Randki 50 Plus

Czy Singles50.pl to dobry serwis randkowy dla kobiet i mężczyzn w kwiecie wieku?

9.2

Singles50.pl

Jesteś w kwiecie wieku i chciałbyś na nowo rozpocząć życie miłosne? Specjalne serwisy randkowe wyspecjalizowały się w znajdowaniu partnera po pięćdziesiątce. Chcieliśmy jednak wiedzieć, jak dobrze działają te strony, więc razem z naszą osobą testową "Jakubem" zarejestrowaliśmy się na Singles50.pl

Singles50.pl – Portal randkowy dla kobiet i mężczyzn po 50. roku życia

W drugiej połowie życia znów rozmawiać, flirtować i mieć motyle w brzuchu. Dlaczego nie? Wraz z naszym testerem, 55 letnim "Jakubem" z Poznania, wybraliśmy się na poszukiwanie i przetestowaliśmy Singles50.pl Portal ten jest jednym z największych dostawców usług randkowych dla osób po 50 roku życia.

Singles50.pl

Jeśli chodzi o rejestrację, jest ona w przypadku Singles50.pl również bezpłatna. Jedynie czego potrzebujesz to adres e-mail i trochę czasu na wypełnienie kwestionariusza. Według Singles50, pytania służą do wspierania "naukowego procesu kojarzenia". Oznacza to, że Singles50 to serwis randkowy, w którym potencjalni partnerzy są Ci proponowani na podstawie waszej wspólnej osobowości oraz zainteresowań.

Singles 50

To dość oczywiste, iż naprawdę uczciwie należy podejść do odpowiedzi i poświęcić im trochę czasu. Szybka rejestracja i rozpoczęcie flirtu, jak na portalach dla singli, takich jak Flirtchat.pl. nie jest tu możliwe. Nie jest to ani dobre, ani złe, cała koncepcja jest po prostu zupełnie inna. Nasz tester "Jakub" nie uznał katalogu pytań podczas rejestracji za denerwujący.

Czy Singles50.pl jest bezpłatny?

Jak można sobie wyobrazić, pełne korzystanie z Singles50.pl nie jest całkowicie darmowe. Portal jest po prostu zbyt skomplikowany, aby mógł być oferowany zupełnie za darmo. Administracja, wsparcie techniczne i administratorzy kosztują. Singles50 to coś więcej niż powierzchowna aplikacja randkowa, stoi za nią inteligentny i obiecujący system. Dlatego korzystanie z wersji premium na Singles50 nie jest darmowe. Członkostwo rozpoczyna się od 39,90 ZL miesięcznie (stan na styczeń 2023).

Singles50.pl Opinie

Można się spierać, czy to dużo, czy mało. Nie jest to okazja, jednak cena nie jest również przesadnie wysoka. Niestety, na próżno szukaliśmy taniego członkostwa na próbę. Singles50.pl oferuje wszystko albo nic! Ostatecznie samemu trzeba zdecydować, czy chce się wydać pieniądze na serwis randkowy. Do tej pory na próżno szukaliśmy darmowych i dobrych serwisów randkowych dla kobiet i mężczyzn powyżej 50 roku życia. Jeśli masz jakieś wskazówki, napisz do nas. Na końcu jednak często obowiązuje zasada "dostajesz to, za co płacisz". Darmowe portale zwykle inwestują mniej czasu w administrację profilami, więc częściej można tu znaleźć fałszywe profile.

Czy Singles50.pl to dobry serwis randkowy dla kobiet i mężczyzn po 50 roku życia? Nasz wniosek!

Podczas trzymiesięcznej fazy testowej nasz tester zauważył, jakim naprawdę dobrym portalem jest Singles50.pl. Jak podaje portal, codziennie przybywa tu nawet 24 000 nowych członków. Oczywiście nie możemy zweryfikować tej liczby, ale faktem jest, że na stronie jest wielu aktywnych singli. Nasza osoba testowa nie miała żadnych problemów z nawiązywaniem kontaktów z innymi osobami, a oferowane "sugestie" oparte na jego osobowości były zazwyczaj bardzo trafne. Według niego, już po krótkim czasie udało mu się umówić na pierwszą randkę. Dla niego test Singles50 był pełnym sukcesem.

Randki 50 Plus

Z naszego punktu widzenia, serwis randkowy  oferuje wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnego portalu randkowego. Ceny są uczciwe, nawet jeśli nie są okazyjne, jednak w zamian otrzymujesz aktywną bazę użytkowników o zrównoważonych proporcjach płci oraz wiele wspaniałych funkcji. Uważamy, że Singles50.pl to dobra wskazówka dla młodych kobiet i mężczyzn po 50-tce.

Jeśli nie odniosłeś sukcesu na Singles50.pl, zalecamy, abyś spróbował swoich sił również na alternatywnych portalach w tej samej kategorii. Przy okazji, możesz również skorzystać z "normalnych" portali randkowych, które z naszego doświadczenia zawsze mają dużą liczbę kobiet i mężczyzn po 50. Powodzenia!

Napisz własną opinię

Please select the star