Blog

Nietypowe miejsca do uprawiania seksu: Mity i rzeczywistość

2022-08-07

Nietypowe miejsca do uprawiania seksu: Mity i rzeczywistość

Być może słyszałeś, że uprawianie seksu w niektórych miejscach jest gwarantowane, aby uzyskać cię za każdym razem. Ale czy rzeczywiście tak jest?
W tym artykule rozwiejemy niektóre mity dotyczące seksu w nietypowych miejscach i damy ci prawdziwą wiedzę o tym, jak to jest uprawiać seks w każdym z nich.

W parku publicznym

Wyobraź sobie to: ty i twój partner jesteście na spacerze w parku, ciesząc się ciepłym wiosennym dniem. Słońce świeci, ptaki śpiewają i nagle nachodzi was ochota na seks. Właśnie tam, w miejscu publicznym, w biały dzień.
Brzmi to całkiem ekscytująco, prawda? Cóż, zanim pójdziesz i zrobisz to, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Na początek, uprawianie seksu w publicznym parku może być nielegalne. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, mogą obowiązywać przepisy o publicznej lubieżności lub nieprzyzwoitości, a jeśli zostaniesz złapany, możesz zostać ukarany grzywną lub aresztem.
Więc, jeśli rozważasz uprawianie seksu w parku publicznym, sprawdź najpierw lokalne prawo. Pamiętaj też, że istnieje duża szansa, że zobaczy cię ktoś, kogo znasz. Więc jeśli nie czujesz się komfortowo z tą możliwością, może rozważyć inną lokalizację.

W kinie

Być może widziałeś scenę w kinie w filmie "Kiedy Harry poznał Sally", gdzie Meg Ryan udaje orgazm przed Billym Crystalem. Ale czy naprawdę tak to działa?
Cóż, według badań przeprowadzonych przez Journal of Sexual Medicine, odpowiedź brzmi: nie. W rzeczywistości tylko 18 procent ludzi powiedziało, że uprawiało seks w kinie. I wierzcie lub nie, jest to jedno z bardziej powszechnych miejsc, w których ludzie uprawiają seks.

W samolocie

Prawdopodobnie słyszałeś plotki o uprawianiu seksu w samolocie. Że to niemożliwe, aby uciec, łazienki są zbyt małe, a załoga cię złapie.
Ale rzeczywistość jest taka, że jeśli podchodzisz do tego strategicznie, może to być niesamowicie gorące doświadczenie. Musisz tylko być ostrożny, aby nie zostać złapanym.
Po pierwsze, starannie wybierz swoje miejsce. Jeśli siedzisz w przejściu, będziesz miał trudniejszy czas, aby uciec od tego, niż w miejscu przy oknie. Upewnij się też, że wybrałeś lot, który nie jest zbyt pełny - nie chcesz być stłoczony w zbyt małej przestrzeni.
Łazienka jest zdecydowanie ryzykownym miejscem do uprawiania seksu, ale można to zrobić, jeśli jesteś ostrożny. Wystarczy upewnić się, że drzwi są zamknięte i że nikt nie czeka na zewnątrz, aby skorzystać z łazienki.
I wreszcie, mój osobisty faworyt: kokpit. Widok jest tego wart, jeśli możesz się tam dostać bez bycia złapanym. Upewnij się tylko, że pilot nie jest w trakcie lotu!

W samochodzie

Prawdopodobnie myślisz, że uprawianie seksu w samochodzie to tylko styl na pieska i tylne siedzenie. I choć jest to z pewnością opcja, to daleko jej do jedynej.
W rzeczywistości istnieją wszelkiego rodzaju kreatywne sposoby uprawiania seksu w samochodzie. Możesz spróbować usiąść na fotelu kierowcy i kazać swojemu partnerowi usiąść na twoich kolanach. Albo możecie oboje rozłożyć fotele i zabrać się do roboty.
Jeśli czujesz się naprawdę odważny, możesz nawet spróbować uprawiać seks na parkingu lub na poboczu drogi. Upewnijcie się tylko, że jesteście świadomi swojego otoczenia i że nie narażacie siebie ani nikogo innego na niebezpieczeństwo.

W basenie

Więc myślisz o uprawianiu seksu w basenie? To dobrze! Woda może dodać dodatkowy poziom podniecenia do waszego spotkania. Ale zanim wejdziesz do basenu, jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć.
Przede wszystkim upewnij się, że basen jest czysty. Nie chcesz uprawiać seksu, a potem wynurzyć się z wody pokrytej glonami. Yuk!
Należy również pamiętać, że chlor i inne chemikalia basenowe mogą być szorstkie dla skóry. Jeśli planujesz zrobić plusk, użyj dużo wodoodpornego lubrykantu.
I wreszcie, uważaj, aby nie poślizgnąć się i nie upaść, gdy będziesz zajęty. Mokre powierzchnie mogą być niebezpieczne. Bądźcie więc bezpieczni i bawcie się dobrze!

W pracy

Być może słyszałaś, że uprawianie seksu w pracy jest jedną z najgorętszych i najbardziej kinowych rzeczy, jakie możesz zrobić. Ale czy naprawdę jest to wszystko, o czym się mówi?
Zacznijmy od mitów:
-Zostaniesz złapany: Nie, jeśli jesteś mądry o tym. Jest wiele miejsc, w których można uprawiać seks w pracy i nie zostać przyłapanym.
-Twoi współpracownicy będą wiedzieć, co się dzieje: Ponownie, nie, jeśli jesteś mądry o tym. Możesz upewnić się, że nikt nic nie usłyszy ani nie zobaczy, będąc ostrożnym co do tego, gdzie to robisz i z kim to robisz.
Teraz dla rzeczywistości:
-Może być naprawdę gorąco: Jest coś w robieniu tego w zakazanym miejscu, co sprawia, że jest to wyjątkowo gorące.
-Możesz być kreatywny: Przy odrobinie wyobraźni możesz uprawiać seks w mniej więcej każdym miejscu w pracy.
-To może przyprawić swoje życie seksualne: Jeśli jesteś coraz znudzony swoją zwykłą rutyną, spróbuj czegoś nowego i ekscytującego, uprawiając seks w pracy.

Przymierzalnia

Oto jeden z nich, o którym być może już wcześniej słyszeliście: przymierzalnia. Najwyraźniej jest to popularne miejsce dla par, aby uzyskać go na. Ale czy to naprawdę robi dla dobrego seksu?
Cóż, szczerze mówiąc, zależy to od twojej definicji dobrego seksu. Jeśli szukasz prywatności i podniecenia, przymierzalnia może być właśnie dla ciebie. Ale jeśli szukasz czegoś więcej, powiedzmy, że lepiej znaleźć inne miejsce.
Przymierzalnia może być trochę ciasna i niewygodna, i zazwyczaj nie ma tam zbyt wiele prywatności. I o ile nie jesteś ekshibicjonistą, prawdopodobnie będziesz chciał zachować swoje ubrania na sobie.

Wniosek

Tak więc, myślisz o uprawianiu seksu w nietypowym miejscu. Może szukasz przyprawić swoje życie, lub chcesz zaczepić kogoś, kogo niedawno poznałeś na jednym z portali randkowych.
Zanim jednak przystąpisz do działania, warto poznać mity i rzeczywistość każdego miejsca. Dlatego też ułożyliśmy ten post, aby pomóc Ci podjąć jak najbardziej świadomą decyzję.
Tak więc, bez dalszych ceregieli, zacznijmy

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read