Kontakty Transseksualne

Jak dobry i na ile poważny jest portal Trans-Randki.pl?

8.1

Trans-Randki.pl

Każdy, kto poszukuje kontaktów transseksualnych, prędzej czy później natknie się na Trans-Randki.pl. Portal ten w ostatnich latach cieszy się dobrą reputacją. Chcieliśmy wiedzieć, czy portal TS jest tak dobry, jak wszyscy opisują.

Czy na Trans-Randki.pl można znaleźć osoby transseksualne?

Musimy przyznać, że nie do najłatwiejszych należy, poznawanie prawdziwych osób transseksualnych. W trakcie poszukiwania musisz przedzierać się przez przeróżne portale z sex-kamerkami oraz kanały porno, aż trafisz na platformę, na której swoje usługi oferują profesjonalni TS. Brak jakiegokolwiek śladu jednak, jeśli chodzi o prawdziwe Trans randki. Dzięki Bogu pomyślisz, śledziłeś różne rekomendacje na temat portali i odwiedziłeś stronę Trans-Randki.pl. Jednak, na ile dobry jest ten portal i czy rzeczywiście można naprawdę szybko i łatwo znaleźć tu kontakty TS / TV? Postanowiliśmy się o tym przekonać i - wraz z naszą osobą testową Tomaszem (Tomasz po raz pierwszy aktywnie uczestniczył w teście Trans-Randki.pl i w przyszłości nadal badał będzie wyłącznie portale dla transseksualistów) zarejestrowaliśmy się na Trans-Randki.pl.

Trans-Randki.pl

Podczas logowania na Trans-Randki.pl szybko zorientujesz się, że portal ten nie należy do cudów techniki. Choć dostępne są wszystkie typowe funkcje czatowania oraz flirtowania, to portal ten, jeżeli chodzi o wygląd, wydaje się pochodzić sprzed wielu lat i mógłby zostać zaktualizowany. Dla nas i dla naszej osoby testowej było to stosunkowo nieistotne, ponieważ przede wszystkim chcieliśmy sprawdzić, czy na stronie tej można poznać osoby TS.

Trans Randki


Jedną rzecz chcemy z góry wyjaśnić: Po Trans-Randki.pl nie spodziewaj się, że po godzinie od rejestracji, umówisz się już na pierwsze spotkanie. Platforma ta jest przeciwieństwem dla większości innych portali TS, na których znaleźć można prostytutki i osoby do towarzystwa. Jest to miejsce, w którym z mężczyznami umawiają się prawdziwi TS / TV lubujący się w tak zwanych Trans randkach, obojętnie czy dla prawdziwej i długotrwałej relacji, czy aby dać upust tylko swoim fantazjom erotycznym. Motto tutaj: wszystko można - nic nie trzeba. Trans-Randki.pl zaliczyć można do jednych z niewielu renomowanych portali tej kategorii, dlatego też jest on bardzo popularny i oczywiście chętnie odwiedzany przez wielu mężczyzn. Oznacza to, że jest tu zdecydowanie więcej mężczyzn. Osoby transseksualne mają tutaj szeroki wybór, jednak dla mężczyzn jest trochę trudniej. Z góry możemy przyjąć: Na Trans-Randki.pl masz jak najbardziej możliwość pozna
 prawdziwe osoby TS. Nie powinieneś jednak podchodzić do sprawy z błędnymi oczekiwaniami.

Czy Trans-Randki.pl jest bezpłatny?

Na pytanie, czy Trans-Randki.pl jest darmowy, możemy dość szybko odpowiedzieć "nie". Ceny są jednak przejrzyste i zależą od czasu trwania członkostwa. Sam musisz zdecydować, czy warto zarejestrować się na portalu, czy też nie. Zasadniczo jest to decyzja, którą zawsze musisz podjąć sam. Trans-Randki.pl możesz również używać tylko w wersji podstawowej, jeśli nie chcesz wykupować członkostwa Gold lub VIP. To na początek wystarczy, aby zrobić sobie pierwszy pogląd Portalu TS, jednak w dłuższej perspektywie będzie to niewystarczające w nawiązywaniu kontaktów transseksualnych.

Nasze doświadczenia z Trans-Randki.pl - Wniosek

Przede wszystkim prawdą jest, co podawane jest na wielu forach: Trans-Randki.pl to jeden z niewielu dobrych portali do nawiązywania kontaktów transseksualnych. W porównaniu z większością innych stron, można tu, według opinii Tomasza - a także według naszej oceny - spotkać transseksualistów. Znajdziesz tutaj różnych oszustów i fałszerzy, jednak również sporą liczbę prawdziwych kontaktów TS. Jeśli więc nie robisz sobie fałszywych nadziei, a więc nie oczekujesz, że umówisz się tu na gorącą randkę TS w przeciągu kilku minut lub godzin, to koniecznie wypróbuj Trans-Randki.pl. Portal ten nie jest doskonały i ma swoje słabe strony. Prócz przestarzałego wyglądu i zauważalnej nadwyżki mężczyzn, są tu również, jak już wcześniej wspomnieliśmy, fałszerze i oszuści. Podczas naszego testu zauważyliśmy jednak zaskakująco niewielką ilość osób do towarzystwa. Portal ten najprawdopodobniej wykonuje dobrą pracę polegającą na usuwaniu z platformy tak szybko, jak to możliwe profili  TS z zamiarami komercyjnymi, a liczba rzeczywistych kontaktów TS jest dość pokaźna. 

Jednak bez względu na to, jakie doświadczenia zdobyliśmy my, twoje doświadczenia mogą się zawsze różnić. Dlatego powinieneś wypróbować co najmniej dwa lub nawet trzy portale jednocześnie. Rejestracja prawie wszędzie jest bezpłatna i pomoże ci szybko sprawdzić, czy wyobrażasz sobie spędzanie większej ilości czasu na danym portalu.

Napisz własną opinię

Please select the star