Blog

Mile High Club - co to jest?

2022-06-01

Mile High Club - co to jest?

Mile High Club to nieformalny klub dla osób, które odbyły stosunek seksualny na wysokości ponad 5 280 stóp (1 mila). Termin ten powstał na początku lat 20. ubiegłego wieku i od tego czasu liczba członków stale rośnie!
Kiedyś członkostwo było zarezerwowane dla osób zamożnych i uprzywilejowanych, teraz jest otwarte dla każdego, kto chce do niego dołączyć. Aby do niej przystąpić, musisz mieć dowód, że przynajmniej raz dokonałeś tego czynu, będąc w powietrzu. Nie ma żadnych opłat członkowskich, a otrzymasz certyfikat, który możesz oprawić w ramkę i powiesić na ścianie.

Jakie są korzyści z członkostwa w Mile High Club?

Istnieje kilka korzyści z członkostwa w Mile High Club. Przede wszystkim jest to odznaka honorowa, która oznacza, że jesteś doświadczonym podróżnikiem. Oznacza to również, że jesteś odważny seksualnie i otwarty na nowe doświadczenia. Ponadto członkostwo w Mile High Club może sprawić, że Twoje życie seksualne będzie bardziej ekscytujące i ekscytujące.

10 rzeczy, których nie wiedziałaś o Mile High Club

 1. Mile High Club nie jest tak elitarny, jak mogłoby się wydawać - w rzeczywistości całkiem łatwo jest zostać jego członkiem.
 2. Nie ma żadnych szczególnych kryteriów członkostwa - może do niego dołączyć każdy, kto ma wystarczająco dużo szczęścia, aby uprawiać seks w samolocie.
 3. Niektórzy dołączają do Mile High Club tylko po to, aby się pochwalić - jest to postrzegane jako pewne osiągnięcie.
 4. Klub Mile High istnieje od dawna - pierwszy udokumentowany przypadek pochodzi z 1918 roku.
 5. Istnieją dwa rodzaje członkostwa - ci, którzy uprawiali seks w samolocie i ci, którzy byli świadkami takiego zdarzenia.
 6. Do Mile High Club można dołączyć na wiele sposobów - niektórzy robią to w toalecie, a inni w fotelu.
 7. Nie trzeba uprawiać seksu, aby dołączyć do Mile High Club - wystarczy być uczestnikiem seksu w samolocie.
 8. Klub Mile High nie jest przeznaczony wyłącznie dla par - może do niego przystąpić każdy, niezależnie od statusu związku.
 9. Przystąpienie do Mile High Club wiąże się z ryzykiem złapania przez władze.
 10. Mimo tego ryzyka przystąpienie do Mile High Club może być wspaniałą zabawą i ekscytującym doświadczeniem - takim, którego nigdy nie zapomnisz!

Czy warto wstąpić do Mile High Club?

Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie - zależy to od Twojej osobistej definicji wartości. Niektórzy ludzie mogą uznać, że dreszczyk emocji i ekscytacja związane z przystąpieniem do Mile High Club są warte zachodu, podczas gdy inni mogą uznać całą koncepcję za obrzydliwą lub po prostu nie w ich guście. Ostatecznie to Ty decydujesz, czy korzyści są warte swojej ceny.

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read