Blog

Squirt - mit czy rzeczywistość

2022-06-20

Squirt - mit czy rzeczywistość

est to jeden z najbardziej dyskutowanych tematów w sypialni: czy kobiety naprawdę potrafią tryskać? Dla niektórych jest to miejska legenda, coś, co zdarza się tylko w pornosach. Ale dla innych, squirting jest bardzo realny - i jest to niesamowicie przyjemne doświadczenie.

Jaka jest więc prawda?

Odpowiedź może zależeć od tego, kogo zapytasz, ale pewne dowody naukowe wskazują na to, że squirting jest prawdziwy. Podczas stymulacji seksualnej, squirting, znany również jako kobiecy wytrysk, polega na wydzielaniu niewielkiej ilości płynu. Na przestrzeni dziejów było ono rozpoznawane, tracone, odkrywane na nowo i kwestionowane jako aspekt kobiecej seksualności.

Jak sprawić, żeby zaczęła tryskać?

Musisz ją palcować

 1. Jeden lub dwa (nasmarowane) palce należy włożyć na około 2 cale do kanału pochwy.
 2. Zlokalizuj gąbkę cewki moczowej, która w dotyku przypomina mały kopczyk gąbczastej tkanki na przedniej ścianie pochwy.
 3. Utrzymuj stały nacisk. Wykonaj ruch "chodź tutaj".

Użyj penisa, oczywiście, jeśli go masz :)

Najskuteczniejsze są pozycje, które pozwalają na płytką penetrację. Pamiętaj, że celujesz w górną ściankę pochwy, więc pozycje, które "celują" w pępek, są idealne. Oto kilka popularnych pozycji seksualnych, które mogą sprawić, że Twój partner zacznie sikać:

 1. Pozycja misjonarska. Pod jej pośladki podkłada się poduszkę, abyś mógł łatwiej penetrować górną część pochwy.
 2. Pozycja ta jest prosta jak deska. Pozwól jej położyć się na brzuchu ze skrzyżowanymi nogami. Od tyłu partner wchodzi w nie penetrując je. Najważniejsze jest, aby zacząć powoli i płytko, aby odkryć punkt G.

Skorzystaj z pomocy zabawki

Stymulacja punktu G jest w tym przypadku kluczowa. Wewnątrz pochwy punkt G znajduje się mniej więcej dwa cale w głąb i jeden cal w górę. Potrzebujesz więc zabawki, która jest nieco dłuższa i ma lekko zakrzywiony ku górze kształt.

Podsumowanie

Doświadczenia kobiet związane z uprawianiem squirtingu wahały się od doznań niezwykłej przyjemności i zdumienia, aż po traktowanie squirtingu jako wydarzenia wstydliwego i niepokojącego, powodującego uczucie dyskomfortu i wstydu. 
Dlatego tak ważne jest, aby pozwolić partnerce się zrelaksować, wysłuchać jej odczuć i w odpowiednim momencie dodać jej otuchy, jeśli to się jej zdarzyło po raz pierwszy. Pamiętaj, że wszystkie kobiety są inne i niektóre nie będą w stanie osiągnąć tego celu. Nie ma w tym nic złego. Świat seksu jest tak różnorodny, że nie powinieneś przywiązywać się do jednego celu. Pamiętaj... liczy się proces, a nie efekt końcowy

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read