Blog

Porady i sztuczki dla par, które dopiero wchodzą na scenę swingerską

2022-10-09

Porady i sztuczki dla par, które dopiero wchodzą na scenę swingerską

Kiedy jesteś nowy na scenie swingerskiej, może to być trochę zniechęcające. Ale nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Czym w ogóle jest swingowanie? Swingowanie polega na tym, że pary wymieniają się partnerami w celach seksualnych. Może to być świetny sposób na urozmaicenie życia seksualnego i odkrycie swoich fantazji. Ale zanim pójdziesz na swoją pierwszą imprezę dla swingersów, jest kilka rzeczy, które musisz zrobić, aby się przygotować.

Czy powinniśmy się swingować?

To poważna decyzja i nie powinna być podejmowana lekko. Czy oboje jesteście na to gotowi? Czy macie niezbędne rozmowy? Ponieważ jeśli tego nie zrobicie, swingowanie może doprowadzić do poważnych problemów w waszym związku.

Więc skąd wiesz, czy jesteś gotowy? Jest kilka rzeczy do rozważenia. Po pierwsze, czy zazdrość będzie problemem? Jeśli jedno lub oboje z was ma skłonność do odczuwania zazdrości, to swingowanie może nie być najlepszym rozwiązaniem. Po drugie, czy czujesz się komfortowo, gdy twój partner jest intymny z kimś innym? I wreszcie, czy oboje możecie się ze sobą otwarcie i szczerze komunikować?

Jeśli odpowiedź na wszystkie te pytania jest twierdząca, to swinging może być dla ciebie odpowiedni. Ale jeśli są jakieś wątpliwości, to prawdopodobnie najlepiej jest trzymać się z daleka. Swingowanie powinno być zabawą i pozytywnym doświadczeniem dla obu partnerów, a jeśli tak nie jest, to czas na ponowną ocenę sytuacji.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty na imprezie dla swingersów?

Teraz, gdy ty i twój partner zdecydowaliście się odkryć świat swingu, ważne jest, aby wiedzieć, jak przygotować się do pierwszej wizyty na imprezie swingerskiej. Oto kilka wskazówek:

1. Porozmawiajcie o tym, z czym oboje czujecie się komfortowo. Ważne jest, aby być na tej samej stronie, zanim pójdziesz na imprezę swingerską. Czy nie przeszkadza wam oglądanie, jak druga osoba uprawia seks z kimś innym, czy też chcecie zachować bardziej tradycyjne podejście i po prostu wymieniać się partnerami? Czy będziesz czuć się komfortowo z partnerami tej samej płci? Co z nagością? Cokolwiek zdecydujesz, upewnij się, że jesteś na tej samej stronie.

2. Zrób swoje badania. Nie wszystkie imprezy dla swingersów są stworzone tak samo, a wiedza o tym, czego się spodziewać, jest kluczowa zanim pójdziesz. Przeczytaj recenzje, porozmawiaj z innymi parami, które poszły, i zdobądź pomysł na to, jak wygląda impreza. To pomoże Ci poczuć się bardziej komfortowo, gdy w końcu weźmiesz udział.

3. Postępuj zgodnie z zasadami. Każda impreza dla swingersów będzie miała swój własny zestaw zasad i ważne jest, aby znać je z wyprzedzeniem. To pomoże utrzymać rzeczy bezpieczne i zabawne dla wszystkich zaangażowanych.

Jak sprawić, aby Twoje pierwsze doświadczenie było najlepsze z możliwych?

Tak więc, przybyłeś na imprezę. Ty i twój partner jesteście gotowi zanurzyć się w dzikim i szalonym świecie swingu, ale nie jesteście pewni czego się spodziewać. Oto kilka wskazówek, aby upewnić się, że Twoje pierwsze spotkanie swingersów będzie tak zabawne i przyjemne, jak to tylko możliwe:

1. Porozmawiajcie o swoich granicach z wyprzedzeniem. Upewnij się, że oboje jesteście na tej samej stronie, co jest akceptowalne, a co nie.

2. Uzgodnijcie, jak często będziecie się widzieć podczas imprezy. Czy będziecie cały czas w tym samym pomieszczeniu, czy też będziecie się od siebie oddalać na jakiś czas, aby nie czuć się zakłopotanym przez swojego partnera i czuć się z tym niekomfortowo?

3. Zachowaj szacunek dla innych par. Tylko dlatego, że jesteś na imprezie dla swingersów, nie oznacza, że możesz być niegrzeczny lub lekceważący dla kogokolwiek tam. Pamiętaj, że to ich impreza tak samo jak Twoja, więc szanuj granice wszystkich.

4. Pij z umiarem. Łatwo jest się rozluźnić, kiedy jest się otoczonym przez ludzi otwartych na seksualną eksplorację, ale pamiętaj, że alkohol może zmącić twój osąd i doprowadzić do niechcianego dramatu.

5. Baw się dobrze! To ma być przyjemne doświadczenie, więc odpręż się i pozwól sobie na to!

Jeśli jesteś singlem, jak znaleźć partnera do swingowania?

Oczywiście, możesz przyjść na swinger party jako osoba samotna, jeśli pozwalają na to zasady imprezy, ale znalezienie i spotkanie partnera, który dzieli te same zainteresowania jest o wiele wygodniejsze i skuteczniejsze. Najszybszym sposobem na to jest skorzystanie z jednego z serwisów randkowych specjalizujących się w takiej tematyce.

Pamiętaj jednak, że bezpieczeństwo jest kluczowe. Upewnij się, że ufasz swojemu partnerowi i że oboje czujecie się komfortowo w danej sytuacji, zanim podejmiecie dalsze działania.

Wnioski

Tak jak w przypadku wszystkiego innego w życiu, przygotowanie jest kluczowe, jeśli chodzi o odkrywanie sceny swingerskiej. Jeśli Ty i Twój partner jesteście na pokładzie, te wskazówki pomogą uczynić Twoje pierwsze doświadczenie tak przyjemnym, jak to tylko możliwe.

Stosuj się do tych prostych wskazówek, a będziesz się świetnie bawić na następnej imprezie swingerskiej!

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read