Blog

Jak znaleźć koleżankę z podróży

2022-05-13

Jak znaleźć koleżankę z podróży

Mężczyźni często są zmuszeni do szukania partnerki do podróży na portalach randkowych, gdy nie mają wystarczająco dużo czasu lub nie mają ukochanej towarzyszki. Czy na ogół są zadowoleni z dokonanego wyboru? Przecież prawie na pewno spotkają się podczas zaplanowanych wakacji.

Jakie są najczęstsze błędy popełniane przez mężczyzn przy wyborze towarzyszki podróży?

 • Nie pozostawiają wystarczająco dużo czasu na znalezienie towarzyszki podróży.
 • Zadawanie jej niewłaściwych pytań. 
 • Nie poświęcają wystarczająco dużo czasu na omówienie szczegółów. 
 • Nie bierz pod uwagę rozmów wideo przy wyborze kobiety, która będzie z Tobą podróżować. 

Mężczyźni rzadko starają się zorganizować podróż z wyprzedzeniem. Powodów może być kilka: nawał pracy, brak doświadczenia lub zmiana towarzyszki podróży w ostatniej chwili. A na dłuższą metę wakacje zostaną zrujnowane. A cóż może być gorszego niż zepsucie wyczekiwanego urlopu przez kiepskiego towarzysza podróży? Pisząc do kobiety i proponując jej tydzień lub dwa nad morzem albo weekend w górach, pamiętaj, czy macie podobne cele i czy wasze oczekiwania są zgodne.

Poznawanie się nawzajem jest prawie jak rozmowa o pracę.

O tym, czy do siebie pasujecie, będziecie mogli przekonać się nawet bez długotrwałego pisania SMS-ów. Rozmowa wideo z przyszłą partnerką pozwoli Ci lepiej zrozumieć, czy ona do Ciebie pasuje i czy Ty jesteś dla niej tym jedynym. Nie tylko zobaczysz ją na żywo, ale też usłyszysz jej głos, wejdziesz z nią w interakcję i ustalicie swoje wzajemne oczekiwania. Powiedz jej szczerze i otwarcie, czego od niej oczekujesz i czego ona może się spodziewać. Kobieta jest pod dużym napięciem, dlatego właściwym krokiem będzie danie jej odczuć, że jest w dobrych rękach. Nie musisz obiecywać tego, czego nie jesteś gotów dać. Pamiętaj, że im więcej czasu poświęcisz na poznanie jej, tym większe masz szanse, że dostaniesz to, czego chcesz. Zadawajcie sobie nawzajem pytania, a zobaczycie, czy macie podobne zainteresowania, czy nie. W przeciwnym razie równie dobrze możesz znaleźć kogoś innego do wspólnego podróżowania.

Bądźcie ostrożni przy podejmowaniu decyzji.

Szukasz towarzysza podróży, a nie partnera życiowego, więc postaraj się nie angażować zbyt szybko emocjonalnie. Najlepiej nie spieszyć się, lepiej się poznać, a potem podjąć decyzję. Pośpiech może sprawić, że później będziesz tego żałować.

 
Omówienie głównych punktów.

Gdy już zdecydujecie, że chcecie razem wyjechać, czas zacząć planować podróż. Musicie ustalić, dokąd jedziecie, co będziecie tam robić i jak się tam dostaniecie.
Przedyskutujcie, kto będzie finansował wyjazd, za co jesteście gotowi zapłacić i czy macie na to ochotę. Jeśli jesteś gotów pokryć wszystkie koszty, najprawdopodobniej oczekujesz w zamian podziękowania, na co nie wszystkie panie są gotowe. Jest to kolejny ważny powód, aby omówić wszystko przed zakupem biletów. Dobrze jest poświęcić trochę czasu na temat seksu. Wszyscy jesteśmy dorośli i zdajemy sobie sprawę z tego, do czego mogą doprowadzić takie wycieczki. Dlatego tak ważna jest otwartość umysłu. Nie ma nic złego w tym, że wiesz, jaki rodzaj seksu preferuje Twoja partnerka, na co jest gotowa w łóżku i jaki rodzaj antykoncepcji jest dla Was obojga do przyjęcia. Najlepiej byłoby, gdyby był to podstawowy zestaw badań, które mogą zagwarantować zdrowie partnerów - powinny być one przeprowadzone przez obie osoby podróżujące. Omawiając tak delikatne tematy, wspomnij, że nie jest to poniżanie, ale raczej środek ostrożności. Dzięki szczerości i otwartości oraz temu, że dbasz o swoje zdrowie, ona poczuje się przy Tobie pewniej, co oznacza, że może Ci bardziej zaufać.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read