Blog

Najbardziej niezręczne rzeczy, które mogą się zdarzyć na randce

2022-07-14

Najbardziej niezręczne rzeczy, które mogą się zdarzyć na randce

Randka może być polem minowym. Jest tak wiele rzeczy, które mogą pójść nie tak, a często małe rzeczy mogą sprawić lub złamać randkę. Oto niektóre z najbardziej niezręcznych rzeczy, które mogą się zdarzyć na randce i jak sobie z nimi poradzić. Niektóre z nich można rozwiązać z odrobiną humoru i pozytywnym nastawieniem, ale inne mogą być łamaczem umowy.

Twoja data jest późno.

Ten jest dość powszechny i nie zawsze jest to wina Twojej daty. Czasami rzeczy po prostu się zdarzają i ludzie się spóźniają. Najlepszą rzeczą do zrobienia w tej sytuacji jest po prostu zrelaksować się i iść z prądem. Jeśli twoja data w końcu się pojawi, prawdopodobnie będzie przepraszać i możesz po prostu się z tego śmiać. Jednakże, jeśli są one więcej niż pół godziny późno bez żadnego wyjaśnienia, to może być czas, aby zadzwonić to quits.

Twoja data odwołuje się w ostatniej chwili.

Taka sytuacja jest jedną z najbardziej frustrujących rzeczy, które mogą się zdarzyć na randce. Czekasz na to cały tydzień, a potem odwołują w ostatniej chwili bez żadnego wyjaśnienia. Możliwe, że coś się wydarzyło, a oni naprawdę nie mogli tego zrobić, ale możliwe jest również, że po prostu nie są tak do ciebie. Jeśli nie podadzą ci dobrego powodu do odwołania, być może najlepiej będzie przejść dalej.

Twoja randka jest nieobecna.

To jest najgorszy scenariusz złej randki. Pojawiasz się w uzgodnionym czasie i miejscu, a twojej randki nigdzie nie ma. Nie zadzwonili ani nie wysłali SMS-a, żeby dać ci znać, że nie przyjdą; po prostu zostawili cię na pastwę losu. Jest to zdecydowanie łamacz umowy i nigdy nie powinieneś zawracać sobie głowy kimś, kto to robi. Jest mnóstwo ryb w morzu, a ty nie zasługujesz na to, by być wystawionym w ten sposób. Po prostu otwórz portale randkowe lub aplikacje, aby znaleźć inną datę na dzisiejszy wieczór.

Twoja data jest wysoka lub pijana.

Jeśli twoja data jest wysoka lub pijana, jest to główna czerwona flaga. Prawdopodobnie nie są w ich prawym umyśle, co może prowadzić do niebezpiecznych lub kompromitujących sytuacji. Jeśli są wysokie lub pijane, lepiej pożegnać się i natychmiast odejść. Nie chcesz być w sytuacji, w której nie masz kontroli.

Twoja data jest niegrzeczna lub lekceważąca.

Jeśli twoja data jest niegrzeczna lub lekceważąca, to dobry pomysł, aby zadzwonić do niego quits. Nie ma potrzeby, aby znosić kogoś źle traktującego cię. Życie jest zbyt krótkie, aby marnować swój czas na ludzi, którzy nie doceniają cię.

Twoja randka chce rozmawiać o byłych.

Jeśli twoja data chce rozmawiać o byłych, to jest to główna czerwona flaga. To zachowanie jest nieodpowiednie i pokazuje, że nie są ponad ich poprzednim związkiem. Jeśli zaczną rozmawiać o byłych, grzecznie się wymów i zakończ randkę. Nie musisz być ciągnięty w dół przez ich bagaż.

Twoja data jest na swoim telefonie przez cały czas.

Jeśli twoja randka jest na swoim telefonie przez cały czas, jest to niegrzeczne i lekceważące. Prawdopodobnie nie są zainteresowani rozmową z tobą, jeśli nie mogą nawet odłożyć swojego telefonu na kilka minut. Jeśli są na swoim telefonie przez cały czas, grzecznie wyjaśnij, że chciałbyś porozmawiać.

Twoja randka ma nieświeży oddech.

Jeśli twoja randka ma nieświeży oddech, to jest to trochę kłopotliwa sytuacja. Możesz grzecznie się wymówić i wziąć miętówkę lub gumę z torebki. Jeśli nieświeży oddech utrzymuje się, rozważ zakończenie daty wcześniej, ponieważ prawdopodobnie nie będzie lepiej.

Zapomnienie imienia swojej partnerki

To może być trochę niezręczne, jeśli zapomnisz imienia swojej randki. Jeśli nie możesz sobie przypomnieć ich imienia, spróbuj zapytać ich o coś, co powiedzieli ci wcześniej w rozmowie, a to, miejmy nadzieję, pobudzi twoją pamięć. Jeśli nadal nie pamiętasz ich imienia, po prostu grzecznie przeproś.


To tylko niektóre z najbardziej niezręcznych rzeczy, które mogą się zdarzyć na randce. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że te rzeczy zdarzają się każdemu w pewnym momencie. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest relaks i iść z przepływem. Jeśli możesz śmiać się z tych niezręcznych sytuacji, twoja data prawdopodobnie będzie pod wrażeniem twojego poczucia humoru. Niemniej jednak, zawsze najlepiej jest zakończyć randkę wcześniej, jeśli czujesz się niekomfortowo lub niebezpiecznie. Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie powinny być zawsze twoim priorytetem

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read