Blog

Jak zdobyć dziewczynę: Porady na temat rozmowy seksualnej

2022-11-02

Jak zdobyć dziewczynę: Porady na temat rozmowy seksualnej

Nie jest tajemnicą, że rozmowa seksualna jest kluczową częścią każdego związku. Jeśli chcesz zdobyć dziewczynę, musisz być w stanie rozmawiać o seksie w sposób, który sprawi, że poczuje się komfortowo i podekscytowana. Najlepiej byłoby, gdybyś nawigował te podstępne rozmowy, nie przekraczając żadnych linii lub czyniąc ją niewygodną. Jeśli nie chcesz skończyć w strefie przyjaciół, musisz być w stanie rozmawiać o seksie jak profesjonalista.

Jak rozmawiać o seksie

Więc chcesz wiedzieć, jak rozmawiać o seksie z kobietami? Cóż, zacznijmy od kilku podstaw. Po pierwsze, musisz czuć się komfortowo z tym tematem. Seks jest naturalną rzeczą i nie ma potrzeby, aby być nieśmiałym lub zakłopotanym o tym.
Jeśli chodzi o rozmowy o seksie, pewność siebie jest niezbędna. Musisz być w stanie żartować i rozjaśnić sytuację. Kobiety kochają mężczyznę, który ma kontrolę i wie, czego chce.
Ale pomogłoby, gdybyś był również wrażliwy i wyrozumiały. Pamiętaj, że nie wszyscy są tacy sami, jeśli chodzi o seks. Niektórzy ludzie są bardziej konserwatywni niż inni, a ty musisz szanować ich poglądy.

To nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy zastosować się do tych prostych wskazówek:

 1. Bądź pełen szacunku. Bez względu na to, co mówisz, zawsze pamiętaj, że rozmawiasz z drugim człowiekiem. Bądź pełen szacunku dla jej ciała i jej granic.
 2. Bądź szczery. Jeśli czegoś chcesz, powiedz to. Nie próbuj owijać swoich intencji tajemnicą - to tylko sprawi, że sprawy będą zagmatwane dla was obojga.
 3. Bądź sugestywny, a nie jednoznaczny. Jest duża różnica między byciem sugestywnym a byciem jednoznacznym. Sugestywna rozmowa polega na zasadzeniu nasion, podczas gdy wyraźna rozmowa polega na natychmiastowym rozebraniu się.
 4. Bądź zabawny. Rozmowa seksualna powinna być zabawą! Nie bierz rzeczy zbyt poważnie, i nie zapomnij się śmiać i cieszyć się sobą.

Czego unikać podczas rozmów o seksie

Jeśli chodzi o rozmowę o seksie, jest kilka rzeczy, których powinieneś unikać. Na przykład, nigdy nie wyśmiewaj się z niej ani jej nie poniżaj. Nie powinieneś też nigdy być zbyt graficzny lub zbyt dosadny.
Rozmowa o seksie może być delikatnym tematem dla kobiet, więc musisz być wrażliwy podczas prowadzenia tych rozmów. Pamiętaj, że próbujesz zbudować zaufanie i przyciągnąć ją, a nie wyłączyć ją.
Utrzymuj rozmowę lekką i flirtującą, i upewnij się, że zawsze skupiasz się na jej potrzebach i pragnieniach. I co najważniejsze, nigdy nie zapominaj, że komunikacja jest kluczowa. Jeśli możesz utrzymać linie komunikacyjne otwarte, to są szanse, że ona będzie bardziej niż szczęśliwa, aby zbadać rzeczy dalej z tobą.

Jak utrzymać rozmowę

Kiedy już zaczniesz rozmowę, ważne jest, aby ją podtrzymać. Nie chcesz, aby czuła się jak ona tylko ciepłe ciało, które mówisz, aby dostać się w jej spodnie.
Zamiast tego chcesz, aby czuła się jak jedyna osoba na świecie. Więc jak to zrobić? Utrzymując rozmowę interesującą, wciągającą i zabawną. Oto kilka wskazówek:

 1. Nie mów tylko o sobie.
 2. Bądź ekscytujący i intrygujący.
 3. Zadawaj jej pytania i słuchaj jej odpowiedzi.
 4. Utrzymuj płynność rozmowy.

Jak zakończyć rozmowę o seksie lub co dalej?

Wystarczyłoby coś takiego: "Wspaniale było Cię poznać i mam nadzieję, że nasza rozmowa była dla Ciebie równie przyjemna jak dla mnie. Rozumiem jednak, że nie jesteś zainteresowana dalszą rozmową. Jeśli tak jest, dziękuję za Twój czas i mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli ponownie porozmawiać".

Na portalach randkowych jest mnóstwo innych potencjalnych dopasowań, więc nie przejmuj się zbytnio jednym spotkaniem, które nie wyszło.

Podsumowanie

Jeśli chodzi o rozmowy seksualne, to wszystko polega na tym, aby druga osoba czuła się komfortowo i była szanowana. Jeśli uda ci się sprawić, że będzie czuła się dobrze rozmawiając z tobą o seksie, będzie bardziej skłonna otworzyć się i podzielić się z tobą swoimi fantazjami.
Unikaj bycia zbyt nachalnym lub nieśmiałym - znajdź środek, gdzie możesz wygodnie rozmawiać o seksie bez przekraczania granic. I co najważniejsze, zawsze zachowuj się z szacunkiem. To, że rozmawiacie o seksie, nie oznacza, że możesz być pozbawiony szacunku.
Prowadzenie seksualnych rozmów z kobietami może być świetną zabawą - ale tylko wtedy, gdy zrobisz to dobrze. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a ona otworzy się przed tobą w mgnieniu oka.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read