Blog

Jak umówić się z dziewczyną w barze

2022-04-21

Jak umówić się z dziewczyną w barze

Oczywiście istnieje wiele stron internetowych, ale czasami spotkanie z kimś w barze może być najlepszym rozwiązaniem. W końcu macie już coś wspólnego - oboje lubicie pić! Ale jak flirtować z dziewczyną w barze, nie podchodząc zbyt mocno lub nie będąc zbyt natarczywym?

Niektórzy z Was mogą być nieco nieśmiali, aby podejść do kogoś, kto wydaje im się atrakcyjny w barze. Zaufaj mi, rozumiem to. Ciężko jest się tam wystawić, ale przy odrobinie praktyki i odpowiednim nastawieniu możesz zdecydowanie opanować sztukę flirtowania z dziewczyną przy barze.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć:

 • Nawiązuj kontakt wzrokowy: Jest to prawdopodobnie najważniejsza wskazówka. Jeśli nie potrafisz nawet nawiązać kontaktu wzrokowego z dziewczyną, która Cię interesuje, to ona z pewnością też nie będzie Tobą zainteresowana. Dlatego staraj się nawiązywać kontakt wzrokowy tak często, jak to możliwe, i utrzymuj go przez kilka sekund za każdym razem.
 • Uśmiechaj się: Szczery uśmiech zawsze schlebia, więc nie bój się pokazać swoich zębów.
 • Rozpocznij rozmowę: Kiedy już nawiązałeś kontakt wzrokowy i uśmiechnąłeś się, nadszedł czas, aby przejść na kolejny poziom, rozpoczynając rozmowę. Spróbuj zapytać ją o coś, co was łączy lub po prostu skomplementuj ją za coś (np. za fryzurę, strój itp.).
 • Praw jej komplementy: Komplementy są zawsze dobrym przerywnikiem lodów, ale pamiętaj, aby były szczere i konkretne. Na przykład, zamiast mówić "jesteś piękna", spróbuj powiedzieć: "uwielbiam twój uśmiech".
 • Bądź dżentelmenem: To chyba nie trzeba mówić, ale zawsze ważne jest, aby być dżentelmenem podczas flirtowania z dziewczyną. Oznacza to otwieranie dla niej drzwi, wyciąganie krzeseł i proponowanie, że postawisz jej drinka.
 • Słuchaj jej: Jednym z najlepszych sposobów na pokazanie dziewczynie, że jesteś nią zainteresowany, jest słuchanie tego, co ona mówi. Zadawaj więc pytania uzupełniające i zwracaj uwagę na jej odpowiedzi.
 • Dotykaj jej: Nie oznacza to, że powinieneś od razu przejść do pełnego ataku, ale odrobina dotyku może zdecydowanie pomóc we flircie z dziewczyną w barze. Pamiętaj tylko, aby robić to w niezagrażający sposób, np. dotykając jej ramienia lub barku, gdy z nią rozmawiasz.
 • Kup jej drinka: Jest to klasyczny ruch, który zdecydowanie działa, ale tylko wtedy, gdy jesteś szczery. Nie kupuj jej drinka tylko po to, aby spróbować namówić ją do przespania się z Tobą. Zamiast tego, zrób to, ponieważ chcesz być miły lub chcesz rozpocząć rozmowę.
 • Poproś ją do tańca: Gdy już przełamiesz lody, poproś ją do tańca. To świetny sposób, aby zbliżyć się do niej i jednocześnie dobrze się bawić.
 • Bądź sobą: Dziewczyny potrafią wyczuć BS z daleka, więc ważne jest, abyś był sobą. Jeśli nie czujesz się dobrze z tym, kim jesteś, to ona na pewno też nie będzie Tobą zainteresowana. Więc po prostu się zrelaksuj, bądź sobą i pozwól flirtowi płynąć naturalnie.

Ok, więc teraz nadszedł czas, abyś wykonał swój ruch! Jeśli zastosowałeś się do wszystkich powyższych wskazówek, to nie powinieneś mieć problemu z wykonaniem ruchu. Pamiętaj tylko, by być pewną siebie, płynną i pełną szacunku. I, oczywiście, zawsze słuchaj tego, co ona mówi - nie chcesz przecież wyjść na zbyt silnego i jej odstraszyć.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read