Blog

Sześć rzeczy o związku, które samotna kobieta woli przemilczeć

2022-06-03

Sześć rzeczy o związku, które samotna kobieta woli przemilczeć

Choć prawdą jest, że każdy związek jest inny i nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na każdy problem, istnieją pewne ogólne rzeczy, o których samotne kobiety mają tendencję do milczenia.

Sekret #1: Wiele samotnych kobiet zachowuje się tak, jakby trudno było je podejść, ale tak naprawdę łatwo je przyciągnąć.

Wiele samotnych kobiet zachowuje się tak, jakby były nieprzystępne i trudne do zdobycia, ale w rzeczywistości są one stosunkowo łatwe do przyciągnięcia i podążania za sobą. Dzieje się tak dlatego, że wiele kobiet uważa, że zbytnia dostępność sprawi, że będą wydawać się zdesperowane lub mało wartościowe. Zamiast tego zachowują się tak, jakby nie obchodziło ich, czy mężczyźni są nimi zainteresowani, czy nie. Prawda jest jednak taka, że większość samotnych kobiet naprawdę chce znaleźć partnera i ustatkować się, nawet jeśli nie zawsze to okazują.

Sekret #2: Wiele samotnych kobiet ma listę kryteriów mężczyzny, z którym chciałyby się umówić, ale nie stosują się do niej w praktyce.

Wiele kobiet ma długą listę rzeczy, których oczekuje od partnera, ale w rzeczywistości są one często o wiele bardziej elastyczne, niż na to pozwalają. W rzeczywistości większość kobiet jest skłonna pójść na kompromis w kwestii wielu swoich tak zwanych "wymagań", jeśli znajdzie mężczyznę, z którym naprawdę się zwiąże i który sprawi, że będzie szczęśliwa. Jeśli więc zastanawiasz się, czy dorównujesz ideałowi kobiety, nie przejmuj się tym zbytnio. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ona i tak nie szuka kogoś, kto idealnie spełnia wszystkie jej kryteria.

Sekret #3: Większość samotnych kobiet jest bardziej zainteresowana osobowością mężczyzny niż jego wyglądem.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, większość samotnych kobiet jest o wiele bardziej zainteresowana osobowością i charakterem mężczyzny niż jego wyglądem. Oczywiście atrakcyjność fizyczna jest nadal ważna, ale zazwyczaj nie jest to czynnik decydujący o tym, czy kobieta chce się z kimś związać, czy nie. Jeśli więc jesteś dobrym facetem o wspaniałej osobowości, masz o wiele większe szanse na zdobycie kobiety niż niegrzeczny chłopiec, który jest po prostu przystojny.

Sekret #4: Wiele samotnych kobiet jest otwartych na przygodny seks, ale nadal chcą być traktowane z szacunkiem.

Seks bez zobowiązań jest bardziej powszechny niż kiedykolwiek, ale to nie znaczy, że kobiety nie chcą być traktowane z szacunkiem. To, że kobieta jest otwarta, aby się z Tobą przespać, nie oznacza, że jest łatwa lub że nie jest zainteresowana związkiem. W rzeczywistości wiele kobiet, które są otwarte na przygodny seks, szuka również czegoś poważniejszego i po prostu nie znalazły jeszcze odpowiedniej osoby. Jeśli więc myślisz o nawiązaniu niezobowiązującej relacji seksualnej z kobietą, upewnij się, że traktujesz ją dobrze i okazujesz jej szacunek. W przeciwnym razie ona może nie być zainteresowana kontynuowaniem znajomości.

Sekret #5: Większość samotnych kobiet przynajmniej raz złamała sobie serce i jest bardziej ostrożna w nawiązywaniu nowych relacji.

Jeśli szukasz poważnego związku, powinieneś wiedzieć, że większość samotnych kobiet została już wcześniej zraniona i są bardziej ostrożne w nawiązywaniu nowych relacji. Nie oznacza to, że nie są zainteresowane ponownym znalezieniem miłości, ale oznacza to, że mogą potrzebować więcej czasu, aby otworzyć się przed Tobą i całkowicie Ci zaufać. Jeśli więc będziesz cierpliwy i wyrozumiały, masz duże szanse, że uda Ci się ją przekonać do siebie.

Sekret #6: Większość samotnych kobiet uwielbia odczuwać potrzebę zaimponowania mężczyźnie, aby być przez niego zaakceptowaną.

Jaki jest typowy rezultat randkowych doświadczeń kobiet? Zazwyczaj faceci starają się zaimponować kobiecie, aby mieć u niej szansę. On jest wyjątkowo uprzejmy i przyjazny, i naprawdę ciężko pracuje, aby wywrzeć na niej dobre wrażenie. Ale dlaczego mężczyzna pozwala na to, a nie przyjmuje roli tego, który to wybiera i na to pozwala? Jeśli on nie przyjmie tej roli, ona zawsze będzie miała nad nim władzę, a związek nie będzie zrównoważony. Najlepszym sposobem, aby tego uniknąć, jest przyjęcie przez mężczyznę roli selekcjonera. To on powinien decydować o tym, kogo wpuszcza do swojego życia. Nie oznacza to bycia dupkiem, ale posiadanie standardów i nie zadowalanie się tym, na co nie zasługujesz.

Klucz do sukcesu

Ogólnie rzecz biorąc, ważne jest, aby pamiętać, że samotne kobiety są takie same jak inne kobiety - są złożonymi jednostkami z własnymi unikalnymi potrzebami i pragnieniami. Jeśli chcesz nawiązać z nimi udane relacje, bądź cierpliwy, uprzejmy i pamiętaj o sekretach, które skrywają przed wszystkimi innymi. Jeśli uda Ci się to osiągnąć, będziesz na dobrej drodze do zdobycia ich sympatii. Dziękuję, że poświęciłeś czas na przeczytanie tego tekstu!

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read