Blog

Jeden błąd, którego musisz unikać w kontaktach z kobietami

2022-05-28

Jeden błąd, którego musisz unikać w kontaktach z kobietami

Jednym z największych błędów, jakie możesz popełnić w kontaktach z kobietami, jest staranie się być "miłym facetem", a nie pewnym siebie mężczyzną z wyluzowaną odwagą. Ten błąd rujnuje zdolność faceta do podrywania kobiet, umawiania się z nimi na randki, uprawiania seksu, a nawet bycia w związkach.

Dlaczego to błąd

"Mili faceci" kończą na ostatnim miejscu, ponieważ próbują kupić sympatię kobiet swoją miłością lub robieniem rzeczy dla kobiet, zamiast być silnymi, pewnymi siebie mężczyznami. Kobiety pociąga siła w mężczyznach, a odrzuca je słabość, więc zachowanie miłego faceta tak naprawdę je odrzuca. Ona oczekuje, że zobaczy w pobliżu mężczyznę z jajami (zarówno w sensie fizycznym, jak i emocjonalnym). Ale jeśli facet martwi się o to, co pomyśli kobieta, jeśli powie jej, co czuje lub jak chce się zachowywać w jej otoczeniu, jego pewność siebie zostanie stłumiona.

Jak uniknąć tego błędu podczas podrywania kobiet

Dla kobiet atrakcyjna jest męska siła, a słabość je odrzuca, dlatego tak ważne jest, aby pokazać swoją moc. Zrelaksuj się i bądź sobą przy niej, nie przejmuj się tym, co ona o Tobie myśli. Powiedz jej, co czujesz i czego chcesz, bez przeprosin czy wyjaśnień. Bądź asertywny i dąż do tego, czego chcesz. Co najważniejsze, nie pozwól jej kontrolować sytuacji i Waszej interakcji. W przeciwnym razie będziesz rozmawiał z atrakcyjną kobietą, którą chcesz poderwać i uprawiać seks lub zbudować z nią związek, ale ponieważ obawiasz się jej reakcji na to, co możesz powiedzieć lub zrobić, możesz się powstrzymać.

Jak tego uniknąć podczas randek z kobietami

Gdy randkujesz z kobietą, musisz pokazać swoją siłę. Pamiętaj, że jeśli kobieta idzie na randkę z facetem, to znaczy, że jest nim zainteresowana. Innymi słowy - jest otwarta na to, że coś może się wydarzyć. Nie ma gwarancji, że będzie chciała się całować, uprawiać seks i rozpocząć związek, ale jest na to otwarta. W przeciwnym razie nie umawiałaby się z Tobą.
Jeśli więc chcesz przejść na kolejny poziom, czy to pocałować ją, zaprosić na randkę do siebie, czy też zrobić coś innego, nie bój się jej reakcji na Twoje słowa. Jednak niektóre kobiety nie chcą odwiedzać domu mężczyzny na pierwszej randce, co jest w porządku. Ale w odwrotnej sytuacji ona powie "tak", ponieważ chce, aby randka była kontynuowana, albo chce dojść do pocałunku lub seksu, albo po prostu dlatego, że chce Cię bardziej poznać.

Jak tego uniknąć podczas uprawiania seksu z kobietami

Bardzo ważne jest, aby podczas uprawiania seksu być pewnym siebie i zrelaksowanym. Jednak bardzo często mężczyźni popełniają ten sam błąd, gdy zaczynają prosić dziewczynę o pozwolenie na zrobienie czegoś, na co mają ochotę podczas seksu. Na przykład, zamiast po prostu zmienić pozycję, obrócić ją, pochylić i dać jej to, pyta ją, czy chce zmienić pozycję. W tym przypadku obawia się jej reakcji na swoje ruchy w sypialni.
Czy jej się to podoba? Zdecydowanie NIE. To psuje naturalny przebieg seksu i ogólny nastrój.
Większość kobiet czuje różnicę między facetem, który ciągle pyta ją, czy chce zmienić pozycję lub pyta ją, jaką pozycję chce wykonać, a mężczyzną, który od czasu do czasu pyta, czy ona chce wykonać konkretną pozycję, ale w większości przypadków nie przerywa i nie zaczyna rozmawiać i dyskutować podczas seksu. Po prostu robi to, na co ma ochotę: odwraca ją, wygina, kładzie się na niej i tak dalej. Zasadniczo wykonuje każdą pozycję, na jaką ma ochotę, i w rezultacie zatracają się w przyjemności płynącej z seksu.
Ona chce mieć poczucie, że mężczyzna, z którym uprawia seks, nie boi się jej potencjalnych reakcji na to, jak będzie się poruszał, co powie, jak będzie ją dotykał itd.

Podsumowanie

Pamiętaj, że kobiety pociągają pewni siebie mężczyźni "z jajami", którzy czują się swobodnie we własnej skórze i wiedzą, czego chcą. Jeśli uda Ci się uniknąć błędu "miłego faceta" i pozwolisz swojej naturalnej charyzmie zabłysnąć, będziesz zaskoczony, jak wiele sukcesów odniesiesz z kobietami.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read