Blog

Rozszyfrowywanie sygnałów wysyłanych przez kobiety

2022-05-19

Rozszyfrowywanie sygnałów wysyłanych przez kobiety

Jak rozszyfrować znaki, które wysyła kobieta. Jeśli szukasz wskazówek, że ona może być Tobą zainteresowana, nie szukaj dalej. Oto 10 wyraźnych znaków, że ona jest Tobą zainteresowana i chce, abyś wykonał ruch.


1. Nawiązuje kontakt wzrokowy i uśmiecha się: Kobiety atrakcyjne dla kogoś zazwyczaj nawiązują kontakt wzrokowy i uśmiechają się, gdy widzą je po raz pierwszy. Jeśli pozostaje w tym stanie dłużej niż kilka sekund, to dobry znak, że jest zainteresowana.

2. Dotyka swoich włosów lub twarzy: Jest to kolejny klasyczny znak, że kobieta jest kimś zainteresowana. Bawienie się jej włosami lub dotykanie jej twarzy to nieświadome gesty, których używa, aby zwrócić Twoją uwagę na nią.

3. Pochyla się: Jeśli kobieta pochyla się w Twoją stronę, to znak, że jest zainteresowana i chce się zbliżyć. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli ona również nawiązuje kontakt wzrokowy i uśmiecha się.

4. Odzwierciedla Twój język ciała: Jeśli kobieta jest do Ciebie przyciągnięta, zacznie naśladować Twój język ciała. Oznacza to, że jeśli Ty krzyżujesz ręce, ona zrobi to samo; jeśli się pochylasz, ona zrobi to samo. Jest to subtelny sposób na pokazanie, że ona jest z Tobą zsynchronizowana i chce się do Ciebie zbliżyć.

5. Ona kieruje swoje ciało w Twoją stronę: Innym subtelnym znakiem, że jest zainteresowana, jest to, że jej całe ciało jest zwrócone w Twoją stronę. Świadczy to o tym, że naprawdę zwraca na Ciebie uwagę i chce przebywać w Twoim towarzystwie.

6. Śmieje się z Twoich żartów: Jeśli kobieta jest Tobą naprawdę zainteresowana, będzie śmiała się z Twoich żartów, nawet jeśli nie są one aż tak zabawne. Dzieje się tak dlatego, że chce Ci pokazać, że dobrze się bawi w Twoim towarzystwie i jest zainteresowana tym, co masz do powiedzenia.

7. Dotyka Cię: Jeśli kobieta Cię dotyka, czy to po ramieniu, czy po nodze, to znak, że jest do Ciebie przyciągnięta. Jest to bardziej jawny sposób okazywania zainteresowania i zazwyczaj jest to znak, że jest ona gotowa, abyś wykonał jakiś ruch.

8. Ona z Tobą flirtuje: Flirtowanie to kolejny oczywisty znak, że kobieta jest Tobą zainteresowana. Jeśli ona jest wyjątkowo rozmowna, często Cię dotyka lub figlarnie się z Tobą droczy, to zdecydowanie flirtuje i chce, abyś przeszedł na wyższy poziom.

9. Rozmawia o związkach lub seksie: Jeśli kobieta zaczyna rozmawiać o związkach lub seksie, to jest to pewny znak, że jest Tobą zainteresowana. Jest to jej sposób na zmierzenie Twojego zainteresowania i sprawdzenie, czy jesteście na tej samej stronie.

10. Robi wymówki, żeby się z Tobą spotkać: Jeśli kobieta wymyśla wymówki, aby się z Tobą spotkać, czy to z powodu pracy, czy po prostu, aby się spotkać, jest to wyraźny znak, że jest Tobą zainteresowana. Chce spędzać z Tobą więcej czasu i ma nadzieję, że zaprosisz ją na randkę.

Jeśli zauważysz któryś z tych znaków, jest to dobry znak, że ona jest tobą zainteresowana i chce, abyś wykonał jakiś ruch. Nieważne więc, czy szukasz niezobowiązującej randki, czy poważnego związku, śmiało umów się z nią!

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read