Blog

Sexting Tips: Jak mówić sprośnie i doprowadzić swojego partnera do szaleństwa

2022-09-20

Sexting Tips: Jak mówić sprośnie i doprowadzić swojego partnera do szaleństwa

Czym dokładnie jest sexting? Sexting jest formą komunikacji, która obejmuje treści seksualne, zazwyczaj poprzez wiadomości tekstowe lub zdjęcia. Jest to sposób, aby podniecić i podkręcić swojego partnera, zanim jeszcze się spotkacie.

Jak zacząć przygodę z sekstingiem

Nie wiesz, jak zacząć? Oto kilka wskazówek:

 • Zacznij powoli. Skok na głęboką wodę może być zniechęcający, że tak powiem. Zacznij od wysłania kilku zalotnych wiadomości i sprawdź, jak zareaguje Twój partner. Oceń poziom jego zainteresowania i przejdź od tego.
 • Zachowaj klasę. Sprośne rozmowy nie muszą być obsceniczne lub w stylu X-rated, a czasami odrobina subtelności może być jeszcze bardziej seksowna.
 • Bądź sobą. Nie próbuj być kimś, kim nie jesteś. Twój partner może stwierdzić, że udajesz, co z pewnością zabije nastrój.
 • Bądź zabawny i spontaniczny. Nie stresuj się tym - po prostu pozwól, aby rozmowa płynęła naturalnie i pozwól, aby pożądanie przejęło kontrolę.
 • Użyj swojej wyobraźni! Możliwości są nieograniczone, jeśli chodzi o sexting, więc bądź kreatywny!

Czego nie należy robić

Być może czujesz się odważny, ale są pewne rzeczy, których nigdy nie powinieneś robić podczas sextingu.
Nie używaj wulgarnego lub wyraźnego języka seksualnego zbyt wcześnie w rozmowie; może to sprawić, że Twój partner poczuje się niekomfortowo i zniechęci się. Złagodź to, aż zbudujesz trochę napięcia seksualnego.
Nie mów jej również, że myślisz o niej seksualnie od dłuższego czasu. To może sprawić, że poczuje się jakbyś miał na jej punkcie obsesję, a nie takie wrażenie chcesz wywołać.
I wreszcie, nigdy nie wysyłaj niezamówionych zdjęć kutasa. A to jest po prostu nieodpowiednie i prawdopodobnie dostaniesz zakaz sekstingu ze swoim partnerem. Więc masz to, kilka rzeczy, których należy unikać podczas sextingu. 

Co robić

Aby zacząć, znajdź spokojny moment, kiedy ty i twój partner możecie skupić się na sobie nawzajem. Następnie rozpocznij rozmowę, wysyłając flirtującą lub sugestywną wiadomość.
Skomplementuj wygląd partnera lub powiedz mu, co chciałbyś mu zrobić. Bądź tak konkretny, jak to tylko możliwe, i pozwól swojej wyobraźni działać dziko.
Nie bój się być trochę niegrzeczny. W końcu celem sextingu jest podniecenie drugiej osoby. Ale zawsze upewnij się, że Twój partner czuje się komfortowo z kierunkiem rozmowy. Gdy już się rozkręcisz, utrzymuj tempo, szybko odpowiadając na wiadomości partnera. Rozmowa w przód i w tył podczas sextingu może być niezwykle erotyczna, więc kontynuuj ją, dopóki oboje nie będziecie zadowoleni.
Jeśli wydaje się niezdecydowany, wycofaj się i spróbuj czegoś innego. Nie ma potrzeby, aby to wymuszać. Kiedy już wejdziecie w rytm, prawdopodobnie zauważycie, że sprawy zaczynają płynąć bardziej naturalnie. I zanim się obejrzysz, oboje będziecie z niecierpliwością oczekiwać kolejnej sesji sekstingu.

Dobre przykłady rozmów przez seksting

Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Oto kilka dobrych przykładów rozmów sekstingowych:

 • "Nie mogę się doczekać, aż wrócę do domu i zedrę z ciebie ubranie".
 • "Jestem teraz tak napalony. Chciałabym, żebyś był tu ze mną".
 • "Chcę cię posmakować".
 • "Wyobrażam sobie ciebie nago w tej chwili."
 • "Sprawię, że będziesz taka mokra."
 • "Sprawiasz, że jestem taki twardy."
 • "Nie mogę się doczekać, żeby poczuć cię w sobie."
 • "Uwielbiam, gdy mówisz do mnie sprośnie".
 • "Chcę, żebyś doprowadził mnie do orgazmu."
 • "Sprawię, że dojdziesz tak mocno".

Złe przykłady rozmów przez seksting

Jesteśmy tutaj, aby dać ci kilka złych przykładów rozmów sekstingowych, których powinieneś unikać:

 • "Hej, myślę o tobie nago w tej chwili". Jest to zdecydowanie zbyt bezpośrednie i sprawi, że twój partner będzie czuł się niekomfortowo.
 • "Nie mogę przestać myśleć o twoim ciele". Ponownie, to jest zbyt do przodu i sprawi, że twój partner poczuje się tak, jakbyś był zainteresowany tylko ich wyglądem fizycznym.
 • "Co masz na sobie?" To jest po prostu creepy i nigdy nie powinieneś zadawać komuś tego pytania bez ich zgody. 
 • "Chcę zrobić brudne rzeczy dla ciebie". Jest to zbyt wyraźne i może sprawić, że twój partner poczuje się niekomfortowo.
 • "Nie mogę się doczekać, aby uprawiać z tobą seks". To jest o wiele za bardzo do przodu.

Unikaj tych starterów rozmowy, jeśli chcesz mieć udane doświadczenie sekstingu ze swoim partnerem. Zamiast tego spróbuj czegoś bardziej subtelnego i sugestywnego. Spraw, aby twój partner myślał o tym, co chcą, abyś im zrobił. Bądź kreatywny i użyj swojej wyobraźni. Twój partner będzie ci za to wdzięczny!

Wniosek

Podczas gdy sexting może być świetnym sposobem na rozpalenie partnera w oczekiwaniu na następne spotkanie, wiedza o tym, jak zacząć i co powiedzieć, może być również trudna.
Oto kilka wskazówek, które pomogą ci zacząć:
1. Zacznij od czegoś delikatnego i sugestywnego.
2. W miarę upływu czasu zwiększaj temperaturę.
3. Zachowaj seksowność, ale nie bądź zbyt graficzny.
4. Zwracaj uwagę na reakcję partnera i reaguj odpowiednio.
5. Bądź przygotowany na kilka odpowiedzi NSFW (not safe for work)!
Mając na uwadze te wskazówki, będziesz na dobrej drodze do posiadania kilku poważnie seksownych rozmów, które pozostawią was oboje z pragnieniem więcej. 
Ludzie, jeśli nie masz nikogo, z kim można ćwiczyć sexting teraz, czuć się swobodnie zarejestrować się na jednym z portali randkowych i iść do przodu do nowych doświadczeń.

Inne artykuły na naszym Blogu