Blog

Powody, dla których może być czas, aby zakończyć sprawy z kimś, z kim się spotykasz

2022-07-23

Powody, dla których może być czas, aby zakończyć sprawy z kimś, z kim się spotykasz

To może być trudne, aby wiedzieć, kiedy nadszedł czas, aby zakończyć rzeczy z kimś, z kim się spotykasz. Może nie czujesz już tego, a może właśnie zdałeś sobie sprawę, że jesteś na różnych ścieżkach. Niezależnie od przyczyny, zerwanie nigdy nie jest łatwe. Ale czasami jest to konieczne. Oto kilka znaków, że może to być czas, aby zadzwonić do niego quits ze swoim partnerem randkowym.


1. To ty zawsze inicjujesz kontakt i układasz plany

Jeśli spotykasz się z kimś i stwierdzasz, że zawsze jesteś tym, który musi zainicjować kontakt lub zrobić plany, może to być czas, aby zakończyć rzeczy. Jeśli twój partner nigdy nie podejmuje inicjatywy, aby dotrzeć lub zobaczyć cię, to znak, że nie są tak zainteresowani, jak ty. Jeśli zawsze jesteś tym, który wykonuje całą pracę w związku, nie będzie to zrównoważone na dłuższą metę.

2. Nie czujesz, że możesz być sobą wokół nich

Jeśli nie czujesz, że możesz być wokół swojego partnera, to znak, że coś jest nie tak z tym związkiem. Powinieneś czuć się komfortowo i bezpiecznie będąc swoim prawdziwym ja wokół swojego partnera. Jeśli stale czujesz, że musisz umieścić na persona wokół nich, to nie jest zdrowy związek.

3. Ciągle się kłócicie

Jeśli okaże się, że zawsze walczysz ze swoim partnerem, to znak, że związek jest niezdrowy. Pary walczą od czasu do czasu, ale nie będzie to działać, jeśli jest to stała rzecz. Jeśli nie można wydawać się rozwiązać swoje różnice lub dojść do porozumienia, to może być czas, aby zakończyć rzeczy.

4. Są gorące i zimne - sprawiają, że czujesz, że nigdy nie jesteś wystarczająco dobry

To może być mylące i frustrujące, jeśli twój partner jest zawsze gorący i zimny. Jeśli sprawiają, że czujesz się jak nigdy nie jesteś wystarczająco dobry, to nie jest zdrowy związek. Jeśli znajdziesz się stale goniąc za nimi lub zginając się do tyłu, aby je zadowolić, nadszedł czas, aby przejść dalej.

5. Nie ufasz im

Jeśli nie ufasz swojemu partnerowi, to znak, że związek nie będzie działał. Zaufanie jest niezbędne w każdym związku. Jeśli nie możesz zaufać swojemu partnerowi, posiadanie zdrowego, szczęśliwego związku nie będzie łatwe.

6. Czujesz się, jakbyś cały czas chodził po jajkach

Jeśli czujesz się tak, jakbyś zawsze chodził po jajkach wokół swojego partnera, to znak, że coś jest nie tak. Powinieneś czuć się komfortowo i bezpiecznie w swoim związku. Jeśli stale czujesz, że musisz uważać na to, co mówisz lub robisz, to nie jest zdrowy związek.

7. Kontrolują lub manipulują

Jeśli twój partner jest kontrolujący lub manipulujący, to znak, że związek nie jest zdrowy. Nikt nie powinien cię trzymać ani sprawiać, że czujesz się tak, jakbyś musiał robić rzeczy po swojemu. Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której jesteś kontrolowany lub manipulowany, nadszedł czas, aby zakończyć rzeczy.

8. Nie widzisz z nimi przyszłości

Jeśli nie widzisz przyszłości ze swoim partnerem, to znak, że nadszedł czas, aby zakończyć rzeczy. Jeśli nie widzisz siebie z nimi na dłuższą metę, nie warto pozostawać w związku.

9. Nie czujesz się jak siebie, kiedy jesteś z nimi

Jeśli nie czujesz się jak siebie, kiedy jesteś ze swoim partnerem, to znak, że coś jest nie tak. Powinieneś być w stanie być swoim prawdziwym ja w związku. Jeśli okaże się, że stale stawiasz na persony lub udajesz kogoś, kim nie jesteś, to nie jest zdrowy związek.

10. Nie wspierają twoich marzeń i celów

Jeśli twój partner nie jest wsparciem dla twoich marzeń i celów, to znak, że nie są one odpowiednie dla ciebie. Twój partner powinien być twoim największym cheerleaderem i zwolennikiem. Jeśli nie są zainteresowani tym, co chcesz osiągnąć lub nie wierzą w ciebie.

11. Ciągle cię dołują, otwarcie lub potajemnie

Jeśli twój partner stale stawia cię w dół, albo otwarcie lub potajemnie, to znak, że nie są dobre dla ciebie. Nikt nie zasługuje na to, aby być w związku, w którym ciągle czuje się, że nie jest wystarczająco dobry. Jeśli znajdziesz się w tej sytuacji, to czas, aby przejść dalej.

12. Nie czujesz miłości ani uznania z ich strony

Jeśli nie czujesz miłości lub uznania od swojego partnera, to znak, że związek nie jest zdrowy. Każdy zasługuje na bycie w związku, w którym czuje się kochany i doceniany. Jeśli nie czujesz, że twój partner cię ceni, czas zakończyć sprawy.

Jeśli spotykasz się z kimś i nie jesteś pewien, czy nadszedł czas, aby zakończyć rzeczy, to jest kilka znaków, które mogą wskazywać, że nadszedł czas, aby zadzwonić do niego quits. Niezależnie od przyczyny, zerwanie nigdy nie jest łatwe. Ale czasami jest to konieczne.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read