Blog

Zaskakująca prawda o trójkątnych fantazjach: Czego pragną dziewczyny?

2022-11-30

Zaskakująca prawda o trójkątnych fantazjach: Czego pragną dziewczyny?

Dlaczego więc dziewczyny chcą uprawiać seks z dwoma mężczyznami? Głównym powodem jest to, że chcą odczuwać jak najwięcej przyjemności. Ale aby zrealizować swoje marzenia, muszą znaleźć odpowiednich partnerów. A to nie zawsze jest łatwe.
A jeśli jesteś w związku, to staje się jeszcze trudniejsze, ponieważ teraz musisz znaleźć nie tylko dwóch mężczyzn, którzy są gotowi uprawiać seks z tobą, ale także człowieka, który jest gotowy dzielić się tobą z innym człowiekiem. 

Co kobiety fantazjują na temat, gdy chodzi o threesomes?

Jeśli chodzi o trójkąty, kobiety często fantazjują o byciu w centrum uwagi. Chcą czuć się pożądane przez dwóch mężczyzn i doświadczyć całej przyjemności bycia w środku parnego trójkąta. Wiele dziewczyn chce poczuć podwójną penetrację i zrealizować swoje najśmielsze fantazje.
Wiele kobiet marzy o trójkącie ze swoim partnerem i innym mężczyzną, a często fantazjują o byciu branym przez dwóch mężczyzn jednocześnie. Wyobrażają sobie odczuwanie zarówno przyjemności waginalnej, jak i analnej i często marzą o tym, aby być całowane i dotykane przez obu mężczyzn.
Dla niektórych kobiet trójkąt jest sposobem na odkrycie swojej dziwacznej strony i doświadczenie rzeczy, których normalnie nie zrobiłyby w łóżku.

Jak wprowadzić temat trójkąta ze swoim partnerem?

Więc zdecydowałeś, że jesteś zainteresowany poznaniem świata trójkątów. Fantastycznie! Ale zanim podejmiesz decyzję, musisz porozmawiać o tym ze swoim partnerem. Oto kilka wskazówek, jak wprowadzić temat w sposób otwarty, szczery i, ostatecznie, zabawny.
Po pierwsze, zacznij od określenia tego jako coś, co cię ciekawi, a nie coś, co jesteś nastawiony na zrobienie. To pomoże usunąć część presji i sprawi, że poczujesz się jak w rozmowie, a nie jak na prośbie.
Następnie, nie spiesz się. Nie oczekuj, że twój partner od razu powie "tak" (lub "nie"). Daj mu szansę na przemyślenie sprawy i zadanie wszelkich pytań, jakie może mieć. A co najważniejsze, słuchaj ich odpowiedzi.
Wreszcie, baw się dobrze! Powinno to być przyjemne doświadczenie dla was obojga, więc nie zaprzątaj sobie głowy szczegółami. Po prostu zrelaksuj się i ciesz się jazdą.

Różnice między trójkątami damsko-męskimi a damsko-męskimi

Jeśli chodzi o fantazje o trójkątach, istnieją dwa główne warianty: męsko-męski (MFM) i damsko-męski (FMF). Pierwszy typ jest najbardziej popularny wśród mężczyzn, dając im poczucie siły i władzy. Drugi typ jest najpopularniejszy wśród kobiet, ponieważ doświadczają one jednocześnie przyjemności waginalnej i analnej.
Choć oba typy trójkątów mogą być rozkoszne dla wszystkich uczestników, należy wziąć pod uwagę pewne różnice.
W przypadku trójkątów MFM to mężczyźni są odpowiedzialni, nadają tempo i ton spotkaniu. Kluczowe jest również to, aby jeden mężczyzna przejął inicjatywę, a drugi wykonywał jego polecenia. Z drugiej strony, trójkąty FMF wymagają więcej komunikacji między dwoma kobietami, aby zapewnić satysfakcję wszystkim. Inną kluczową różnicą jest to, że trójkąty MFM skupiają się bardziej na samym akcie seksualnym, podczas gdy trójkąty FMF często obejmują więcej całowania, przytulania i gry wstępnej. 
Tak więc, jeśli rozważasz trójkąt, ważne jest, aby usiąść ze swoim partnerem i dowiedzieć się, jaki rodzaj spotkania oboje jesteście zainteresowani. Z pewnym planowaniem i komunikacją, na pewno będziesz miał dzikie i satysfakcjonujące doświadczenie.
Zrozumienie tych różnic może pomóc Ci wybrać typ najlepiej odpowiadający Twoim pragnieniom.

