Blog

Mile High Club - co to jest?

2022-06-01

Mile High Club - co to jest?

Mile High Club to nieformalny klub dla osób, które odbyły stosunek seksualny na wysokości ponad 5 280 stóp (1 mila). Termin ten powstał na początku lat 20. ubiegłego wieku i od tego czasu liczba członków stale rośnie!
Kiedyś członkostwo było zarezerwowane dla osób zamożnych i uprzywilejowanych, teraz jest otwarte dla każdego, kto chce do niego dołączyć. Aby do niej przystąpić, musisz mieć dowód, że przynajmniej raz dokonałeś tego czynu, będąc w powietrzu. Nie ma żadnych opłat członkowskich, a otrzymasz certyfikat, który możesz oprawić w ramkę i powiesić na ścianie.

Jakie są korzyści z członkostwa w Mile High Club?

Istnieje kilka korzyści z członkostwa w Mile High Club. Przede wszystkim jest to odznaka honorowa, która oznacza, że jesteś doświadczonym podróżnikiem. Oznacza to również, że jesteś odważny seksualnie i otwarty na nowe doświadczenia. Ponadto członkostwo w Mile High Club może sprawić, że Twoje życie seksualne będzie bardziej ekscytujące i ekscytujące.

10 rzeczy, których nie wiedziałaś o Mile High Club

  1. Mile High Club nie jest tak elitarny, jak mogłoby się wydawać - w rzeczywistości całkiem łatwo jest zostać jego członkiem.
  2. Nie ma żadnych szczególnych kryteriów członkostwa - może do niego dołączyć każdy, kto ma wystarczająco dużo szczęścia, aby uprawiać seks w samolocie.
  3. Niektórzy dołączają do Mile High Club tylko po to, aby się pochwalić - jest to postrzegane jako pewne osiągnięcie.
  4. Klub Mile High istnieje od dawna - pierwszy udokumentowany przypadek pochodzi z 1918 roku.
  5. Istnieją dwa rodzaje członkostwa - ci, którzy uprawiali seks w samolocie i ci, którzy byli świadkami takiego zdarzenia.
  6. Do Mile High Club można dołączyć na wiele sposobów - niektórzy robią to w toalecie, a inni w fotelu.
  7. Nie trzeba uprawiać seksu, aby dołączyć do Mile High Club - wystarczy być uczestnikiem seksu w samolocie.
  8. Klub Mile High nie jest przeznaczony wyłącznie dla par - może do niego przystąpić każdy, niezależnie od statusu związku.
  9. Przystąpienie do Mile High Club wiąże się z ryzykiem złapania przez władze.
  10. Mimo tego ryzyka przystąpienie do Mile High Club może być wspaniałą zabawą i ekscytującym doświadczeniem - takim, którego nigdy nie zapomnisz!

Czy warto wstąpić do Mile High Club?

Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie - zależy to od Twojej osobistej definicji wartości. Niektórzy ludzie mogą uznać, że dreszczyk emocji i ekscytacja związane z przystąpieniem do Mile High Club są warte zachodu, podczas gdy inni mogą uznać całą koncepcję za obrzydliwą lub po prostu nie w ich guście. Ostatecznie to Ty decydujesz, czy korzyści są warte swojej ceny.

Inne artykuły na naszym Blogu