Blog

Jak uciec przed złą randką?

2022-05-18

Jak uciec przed złą randką?

Poznawanie kogoś nowego po serii pogawędek na portalu randkowym może być ekscytujące, ale może też być nerwowe. Nie chcesz przecież znaleźć się na randce z kimś, kto nie jest taki, jak się spodziewałeś, lub, co gorsza, z kimś, kto sprawia, że czujesz się nieswojo. 

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci z wdziękiem opuścić spotkanie:

 1. Ustal limit czasu na randkę, mówiąc swojemu kumplowi, że po niej masz zaplanowane spotkanie. W ten sposób będziesz miał pretekst, aby wyjść, jeśli randka nie będzie przebiegać pomyślnie (w przeciwnym razie zawsze możesz "przełożyć" lub "odwołać" swoje plany).
 2. Poproś przyjaciela, aby zadzwonił do Ciebie o określonej godzinie i sprawdził, jak przebiega randka. To stara filmowa sztuczka, ale działa jak urok! Jeśli sprawy idą bardzo źle, Twój kumpel może "przypadkowo" zadzwonić i powiedzieć Ci, że jest nagły wypadek i musisz natychmiast wyjść.
 3. Bądź szczery i bezpośredni. Powiedz swojej randce, że nie jesteś zainteresowany ponownym spotkaniem i wyjdź. Może to być niezręczne, ale lepsze to niż spędzenie całego wieczoru z osobą, której nie możesz znieść.
 4. Skorzystaj z aplikacji Bad Date Rescue. Ta nowa aplikacja umożliwia ustawienie minutnika na randkę. Jeśli sprawy przybiorą zły obrót, możesz włączyć stoper, aby powiadomić znajomych, że potrzebujesz pomocy, a oni będą mogli przyjść i uratować Cię z randki!
 5. Wylej na siebie drinka. To brzmi nieco drastycznie, ale może okazać się ratunkiem, jeśli utkniesz na randce z piekła rodem. Upewnij się tylko, że nie zniszczysz sobie ubrania!
 6. Zrób biegacza. Jeśli wszystko inne zawiedzie, a ty utkniesz na randce z piekła rodem, po prostu wymów się od wyjścia do toalety i nigdy nie wracaj! To może być trochę niegrzeczne, ale lepsze to niż pozostanie do końca nocy.

A teraz ważna informacja: jeśli czujesz się niebezpiecznie, zrób wszystko, co musisz, aby się stamtąd wydostać. Twoje bezpieczeństwo jest ważniejsze niż bycie grzecznym. Poproś obsługę o pomoc, jeśli możesz, zadzwoń do przyjaciela lub po prostu wyjdź. Nie zostawaj w sytuacji, w której czujesz się niebezpiecznie.

Nigdy nie czuj się winny, jeśli opuścisz randkę wcześniej. Nie masz obowiązku zostawać, jeśli nie bawisz się dobrze!

Złe randki zdarzają się najlepszym z nas, ale mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci szybko wyjść, jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której musisz się stamtąd wydostać!

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read