...

Casual Dating

Fałszywy czat czy prawdziwe spotkania na sex? Jak naprawdę dobry jest e-Hookups.com?

8.5

e-Hookups.com

Poszukujesz szybkiej, nieskomplikowanej randki na sex z prawdziwymi kobietami lub mężczyznami i właśnie natknąłeś się na e-Hookups.com? My również. Zarejestrowaliśmy się wiec, aby przeprowadzić wielki eHookup test.

Jak dobrze działa e-hookups.com w praktyce?

Istnieje teraz niezliczona ilość platform ułatwiających poszukiwanie szybkich sex randek. Jeśli jednak nie miałeś do tej pory żadnych sukcesów na dużych i znanych serwisach randkowych, może warto spróbować zapisać się na nieco mniej znanej platformie. e-Hookups.com jest właśnie takim portalem, a my chcieliśmy wiedzieć, jak naprawdę działa on w praktyce.

Przede wszystkim, chcemy wyjaśnić: Termin "hookup lub hook up" oznacza znajomości seksualne, zarówno przypadkowy jak i okazjonalny seks, randki erotyczne lub romans. Zgodnie z tym, na portalu o nazwie eHookups na pewno nie szuka się wielkiej miłości. Platforma jest zatem wyraźnie skierowana do kobiet i mężczyzn w poszukiwaniu szybkich spotkań na sex. Mając to na uwadze zarejestrowaliśmy się jako mężczyzna ze Szczecina. Rejestracja na eHookups jest łatwa i bezproblemowa. Należy podać kilka szczegółów o sobie, adres e-mail, wybrać hasło i gotowe. Rzadko spotykaliśmy się z szybszym procesem rejestracji.

Jak działa e-Hookups.com i ile kosztuje portal?

e-Hookups.com jest łatwy w użyciu. Bardzo szybko się tu odnajdziesz. Swoje funkcje znajdziesz po lewej stronie. Obejmują one wyszukiwanie osób z Twojej okolicy, "Flirtowanie" oraz funkcję wiadomości. Możesz również przeglądać profile odwiedzających Cię osób jak i oczywiście edytować swój własny profil. Wspomniana przez nas "funkcja flirtu" działa zgodnie z zasadą "Tindera", możesz więc wybierać klikając na profil, który Ci się podoba, a który nie.
Nawiasem mówiąc, wyszukiwanie jest bardzo łatwe. Propozycje kontaktów będą wyświetlane w oparciu o Twoje zainteresowania, miejsce zamieszkania oraz preferowany wiek. W naszym przypadku były to oczywiście kobiety ze Szczecina i okolic.

e-Hookups Opinie

Już na samym początku zauważysz, że e-Hookups nie jest darmowy. Mimo że rejestracja jest całkowicie niewiążąca i bezpłatna, nawet otrzymaliśmy kilka darmowych kredytów podczas naszego testu, dalsze interakcje, takie jak pisanie wiadomości, kosztują tak zwane monety. Dobra wiadomość: istnieją sposoby na zdobycie darmowych monet. W tym celu musisz: potwierdzić swój adres e-mail (daje 80 monet), logować się codziennie (daje 10 monet), mieć sprawdzony profil (daje 100 monet), wybrać zainteresowania(daje 10 monet) i tak dalej... (stan na wrzesień 2020). Jeśli to wszystko jest dla Ciebie zbyt męczące i wyczerpujące, możesz po prostu kupić pakiet monet. Ceny zaczynają się od 39 zł za 200 monet i idą w górę do 3409 zł za 25000 monet. Stan na wrzesień 2020.

eHookups Ceny

Zaletą modelu monet jest to, że nie musisz wykupywać abonamentu, a zatem Twój pakiet nie jest automatycznie przedłużany. Wadą jest oczywiście to, że monety mogą być bardzo drogie. Jeśli dużo i często piszesz, wydajesz więcej niż na ogólnych sex portalach, gdzie pisać możesz ile chcesz, dzięki miesięcznemu abonamentowi. Ostatecznie to Twoja decyzja, który model wybierzesz.

Prawda czy fałsz? Jak dobry jest naprawdę e-Hookups.com?

Kto chce szybko i bez zbędnych komplikacji poczatować, jest na e-Hookups.com we właściwym miejscu. Duża liczba użytkowników gwarantuje, że zawsze znajdziesz kogoś z kim możesz popisać. Oczywiście pod warunkiem, że dostaniesz wystarczająco dużo darmowych monet lub kupisz odpowiedni pakiet. Teraz pytanie: czy wszyscy członkowie na e-Hookups są prawdziwi, czy są to fałszywe profile? Jeśli znasz nasze recenzje, będziesz wiedział, że nigdy nie wygłaszamy ogólnych stwierdzeń typu "wszystkie prawdziwe" lub "wszystkie fałszywe". Zawsze staramy się być obiektywni w naszych raportach, jak również w naszym teście eHookups. Nasz test na e-Hookups.com pokazał nam, że nie wszyscy użytkownicy są tu prawdziwi. Podejrzewamy nawet, że pewna liczba profili to tak zwane "profile moderowane", tzn. kobiety i mężczyźni, z którymi spotkanie w ogóle nie jest możliwe. Spojrzenie na angielskojęzyczne warunki nie potwierdziło jednak tego lub po prostu nie znaleźliśmy informacji na ten temat (prosimy o przesłanie nam swoich spostrzeżeń). Niektóre przebiegi rozmów były po prostu zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, dlatego mocno zakładamy, że działały tutaj fałszywe lub moderowane profile.

e-hookups.com

Tak samo obiektywni jesteśmy, jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie, czy wszystko na eHookups jest fałszywe. Zdecydowanie nie. Nawet na serwisach randkowych z moderowanymi czatami i/lub fałszywymi profilami istnieją oczywiście prawdziwi użytkownicy. Zawsze jednak pojawia sie pytanie, jaki jest stosunek między fałszywymi a prawdziwymi profilami. Nie mamy na to jednoznacznej odpowiedzi, jednak zakładamy że istnieją obecnie lepsze alternatywy, gdzie szansa na prawdziwą sex randkę jest znacznie większa. Polecamy Ci zajrzeć do znanych serwisów randkowych typu casual, takich jak: Skokwbok69 lub CasualRandki. Portal SexRandki69.pl (tutaj znajdziesz nasz test SexRandki69) jest obecnie bardzo popularny.

eHookup

Z drugiej strony, jeśli szukasz nieskomplikowanego, erotycznego czatu, eHookups jest dla Ciebie z pewnością właściwym wyborem. Poza tym portal oferuje szalone możliwości uzyskania odpowiednich darmowych Monet. Dlatego zalecamy, aby chociaż raz odwiedzić platformę i przekonać się, czy jest ona dla Ciebie.

Czy ty również masz już doświadczenie z e-Hookups.com? Zachęcamy do napisania raportu z testu i przesłania go do nas. Nie możemy się już doczekać przeczytania twojej recenzji.Wielkie dzięki!

Alternatywy w tej samej kategorii

Napisz własną opinię