Blog

Sekretne znaczenia kryjące się za jej głosowymi wskazówkami

2022-11-15

Sekretne znaczenia kryjące się za jej głosowymi wskazówkami

Nie jest tajemnicą, że kobiety są skomplikowanymi istotami, ale wiele osób nie wie, że wskazówki głosowe kobiety mogą oferować wgląd w jej wewnętrzne myśli i uczucia. Nauka rozszyfrowania tych wskazówek może pomóc Ci lepiej zrozumieć, co ona myśli - nawet jeśli nie mówi tego wprost.

Oto niektóre z najczęstszych wskazówek wokalnych i co naprawdę oznaczają:

"Nic mi nie jest".

Jest to jeden z najbardziej klasycznych przykładów kobiecego cue wokalnego. Kiedy kobieta mówi, że jest "w porządku", to zwykle koduje dla "nie jestem naprawdę w porządku w ogóle". Może być zdenerwowana lub przytłoczona, ale nie chce obciążać cię swoimi problemami.
Jeśli usłyszysz, że kobieta tak mówi, to często najlepiej jest sięgnąć nieco głębiej i sprawdzić, czy chce porozmawiać o tym, co się dzieje.

"Nie wiem".

Kiedy kobieta mówi, że nie wie, to często dlatego, że nie chce dać Ci prostej odpowiedzi. Może być niezdecydowana w jakiejś sprawie, a może nie chce zranić twoich uczuć.
W każdym razie, zazwyczaj najlepiej jest potraktować tę wskazówkę jako znak, że potrzebuje więcej czasu na przemyślenie sprawy - i że próba uzyskania od niej ostatecznej odpowiedzi w tym momencie jest prawdopodobnie bezowocna.

"Cokolwiek chcesz".

Jest to kolejny klasyczny przykład kobiecego sposobu na zrzucenie odpowiedzialności. Kiedy mówi "cokolwiek chcesz", tak naprawdę mówi, że nie chce podejmować decyzji - i że cię obciąża.
Jeśli kiedykolwiek utkniesz w takiej sytuacji, spróbuj dojść do kompromisu. Ale jeśli nie możesz go osiągnąć, bądź odważny i podejmij decyzję sam. W końcu ufa twojemu osądowi - w przeciwnym razie nie powiedziałaby "co tylko chcesz" w pierwszej kolejności!

"Przykro mi".

To jest trudne, ponieważ "przepraszam" może oznaczać wiele różnych rzeczy. Czasami kobieta mówi to, bo autentycznie czuje się źle z powodu czegoś, co zrobiła. Innym razem może powiedzieć to, aby spróbować rozproszyć sytuację lub zakończyć kłótnię.
Często najlepiej jest wziąć tę wskazówkę na twarz i przyjąć jej przeprosiny. Ale jeśli nie jesteś pewien, co to oznacza w konkretnej sytuacji, zawsze najlepiej zapytać ją bezpośrednio.

"Nie jestem zły".

To jest kolejna podchwytliwa kwestia. Kiedy kobieta mówi, że nie jest zła, istnieje duża szansa, że faktycznie jest zła - ale nie chce się do tego przyznać. Może próbować bagatelizować swoje uczucia lub uniknąć kłótni, ale najważniejsze jest to, że coś ją zdecydowanie zdenerwowało.
Jeśli usłyszysz, że kobieta tak mówi, zachowaj ostrożność. Najlepiej jest dotrzeć do sedna tego, co naprawdę się dzieje, zamiast po prostu zaakceptować jej słowa na wartość nominalną.

"Nie potrzebuję twojej pomocy".

Jest to powszechny sposób, w jaki kobieta próbuje wydawać się niezależna - nawet jeśli faktycznie potrzebuje pomocy. Niezależnie od tego, czy próbuje zrobić coś, co przekracza jej możliwości, czy nie chce cię obciążać, ta wskazówka głosowa jest często znakiem, że mogłaby skorzystać z pomocy.
Jeśli usłyszysz, że kobieta tak mówi, to i tak zaoferuj swoją pomoc. Jest szansa, że będzie Ci wdzięczna, że to zrobiłeś.

Wniosek

Ważne jest, aby być świadomym tych znanych wskazówek głosowych, szczególnie na randce. Kobiety często używają ich, aby przekazać swoje prawdziwe uczucia bez mówienia ich wprost. Będąc dostrojonym do tych wskazówek, lepiej zrozumiesz jej myślenie i uzyskasz wgląd w jej ukryte myśli i uczucia.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read