Blog

Jak umówić się na randkę z bizneswoman - wskazówki, jak odnieść sukces

2022-06-14

Jak umówić się na randkę z bizneswoman - wskazówki, jak odnieść sukces

Bizneswoman - kim są? To silne, inteligentne i odnoszące sukcesy kobiety, które mają własne życie i karierę. Są pewne siebie, samowystarczalne i nie potrzebują mężczyzny, który by je wspierał. Ale czego chcą w związku z tym? Tego samego, czego pragnie każda kobieta: być traktowana z szacunkiem, uznaniem i uwagą. Ponieważ jednak bizneswoman są często niezależne i odnoszą sukcesy, mogą mieć inne oczekiwania wobec randek niż inne kobiety. Oto kilka wskazówek, jak umawiać się na randki z bizneswoman.

Najczęstsze błędy, jakie popełniają mężczyźni, próbując umówić się na randkę z bizneswoman, to

 • Niewystarczająca asertywność: Bizneswoman są przyzwyczajone do przejmowania inicjatywy i podejmowania decyzji. Często oczekują, że ich partnerzy będą robić to samo. To może być zniechęcające dla mężczyzn, którzy są przyzwyczajeni do sprawowania kontroli.
 • Zbytnie przywiązanie: Kobiety, które odniosły sukces, są niezależne i samowystarczalne. Nie chcą mężczyzny, który jest potrzebujący lub domaga się ciągłej uwagi.
 • Próbuje zaimponować pieniędzmi: Bizneswoman są często zabezpieczone finansowo i nie potrzebują mężczyzny, który by je utrzymywał. Bardziej interesuje je partner, który jest hojny, jeśli chodzi o czas i uwagę, niż jego portfel.
 • Nie rozumieją swojej kariery: Kariera bizneswoman stanowi ważną część jej życia. Aby zdobyć jej serce, musisz wykazać zainteresowanie i zrozumieć, czym się zajmuje.

Oto 5 pomocnych wskazówek, jak umówić się na randkę z bizneswoman:

 1. Bądź dżentelmenem. Bizneswoman są przyzwyczajone do tego, że w pracy traktuje się je jak jednego z facetów. Mogą być zmęczone tym, że zawsze to one rządzą, więc randka z kimś, kto chce przejąć inicjatywę, będzie dla nich odświeżająca. Pamiętaj, aby otwierać przed nią drzwi, wysuwać jej krzesło i traktować ją z szacunkiem, na który zasługuje.
 2. Doceniaj jej sukcesy. Bizneswoman prawdopodobnie ciężko pracowała, aby znaleźć się w miejscu, w którym jest dzisiaj. Będzie dumna ze swoich osiągnięć i będzie chciała, aby jej partner wspierał jej karierę. Pamiętaj, aby pytać ją o jej pracę i okazywać szczere zainteresowanie tym, co robi.
 3. Bądź wyrozumiały dla jej czasu. Zapracowana bizneswoman może nie mieć zbyt wiele wolnego czasu na randki. Bądź wyrozumiały, jeśli będzie musiała odwołać plany w ostatniej chwili lub przełożyć randkę z powodu zobowiązań zawodowych. Ważne jest również, aby być elastycznym przy planowaniu terminów i zajęć.
 4. Bądź cierpliwy. Bizneswoman może być przyzwyczajona do tego, że dostaje to, czego chce, kiedy chce. Jednak randki to nie transakcja biznesowa. Rzeczy będą się działy w swoim własnym tempie i nie ma potrzeby ich przyspieszać. Bądź cierpliwy i pozwól, by związek rozwijał się naturalnie.
 5. Bądź sobą. Bizneswoman pociągają mężczyźni pewni siebie i wierzący we własne siły; chcą kogoś, kto dobrze czuje się we własnej skórze i nie boi się być sobą. Bądź autentyczny, szczery i autentyczny, gdy umawiasz się z bizneswoman.

Gdzie mogę spotkać bizneswoman na randkę?

Jest wiele miejsc, w których możesz spotkać bizneswoman. Najbardziej oczywistym miejscem jest praca, ale możesz je również spotkać na imprezach networkingowych, konferencjach, a nawet w Internecie.

 1. W pracy: Jeśli chcesz poznać bizneswoman, najlepszym miejscem do rozpoczęcia spotkania jest praca. Rozejrzyj się i sprawdź, czy jakaś samotna kobieta w Twoim biurze lub firmie nie jest zainteresowana randkami.
 2. Imprezy networkingowe: Bizneswoman często uczestniczą w wydarzeniach networkingowych, aby nawiązać nowe znajomości. Jest to świetne miejsce, aby je poznać, ponieważ będą one już zainteresowane poznaniem nowych ludzi. Weź udział w kilku wydarzeniach i rozpocznij rozmowy z kobietami, które tam spotkasz.
 3. Konferencje: Innym dobrym miejscem do poznawania kobiet biznesu są konferencje. Wydarzenia te często są pełne ambitnych i odnoszących sukcesy kobiet, które chcą nawiązać nowe kontakty. Weź udział w forum odpowiednim dla Twojej branży i zacznij rozmawiać z napotkanymi tam kobietami.
 4. Online: Możesz również poznawać bizneswoman w Internecie. Istnieje wiele portali randkowych i aplikacji, które są przeznaczone dla ambitnych kobiet odnoszących sukcesy. Załóż profil randkowy i zacznij wysyłać wiadomości do kobiet, które wydają Ci się interesujące.
 5. W swoim mieście: Jeśli mieszkasz w dużym mieście, prawdopodobnie mieszka tam również wiele bizneswoman. Wyjdź z domu, poznaj miasto, weź udział w imprezach i zacznij rozmawiać z napotkanymi kobietami. Być może właśnie znajdziesz kobietę swoich marzeń!

Randka z bizneswoman może być ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Pamiętaj o tych wskazówkach, a na pewno odniesiesz sukces.

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read