Blog

Plusy i minusy oficjalnego zawierania związków online

2022-06-17

Plusy i minusy oficjalnego zawierania związków online

Kiedy jest czas na oficjalne online w związku? Dla niektórych osób następuje to po kilku tygodniach randkowania, inni mogą chcieć poczekać kilka miesięcy. A niektórzy nigdy tego nie zrobią! Nie ma dobrej ani złej odpowiedzi, ale jest kilka rzeczy, które warto rozważyć przed oficjalnym związkiem online.

Jakie mogą być powody?

Zastanów się, dlaczego chcesz oficjalnie ogłosić swój związek w sieci. Czy szukasz potwierdzenia od innych? Masz nadzieję, że Twój związek z partnerem stanie się poważniejszy? A może po prostu jesteś gotowy, by podzielić się swoim związkiem z całym światem? Niektórzy ludzie wykorzystują publikację swojego statusu związku jako próbę "zaznaczenia swojego terytorium", wskazując, że ich partner jest już w długotrwałym związku. Nie ma złej odpowiedzi, ale ważne jest, by być szczerym ze sobą co do swoich motywacji.
Należy też pamiętać o pewnych względach praktycznych. Na przykład, jeśli spotykasz się z kimś, kto mieszka daleko, oficjalne nawiązanie znajomości przez Internet może być sposobem na utrzymanie kontaktu i zmniejszenie poczucia samotności. Z drugiej strony, jeśli masz wspólnych znajomych ze swoim partnerem, publiczne ujawnienie związku może oznaczać konieczność zmierzenia się z wścibskimi pytaniami ze strony znajomych.

Rola partnera

Zastanów się, jak Twój partner czuje się w związku z oficjalnym otwarciem związku przez Internet. Czy wyraża jakieś zastrzeżenia? Przed podjęciem dalszych kroków upewnijcie się, że jesteście zgodni. W przeciwnym razie może się to skończyć niepotrzebnym stresem lub konfliktem. Ostatecznie decyzja powinna być podjęta wspólnie. W końcu to Wasz związek!

Uczynienie związku oficjalnym w sieci to poważna decyzja. Zanim ją podejmiecie, zastanówcie się, jakie są wasze motywacje i potencjalne zagrożenia.

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read