Blog

Nowe zasady nowoczesnych randek online

2022-09-09

Nowe zasady nowoczesnych randek online

Jak wielu ludzi, prawdopodobnie myślisz o randkach online jako ostatniej desce ratunku. Prawdopodobnie miałeś złe doświadczenia z randkami online w przeszłości, lub po prostu uważasz, że nie jest to warte twojego czasu.
Ale co jeśli powiedziałbym Ci, że randki online to tak naprawdę świetny sposób na poznanie nowych ludzi? Co jeśli powiedziałbym Ci, że istnieją nowe zasady randek online, które mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednią osobę dla Ciebie?
W tym poście nakreślimy 6 nowych zasad nowoczesnych randek online, które pomogą Ci.

Wysyłanie smsów jest lepsze niż dzwonienie.

Myślałeś, że znasz zasady nowoczesnych randek, ale wszystko się zmieniło. 
Zasada numer jeden: texting trumps calling, przynajmniej początkowo. Masz większe szanse na uzyskanie odpowiedzi, jeśli wyślesz SMS-a. Ale nie bądź zbyt gorliwy - poczekaj z odpowiedzią kilka godzin, a nawet dzień.
Zasada numer dwa: bądź interesujący. Nie podawaj tylko swojej listy osiągnięć lub listy ulubionych książek i filmów. Bądź zabawny, prowokujący, bądź sobą.
Zasada numer trzy: nie bój się prosić o to, czego chcesz. Jeśli widzisz kogoś, kto ci się podoba, daj mu znać. A jeśli zostaniesz odrzucony? Wszystko jest w porządku - po prostu ruszaj dalej.
Zasada numer cztery: pozostań pozytywny. Nie zniechęcaj się, jeśli nie usłyszysz od kogoś odpowiedzi od razu (lub kiedykolwiek). Mnóstwo ryb jest w morzu, więc kontynuuj rzucanie sieci, a znajdziesz kogoś niesamowitego.

Pisz krótkie wiadomości

Więc zdecydowałeś się zanurzyć palce w świecie randek online. (Dobrze dla ciebie!) 
Zasada numer jeden: utrzymuj swoje wiadomości krótkie. Nikt nie chce czytać powieści, zwłaszcza nie wtedy, gdy próbuje znaleźć datę. Jeśli nie możesz powiedzieć tego w kilku zdaniach, prawdopodobnie nie jest to warte powiedzenia.
Zasada numer dwa: bądź konkretny. Kiedy piszesz swój profil, nie wymieniaj tylko ogólnych zainteresowań jak "filmy" czy "podróże". Daj ludziom poczucie tego, czym naprawdę się interesujesz, a będą bardziej skłonni do nawiązania kontaktu.

Przedkładaj zdjęcia profilowe nad wszystko inne

Jeśli chodzi o randki online, każdy najpierw zobaczy Twoje zdjęcie profilowe. Dlatego ważne jest, abyś zrobił świetne pierwsze wrażenie i postawił swoją najlepszą stopę do przodu.
Oznacza to brak rozmazanych selfies lub zdjęć, na których nie wyglądasz najlepiej. Chcesz wyglądać tak, jakbyś dobrze się bawił i cieszył życiem - bo właśnie takich ludzi chcesz przyciągnąć.
Dlatego zastanów się nad wyborem odpowiednich zdjęć do swojego profilu. I upewnij się, że są one wysokiej jakości i reprezentują to, kim jesteś.

Zaakceptuj fakt, że inni będą na Tobie polegać, być może często.

Prawdopodobnie słyszałeś stare powiedzenie: "życie to ulica dwukierunkowa". Cóż, to samo dotyczy randek. To nie wszystko o tobie i nie wszystko o nich. Musisz dać tyle, ile bierzesz, w tym zrozumienie, że ludzie będą płatkować na tobie. Dużo.
To jest po prostu sposób, w jaki rzeczy są w tych dniach. Wszyscy jesteśmy zajęci i każdy ma wiele do zrobienia. Więc nie bierz tego osobiście, gdy ktoś odwołuje się na ciebie w ostatniej chwili lub flakes out na randce. Prawdopodobnie nie robią tego, bo cię nie lubią - po prostu robią to, co muszą, aby zadbać o swoje interesy.
Najlepsze, co możesz zrobić, to być wyrozumiałym i elastycznym. Nie wkładaj wszystkich jajek do jednego koszyka; bądź gotowy, aby iść z prądem. Jeśli jedna data upadnie, zawsze jest inna tuż za rogiem.

Pozbądź się kłamstw na portalach randkowych.

Coraz trudniej odróżnić fakty od fikcji w świecie randek online. W dzisiejszych czasach każdy stawia na swoim, co oznacza, że widzisz wiele osób, które nie są tym, za kogo się podają.
Dlatego ważne jest, aby być proaktywnym w filtrowaniu kłamstw. Zacznij od zwrócenia uwagi na szczegóły w czyimś profilu. Czy ktoś podkręca swój wzrost? Czy wyolbrzymia swoje stanowisko pracy? Jeśli coś wydaje się nie tak, to prawdopodobnie tak jest.
Inną rzeczą, na którą należy uważać, są czerwone flagi w rozmowach. Na przykład, jeśli ktoś zawsze prosi o pieniądze lub karty podarunkowe, jest to dość jasny znak, że nie jest na górze. Zaufaj swojemu instynktowi i nie bój się odejść od sytuacji, w której nie czujesz się dobrze.

Nie bój się eksperymentować.

Świat randek online ciągle się zmienia, więc ważne jest, aby pozostać elastycznym i otwartym. Nie bój się eksperymentować z różnymi sposobami poznawania ludzi lub różnymi stronami i aplikacjami.
A jeśli nie masz szczęścia, nie bój się spróbować czegoś nowego. Nigdy nie wiesz, co może zadziałać dla Ciebie.
Więc masz to-6 nowych zasad randek online, które pomogą Ci znaleźć to, czego potrzebujesz w erze cyfrowej. Teraz wyjdź tam i zacznij machać!

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read