Fetysz Randki

BDSMfetysz.pl

8.5

BDSMfetysz.pl

Od pewnego czasu, na różnych forach dla fetyszystów czyta się o BDSMfetysz.pl. Najprawdopodobniej portal ten zdobywa coraz większą liczbę użytkowników. Chcieliśmy dokładnie wiedzieć, co kryje się za relatywnie nowym portalem BDSM i zarejestrowaliśmy się na nim.

Ogłoszenia BDSM, fetysz stóp i więcej…

Wraz z naszą osobą testową "Piotrem" z Warszawy (imię zostało zmienione, nasze osoby testowe pozostają anonimowe) zadaliśmy sobie pytanie, co kryje się za BDSMfetysz.pl. W ostatnich tygodniach na forach o fetyszu, coraz częściej wymieniany jest portal BDSM, dlatego też postanowiliśmy zarejestrować się na tym relatywnie młodym portalu. Przede wszystkim, jak w przypadku prawie wszystkich portali, rejestracja jest bezpłatna. Jedną rzecz zauważysz już podczas rejestracji: sama nazwa jest lekko myląca. Kiedy wydaje ci się, że jest to portal, w którym chodzi o kontakty Bondage, to podczas rejestracji zauważysz już, że jest to portal bardziej kompletny, na którym możesz spotkać osoby z fetyszem stóp i innymi preferencjami, takimi jak seks na parkingu czy spotkania na świeżym powietrzu. Każdy, kto myśli, że spotka tu tylko kobiety, mężczyzn oraz pary lubujące się w Bondage, będzie zaskoczony obszerną bazą użytkowników BDSMfetysz.pl. Tak więc, jeżeli chodzi o różnorodność, portal ten można porównać do Erodate.pl. Cały proces rejestracji zajmuje niewiele ponad minutę, a potwierdzenie adresu e-mailowego jest obowiązkowe. Jak tylko zakończysz proces rejestracji, dostaniesz się na stosunkowo jasną platformę. Odnajdziesz się tutaj z pewnością bardzo szybko. Dostępne są tu wszystkie popularne funkcje czatowania i flirtowania. 

BDSMFetysz

Portal BDSMfetysz.pl w teście

Piotr zaraz po zarejestrowaniu, udał się na poszukiwanie kobiet. Chciał ograniczyć poszukiwania do Warszawy, jednak szybko zorientował się, że BDSMfetysz.pl ma bardzo bogatą bazę użytkowników w całej Polsce. Aby zwiększyć swoje szanse na powodzenie, wypróbował opcję „Szybka randka”. Funkcja ta bardzo przypomina Tindera i działa na podobnej zasadzie. Dzięki dwóm prostym funkcjom można potwierdzić, czy ma się ochotę na spotkanie z daną osobą, czy też nie. Jeśli druga osoba potwierdzi tak samo, to jesteś w grze. Jednak jeśli myślisz, że to już wszystko, czego możesz spodziewać się po BDSMfetysz.pl, to jesteś w błędzie. Jeśli chcesz przejść do wyszukiwania bardziej szczegółowego, to masz oczywiście również taką możliwość. Zasadniczo masz wiele różnych możliwości swobodnego poruszania się na BDSMfetysz.pl. Jednak, aby robić to wszystko i wiele więcej, tj. pisać wiadomości, czytać je, a także korzystać ze wszystkich możliwych funkcji portalu, musisz zostać członkiem Premium. Rejestracja jest darmowa i bez zobowiązań, a z podstawowych funkcji możesz korzystać bez żadnych problemów. Jeśli jednak naprawdę chcesz kogoś spotkać, bezpłatne członkostwo jest niewystarczające. Jedną rzeczą zmniejszającą  ryzyko wydawania tutaj pieniędzy i nie nawiązania właściwych kontaktów z Twojej okolicy jest gwarancja, jaką daje Ci ​​BDSMfetysz.pl. Jeśli pod pewnymi warunkami, nie będziesz w stanie poznać tu kobiet lub mężczyzn, portal zwróci Ci pieniądze. To właśnie nazywamy fair! Ceny różnią się w zależności od okresu członkostwa i zaczynają się od 35 ZŁ miesięcznie (stan na październik 2018 r.).

BDSMFetysz

Nasz wniosek: czy BDSMfetysz.pl nadaje się do nawiązywania kontaktów Bondage?

Piotr przez miesiąc testował BDSMfetysz.pl, i my również bardzo uważnie przyjrzeliśmy się temu portalowi. Faktem jest, że tutaj, jak i w przypadku prawie wszystkich portali tej kategorii, większoś użytkowników stanowią mężczyźni. Kto zakłada profile pozbawione fantazji nie będzie się tutaj dobrze bawił. Portal ten nie ma również tylu użytkowników, co na przykład Erodate.pl. Mimo to Piotr nawiązał tu obiecujące kontakty Bondage. I nie tylko. Również, osoby z fetyszem stóp, lubujące się w pissingu oraz mające inne preferencje seksualne, są tutaj w dobrych rękach. W teście tym Piotr nie tylko nawiązał kontakty Bondage, ale spotkał tu wielu użytkowników o różnych preferencjach seksualnych. Pomimo większej ilości mężczyzn, portal ten jest bardzo popularny i często odwiedzany. Warto wypróbować ten portal, a przy odrobinie cierpliwości na pewno zadziała. Nasza wskazówka: wypróbuj koniecznie! 

Oczywiście NIGDY nie powinieneś polegać na naszych lub innych wynikach takiego testu. Powód jest prosty. Każdy ma inne doświadczenia, ponieważ albo pochodzi z innego regionu niż osoba testująca, inaczej się komunikuje lub po prostu nie miał tyle szczęścia. Dlatego też zawsze zachęcamy do odwiedzenia dwóch lub trzech portali z danej  kategorii. Warto wykonać sobie ogólny przegląd. Powodzenia!

Napisz własną opinię

Please select the star