Blog

Najlepsze sposoby na poderwanie dziewczyny na siłowni

2022-05-14

Najlepsze sposoby na poderwanie dziewczyny na siłowni

Może widziałeś ją tam wcześniej i chciałbyś skorzystać z okazji, aby z nią porozmawiać, ale nie jesteś pewien, jak się za to zabrać. Oto kilka wskazówek, które mogą sprawić, że proces ten będzie nieco mniej nerwowy.

Dobrze, więc zanim w ogóle zaczniesz myśleć o flirtowaniu z kimś na siłowni, odrób pracę domową: zaopatrz się w dobrze wyglądające ubrania na siłownię, w których będziesz się czuł komfortowo i dobrze wyglądał, nie zapomnij użyć dezodorantu i upewnij się, że nie będziesz miał czerwonej skóry i nie będziesz spocony, gdy do niej podejdziesz, miej pozytywne nastawienie i bądź pewny siebie. 

Przede wszystkim: nie ma nic złego w swobodnym zagadywaniu do dziewczyny na siłowni. 

Po prostu nie przerywaj jej, gdy ćwiczy, nie prześladuj jej ani nic podobnego.

Nie gap się!  

Gdy ją zobaczysz, nawiąż kontakt wzrokowy i uśmiechnij się do niej. To da jej do zrozumienia, że jesteś zainteresowany i przystępny. Jeśli ona również się uśmiechnie, potraktuj to jako dobry znak i podejdź do niej.

Upewnij się, że podchodzisz do niej pewnie i z uśmiechem.

Zacznij od małej rozmowy, np. zapytaj, jak idzie jej trening. Powiedz kilka komplementów na jakiś temat. Może to być cokolwiek - od jej świetnej rutyny treningowej po ładne ubranie na siłownię. Upewnij się tylko, że jest to coś szczerego, co możesz szczerze powiedzieć. Zażartuj, porozmawiaj o sesji treningowej i zobacz, jak potoczy się dalej rozmowa. 

Kiedy z nią rozmawiasz, staraj się, aby rozmowa była lekka i przyjazna. Unikaj zbyt osobistego podejścia do tematu i zadawania natrętnych pytań. A co najważniejsze, bądź dobrym słuchaczem! Zwracaj uwagę na to, co ona mówi, i zadawaj pytania uzupełniające, jeśli potrzebujesz wyjaśnień.

Zanim się zorientujesz, rozmowa będzie się toczyć gładko i będziesz w stanie ocenić, czy jest Tobą zainteresowana, czy nie. Jeśli wydaje się, że dobrze się bawi, poproś o jej numer, abyście mogli kontynuować rozmowę poza siłownią. 

Pamiętając o tych wskazówkach, podchodzenie do dziewczyn na siłowni stanie się dziecinnie proste! Więc idź tam i zacznij rozmawiać. Powodzenia!

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read