Wskazówki dotyczące udanego, bezpiecznego i przyjemnego doświadczenia w trójkącie

Jesteście gotowi, aby urzeczywistnić swoje fantazje? To świetnie! Ale dla udanego, bezpiecznego i przyjemnego doświadczenia w trójkącie, są pewne podstawowe zasady, których należy przestrzegać.
Po pierwsze, zanim zaczniesz się bawić, ustal zaufanie i komunikację między wszystkimi trzema partnerami. Upewnij się, że wszyscy są po tej samej stronie i że wszystkie pragnienia są jasno wyrażone, aby nikt nie czuł się skrępowany lub zmuszany do czegoś, czego nie chce robić. Pamiętaj też, że zgoda jest niezbędna - upewnij się, że wszyscy czują się komfortowo w związku z wykonywanymi czynnościami/fantazjami, zanim przystąpisz do działania.
Po drugie, trójkąt nie powinien być pospieszny. Nie spieszcie się i idźcie powoli - próbujcie różnych pozycji, róbcie przerwy w razie potrzeby i pozwólcie każdemu uczestniczyć w ustalaniu tempa. I na koniec, nigdy nie zapominaj o bezpieczeństwie! Upewnijcie się, że wszyscy wiedzą, gdzie znajdują się prezerwatywy i używajcie ich w razie potrzeby.

Gdzie znaleźć trzeciego partnera?

Teraz, gdy już rozumiesz, co sprawia, że fantazje o trójkącie są tak ekscytujące dla dziewczyn, kolejne pytanie brzmi: jak znaleźć trzeciego partnera? Nie ma tutaj jednej uniwersalnej odpowiedzi, ponieważ każda para jest inna. Ale jest kilka opcji, które możesz zbadać.
Jedną z metod jest szukanie kogoś poprzez internetowe serwisy randkowe i aplikacje wyraźnie nastawione na trójkąty. Jak można sobie wyobrazić, te strony mają tendencję do przyciągania większej liczby osób, które są otwarte na nietradycyjne relacje i doświadczenia seksualne.
Inną opcją jest szukanie kogoś poprzez wspólnych przyjaciół lub znajomych. Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby od początku jasno określić oczekiwania i upewnić się, że wszyscy zaangażowani czują się komfortowo w tym układzie. Zasadniczo, komunikacja jest kluczem.
Ostatnią sugestią byłoby uczęszczanie na wydarzenia lub konferencje związane z seksualnością i związkami. Na tych spotkaniach znajdziesz podobnie myślące osoby, które podzielają twoje zainteresowania i szanują twoje granice, co znacznie ułatwia znalezienie potencjalnego trzeciego partnera.

Wniosek

Ostatnie badanie wykazało, że prawie 70% kobiet fantazjowało o trójkącie. I choć fantazjowanie o trójkącie jest bardziej powszechne wśród mężczyzn, to dla kobiet wciąż jest to temat tabu.
Istnieje wiele powodów, dla których ludzie fantazjują o trójkątach, ale ostatecznie sprowadza się to do chęci doświadczenia czegoś nowego i ekscytującego. Jeśli jesteś w związku, może to być sposób na dodanie pikanterii. A jeśli jesteś singlem, może to być sposób na zbadanie swojej seksualności bez wiązania się z jedną osobą.
Niezależnie od powodu, dla którego chcesz mieć trójkąt, nie ma w tym żadnego wstydu. To twoja fantazja i powinieneś zrobić wszystko, co czyni cię szczęśliwym.

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read