Blog

Prawda o zdradzających: Dlaczego zostają ze swoim partnerem

2022-08-15

Prawda o zdradzających: Dlaczego zostają ze swoim partnerem

Wiele osób uważa, że raz zdradzający, zawsze zdradza. Jednak nie zawsze tak jest. Ludzie pozostaliby ze swoimi partnerami nawet po zdradzeniu ich z wielu powodów. Niezależnie od powodu, ważne jest, aby pamiętać, że każdy jest inny i nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, dlaczego ktoś pozostanie ze swoim partnerem po oszustwie. Przyjrzyjmy się najczęstszym powodom.

Nie chcą skrzywdzić swojego partnera.

Jednym z powszechnych powodów, dla których oszuści pozostają ze swoimi partnerami, jest to, że nie chcą ich skrzywdzić. Chociaż oszukiwanie może powodować wiele bólu, czasami myśl o zerwaniu i spowodowaniu jeszcze większego bólu może być zbyt duża dla oszusta, aby sobie poradzić. Mogą czuć, że nie mogą po prostu odejść i zostawić swojego partnera, aby poradzić sobie z bólem i bólem serca.

Nadal czują coś do swojego partnera

W niektórych przypadkach, oszuści mogą nadal mieć silne uczucia do swoich partnerów, nawet po tym, jak byli niewierni. To może sprawić, że bardzo trudno jest puścić związek, nawet jeśli wiedzą, że to, co zrobili, było złe. Jeśli naprawdę kochają swojego partnera, mogą być skłonni do pracy przez romans i spróbować odbudować zaufanie.

Ponieważ jest to wygodne

Innym częstym powodem, dla którego oszuści pozostają ze swoimi partnerami jest to, że zakończenie związku byłoby zbyt niewygodne. Może to być spowodowane tym, że dzielą się wieloma wspólnymi przyjaciółmi, mieszkają razem lub mają razem dzieci. Oszuści mogą również pozostać w związku, ponieważ nie chcą zaczynać od nowa z kimś nowym.

Zdradzający pozostają również dlatego, że boją się zmian

Zmiana może być przerażająca, a dla niektórych ludzi, to wystarczy, aby utrzymać je w związku, nawet jeśli nie jest to najlepszy dla nich. Oszuści mogą pozostać ze swoimi partnerami, ponieważ boją się tego, co się stanie, jeśli odejdą. Mogą się martwić, że zostaną sami, nie będą w stanie znaleźć kogoś nowego lub nawet po prostu proces rozpoczynania od nowa.

Osoby zdradzające mogą zostać, ponieważ wiedzą, że ich partner nigdy się nie dowie.

W niektórych przypadkach, oszuści mogą wierzyć, że ich partner nigdy nie dowie się o romansie. Może to wynikać z tego, że są ostrożni i skryci lub nie myślą, że ich partner kiedykolwiek będzie coś podejrzewał. Jeśli zdradzający wierzy, że jego partner nigdy się nie dowie, może być bardziej skłonny do pozostania w związku.

Wniosek

Istnieje wiele powodów, dla których oszuści pozostają ze swoimi partnerami. Niektórzy mogą pozostać, ponieważ nadal mają uczucia do swojego partnera, podczas gdy inni mogą pozostać, ponieważ jest to wygodne lub wygodne. Ostatecznie sprowadza się to do osobistego wyboru danej osoby. Oszukujący powinni pamiętać, że nie ma dobrej lub złej odpowiedzi dotyczącej tego, dlaczego pozostają w związku.

Decyzja o tym, czy pozostać w związku po oszustwie, czy nie, jest decyzją osobistą. Nie ma dobrej lub złej odpowiedzi, a każdy przypadek jest wyjątkowy. Cheaters powinny ważyć wszystkie czynniki zaangażowane przed podjęciem decyzji.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read