Blog

Randki internetowe dla mężczyzn: Jak zdobyć więcej randek

2022-07-29

Randki internetowe dla mężczyzn: Jak zdobyć więcej randek

Nie jest tajemnicą, że randki online mogą być dla mężczyzn polem minowym. Przy tak wielu stronach i aplikacjach może być trudno wiedzieć, jak wyróżnić się z tłumu i przyciągnąć więcej randek.

Na szczęście można zrobić kilka prostych rzeczy, aby podnieść swoją grę randkową online i uzyskać więcej dat. W tym wpisie na blogu, podzielimy się najlepszymi wskazówkami na temat uczynienia Twojego profilu randkowego bardziej atrakcyjnym dla kobiet i zwiększenia szans na uzyskanie odpowiedzi.

Tak więc, bez dalszych ceregieli, oto nasze najlepsze porady dotyczące randek online dla mężczyzn:

1. Upewnij się, że twoje ostatnie zdjęcia profilowe pokazują cię w najlepszym wydaniu.

Twoje zdjęcie profilowe jest pierwszą rzeczą, którą zobaczą potencjalni randkowicze, więc zrobienie dobrego wrażenia jest kluczowe. Wybierz zdjęcie, na którym wyglądasz najlepiej i upewnij się, że jest ono wyraźne i dobrze oświetlone. Nie używaj zdjęcia grupowego jako głównego zdjęcia profilowego, ponieważ może to być mylące dla potencjalnych kandydatów. Unikaj też selfies, ponieważ są one postrzegane jako narcystyczne.

2. Nie bój się pokazać swojej osobowości w swoim profilu.

Twój profil randkowy online jest idealnym miejscem do zaprezentowania swojej osobowości, a twoje bio jest szansą na sprzedanie się potencjalnym randkom. Więc upewnij się, że poświęcisz czas, aby napisać coś ekscytującego i wciągającego. Bądź szczery i nie bój się pokazać swojego poczucia humoru. Ale unikaj bycia zbyt samodeprecjonującym lub negatywnym, ponieważ to wyłączy ludzi.

3. Podkreśl swoje unikalne punkty sprzedaży w swoim profilu.

Co sprawia, że jesteś wyjątkowy? Niezależnie od tego, czy jest to Twoja praca, zainteresowania czy hobby, upewnij się, że podkreślasz to, co wyróżnia Cię z tłumu w swoim profilu. To pomoże Ci przyciągnąć uwagę potencjalnych kandydatów.

4. Nie czekaj zbyt długo z wysłaniem wiadomości

Nie wahaj się wysłać im wiadomość, jeśli jesteś zainteresowany kimś. Ale nie czekaj zbyt długo, bo mogą pomyśleć, że nie jesteś zainteresowany. A kiedy już wyślesz im wiadomość, upewnij się, że jest to coś przemyślanego i interesującego, a nie tylko ogólne "Hej, co słychać?".

5. Kontynuuj po pierwszej randce.

Jeśli masz dobrą randkę, upewnij się, że po niej podążysz. Wyślij szybką wiadomość, mówiąc, że miałeś świetny czas, i zobacz, czy jest zainteresowanie spotkaniem się ponownie. Jeśli nie, nic się nie stało. Ale jeśli jest, możesz być na dobrej drodze do zdobycia drugiej randki.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci poruszać się po świecie randek online i znaleźć sukces w znalezieniu swojego idealnego partnera. Powodzenia!

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read