Blog

Rodzaje męskiej bielizny i jaki jest najlepszy wybór na randkę

2022-05-26

Rodzaje męskiej bielizny i jaki jest najlepszy wybór na randkę

Obecnie mamy do wyboru wiele rodzajów męskiej bielizny, a my zebraliśmy je razem, aby pomóc Ci w wyborze tego, co założyć na kolejną randkę.
A zatem, jaka bielizna jest najlepszym wyborem na randkę? To naprawdę zależy od tego, co będziesz robił i jak się czujesz.

Briefs

Jeśli planujesz aktywny wypoczynek na randce (np. przejażdżkę rowerem lub uprawianie sportu), lepszym rozwiązaniem mogą być majtki. Pozostaną one na swoim miejscu i nie będą podwiewać. Upewnij się tylko, że nie masz na sobie nic zbyt skąpego - nikt nie chce mieć klina!

Bokserki

Bokserki są doskonałym rozwiązaniem, jeśli wiesz, że będziesz siedzieć przez większą część randki (np. w kinie lub restauracji). Są one również bardziej swobodne, więc mogą pomóc Ci poczuć się bardziej komfortowo, jeśli czujesz się zdenerwowana. Upewnij się tylko, że nie są zbyt duże lub workowate - nikt nie chce widzieć Twojej bielizny wiszącej na wierzchu!

Trunksy

Majtki są czymś pośrednim między slipami a bokserkami. Oferują one więcej miejsca niż majtki, ale nadal są dopasowane i nie podjeżdżają do góry. To sprawia, że są dobrym rozwiązaniem, jeśli nie wiesz, czego się spodziewać na randce.

Jeśli chodzi o kąpielówki, bokserki czy slipy, większość kobiet uważa, że mężczyźni powinni nosić...

Boxer-Briefs

Boxer-briefs to najbardziej popularny wśród pań styl męskiej bielizny. Dla wielu mężczyzn jest to wystarczający powód, by je nosić i prawdopodobnie główny czynnik wzrostu ich popularności. Stanowią one również idealne połączenie formy i funkcji. Bokserki podobnie podtrzymują jaja jak bokserki, ale ponieważ mają wystarczająco dużo materiału, aby sięgać do górnej części wewnętrznej części uda, jak bokserki, wyglądają znacznie fajniej.

Jaki jest więc najlepszy rodzaj bielizny na pierwszą randkę? Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie, wybierz bokserki lub slipy. Tego typu bielizna pokazuje, że jesteś pewny siebie i dobrze się czujesz we własnym ciele. Ponadto utrzymają wszystko na swoim miejscu - nikt nie chce widzieć, jak bielizna wbija Ci się w tyłek!

Ostatni scenariusz, na który należy zwrócić uwagę, to sytuacja, w której idziesz na randkę i prawdopodobnie masz nadzieję kontynuować ją w łóżku ze swoim partnerem. W tym przypadku bielizna, którą wybierzesz, powinna jak najlepiej podkreślać zalety Twojego typu budowy ciała i pozwolić Twojej męskiej godności wyglądać jak najpiękniej w stanie wzwodu. W tym celu najlepiej sprawdzi się bielizna wykonana z cienkiego i elastycznego materiału, który nie krępuje ruchów, na przykład bokserki lub kąpielówki z mikrofibry.

No i proszę! Teraz już wiesz, jakie są różne rodzaje męskiej bielizny i które z nich są najlepszym wyborem na pierwszą randkę. Pamiętaj tylko, aby czuć się pewnie i wygodnie w każdej z nich - a na pewno będziesz się świetnie bawić!

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read