Blog

Ona Cię pragnie: Jak stwierdzić, czy ona jest atrakcyjna dla Ciebie seksualnie online

2022-09-20

Ona Cię pragnie: Jak stwierdzić, czy ona jest atrakcyjna dla Ciebie seksualnie online

Rozmawiałeś z dziewczyną online przez jakiś czas i myślisz, że ona może być Tobą zainteresowana. Jak możesz stwierdzić, czy ona pociąga Cię seksualnie?
Jest kilka znaków, których możesz szukać. Jeśli nie jesteś pewien, nie bój się zapytać jej bezpośrednio. Chłopaki, jeśli ona jest do ciebie przyciągnięta, prawdopodobnie będzie pochlebiona pytaniem. Panie, nie ma potrzeby, aby być nieśmiały lub bashful; po prostu być szczery i bezpośredni.
W tym poście damy Ci wskazówki, jak powiedzieć, czy ona chce Cię seksualnie online, więc trzymaj się!

To ona zawsze inicjuje kontakt

Jeśli to ona zawsze wysyła do Ciebie wiadomości lub komentuje Twoje posty, to jest duża szansa, że jest do Ciebie przyciągnięta seksualnie. To prawie tak, jakby nie mogła mieć cię dość. I to jest całkiem dobry wskaźnik, że chce wziąć rzeczy na następny poziom.
Jeśli jesteś zainteresowany nią, powinieneś zdecydowanie odwzajemnić jej postępy. Niech wie, że ty też jesteś w niej. W przeciwnym razie możesz przegapić wielką szansę.
Warto również zwrócić uwagę na to, czy kiedykolwiek zainicjowała kontakt, gdy nie jesteś online. Jeśli kontaktuje się z Tobą tylko wtedy, gdy oboje jesteście online, to prawdopodobnie szuka tylko cybernetycznej zaczepki.

Jest zawsze dostępna, aby porozmawiać

Możesz powiedzieć, że jest do Ciebie przyciągnięta seksualnie, jeśli jest zawsze dostępna do rozmowy. Ona może nie być w stanie czekać, aby usłyszeć twój głos, a ona prawdopodobnie będzie pierwszą, która odeśle ci wiadomość.
Jeśli ona zawsze próbuje utrzymać rozmowę, to znak, że jest zainteresowana tobą bardziej intymnie.

Wysyła Ci zdjęcia nago lub sugerujące seks

Nie ma wątpliwości, że jeśli ona wysyła ci akty lub zdjęcia sugerujące seks, to na pewno jest tobą zainteresowana. I są szanse, że chce czegoś więcej niż tylko platonicznej relacji z Tobą.
Więc co robisz? Korzystasz z okazji i uciekasz z nią. Flirtujesz i widzisz, jak sprawy się potoczą. Pamiętaj, że ona prawdopodobnie testuje wody, więc nie naciskaj zbyt mocno lub szybko. Ale jeśli grasz swoje karty w prawo, możesz być w dla niektórych całkiem gorący seks później.

Ona chce z tobą rozmawiać na czacie wideo

Jeśli rozmawiała z tobą przez jakiś czas i nagle zaczyna z tobą czatować na wideo, to dobry znak, że jest tobą zainteresowana. Powinieneś zdecydowanie czat wideo z nią i zobaczyć, gdzie rzeczy iść. Możesz nawet wysłać jej nagą odpowiedź i zobaczyć, jak zareaguje i wziąć rzeczy stamtąd.
Jeśli zacznie robić wymówki, aby porozmawiać na czacie wideo z tobą, to znak, że jest zainteresowana tobą seksualnie. Być może ona jest nawet wskazówka na spotkanie się osobiście. Jeśli tak jest, to czas wykonać ruch.

Ona zawsze mówi o seksie

To może wydawać się oczywiste, ale warto to podkreślić, ponieważ niektóre kobiety będą rozmawiać o seksie niezależnie od tego, czy są przyciągane do kogoś, czy nie.
Ale jeśli ona mówi o seksie w sposób, który sugeruje, że jest zainteresowana tobą, to zdecydowanie warto wziąć sprawy na następny poziom. Zwróć uwagę na rodzaj rzeczy, które mówi - czy wydaje się zainteresowana badaniem własnych fantazji seksualnych? Czy może wydaje się zaintrygowana pomysłem eksploracji twojego ciała?
Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to możesz być pewien, że ona jest do ciebie przyciągnięta i byłaby zainteresowana podjęciem spraw w trybie offline.

Pisze do Ciebie swoje opcje garderoby na nadchodzącą randkę

Cóż, jednym ze sposobów, aby powiedzieć jest, jeśli ona zaczyna wysyłać ci wiadomości tekstowe z jej opcji garderoby dla nadchodzącej daty. Jeśli jest Tobą zainteresowana, będzie chciała się upewnić, że wygląda najlepiej, gdy spotkacie się osobiście. Oczywiście, nie ma gwarancji, że jest zainteresowana tobą tylko dlatego, że wysyła ci swoje opcje garderoby. Ale to zdecydowanie dobry znak! Więc jeśli zastanawiasz się, czy ta dziewczyna jest do ciebie przyciągnięta, czy nie, miej oko na ten znak ostrzegawczy.

Jest gotowa spotkać się osobiście

Cóż, jeden giveaway jest, jeśli ona zawsze sugeruje spotkania. Jeśli ona ciągle próbuje zrobić plany z tobą offline, to jest to całkiem dobry znak, że jest zainteresowana czymś więcej niż tylko przyjaźnią.

Wniosek

Teraz, gdy znasz znaki, możesz popchnąć sprawy w dobrym kierunku. Odpowiadaj jej w sposób, który pokazuje, że jesteś zainteresowany, ale nie za bardzo. Kiedy ona wysyła flirty lub jawnie seksualne wiadomości, weź sprawy w swoje ręce z odpowiedziami. Obserwuj jej reakcję; jeśli jest zainteresowana, kontynuuj; jeśli nie, odpuść i spróbuj ponownie później. Bez względu na wszystko, szanuj jej granice. Nie chcesz, aby natknąć się jako creepy lub stalkerish.

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read