazały, że w obecnym i otwartym społeczeństwie nie ma już bariery wiekowej. Przynajmniej nie dla wielu osób, które mają ukończone 18 lat. Ponieważ wiek odgrywa tu tylko drugorzędną rolę. Dużo ważniejszą rzeczą jest, w jaki sposób dogadujesz się z daną osobą, czy macie te same zainteresowania oraz czy umiecie ze sobą rozmawiać. Z badań wynika, że duża liczba starszych i bardziej dojrzałych kobiet lubi flirtować z młodymi mężczyznami, ponieważ są one przez nich komplementowane, co oczywiście kobiety bardzo lubią.

Mężczyźni również stwierdzili, że lubią rozmawiać ze starszymi kobietami, ponieważ posiadają one doświadczenie oraz życiową mądrość. Ostatecznie, każdy inaczej definiuje to, co dla niego jest ważne w związku. Jednak dopóki partnerzy dobrze się dogadują i kochają, wiek nie stanowi przeszkody.

Dlaczego więc młodzi mężczyźni lubią bardziej dojrzałe kobiety? - Odpowiedź

Może to mieć bardzo różne przyczyny. Często tak się dzieje, ponieważ starsza kobieta ma bardzo przyciągającą charyzmę, i dlatego jest ona szczególnie atrakcyjna dla mężczyzny. Ponadto, ciało starszej kobiety często wygląda dużo bardziej kobieco i jest bardziej miękkie. Dojrzałe kobiety wiedzą, czego chcą, dzięki czemu możliwy jest bardziej otwarty i szczery związek, co oznacza, że związek może trwać znacznie dłużej. Ma to więc wiele zalet dla młodego mężczyzny, który szuka starszej kobiety.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Jak stworzyć dobry profil randkowy

  2021-03-12

  Jak stworzyć dobry profil randkowy

  Twój profil na portalu randkowym jest tym samym, czym wizytówka lub strona internetowa dla firmy. Konkurencja jest w końcu bardzo duża. Każdy chce być liderem w wyścigu. Każdy chce znaleźć partnera i to w większości przypadków jak najszybciej. Ale zanim rzucisz się w wir randek online, zastanów się, jakie informacje chcesz o sobie udzielić oraz jakiego rodzaju partnera szukasz.

 • Czy portale do skoku w bok naprawdę nadają się do znalezienia dyskretnego romansu?

  2021-01-15

  Czy portale do skoku w bok naprawdę nadają się do znalezienia dyskretnego romansu?

  Wiele osób myśli o dyskretnym romansie lub skoku w bok. Jednak dla większości ludzi nie chodzi o to, aby oszukiwać swojego partnera, ale raczej, aby w końcu ponownie uprawiać namiętny seks, kiedy życie seksualne z partnerem staje się na dłuższą metę po prostu nudne. Jest to nieunikniony i całkowicie normalny proces. Separacja nie zawsze jest dobrą opcją i dlatego portale służące do skoku w bok są najlepsze do znalezienia dyskretnego romansu.