Blog

Jak stworzyć dobry profil randkowy

2021-03-12

Jak stworzyć dobry profil randkowy

Twój profil na portalu randkowym jest tym samym, czym wizytówka lub strona internetowa dla firmy. Konkurencja jest w końcu bardzo duża. Każdy chce być liderem w wyścigu. Każdy chce znaleźć partnera i to w większości przypadków jak najszybciej. Ale zanim rzucisz się w wir randek online, zastanów się, jakie informacje chcesz o sobie udzielić oraz jakiego rodzaju partnera szukasz. Pamiętaj, tworzenie profilu zaczyna się już od Twojej nazwy użytkownika.

Jaką nazwę użytkownika wybrać?

Twoja nazwa użytkownika powinna być niepowtarzalna, trochę osobista i również trochę zaczepna. Chcesz przecież za jej pomocą wyróżnić się z tłumu i zwrócić na siebie uwagę. Jeśli szukasz kogoś z zamiarem stałego związku, wybierz nazwę użytkownika, która nie brzmi uwodzicielsko. Takie nazwy użytkowników są atrakcyjne dla osób, które albo nie są szczególnie wybredne, albo po prostu szukają przygody na jedną noc. W idealnym przypadku nazwa użytkownika powinna coś o Tobie mówić. Unikaj liczb w swojej nazwie. Zacznij być już pomysłowy na tym etapie, aby Twój profil randkowy był dobrym początkiem.

Profil randkowy

Po wybraniu odpowiedniej nazwy użytkownika, pora na kolejny krok - właściwy profil. Zanim zaczniesz, proponuję zrobić sobie kawę, usiąść i pomyśleć o tym, kim naprawdę jesteś. Wymienienie kilku przymiotników jest kuszące, jednak dla potencjalnego partnera jest to nudne i tak naprawdę nic o tobie nie mówi. O wiele bardziej atrakcyjne jest sformułowanie kilka odpowiednich zdań o sobie. Np: "Lubię chodzić na spacery i cieszyć się ciszą natury", "Po długim tygodniu pracy lubię usiąść na kanapie z kieliszkiem wina oraz ciepłym kocem, aby obejrzeć ekscytujący film". - Dla kontrastu, można również napisać: "Mam duże poczucie humoru" – jednak jest to nudne. i tak naprawdę nic o tobie nie mówi.

Tworząc swój profil randkowy, bądź szczery. Oczywiście, podkreśl swoje najlepsze cechy, jednak nie przesadzaj. Kłamstwa mają zwyczaj wypływać na powierzchnię w najgorszym możliwym momencie. Oczekujesz przecież równie uczciwego profilu randkowego od potencjalnego partnera. Co więcej, rozpoczęcie związku na kłamstwie jest prawdopodobnie skazane na niepowodzenie.

Co Cię czeka

Jak wspomniano powyżej, to samo dotyczy tej sekcji Twojego profilu randkowego. Powstrzymaj się od oferowania tzw. "listy zakupów". - Wysoki, szczupły, niebieskie oczy. Czy to naprawdę takie ważne? Czy nie lepiej przedstawić siebie jako radosnego partnera z empatyczną duszą i ogólnie pozytywnym spojrzeniem na życie? Partner, z którym można spędzić chwile pełne namiętności oraz śmiechu? Tutaj możesz być naprawdę kreatywny.

Zdjęcie czy bez zdjęcia

Profile randkowe ze zdjęciami przyciągają więcej uwagi niż te, które ich nie mają. Wybierz ładne i, co najważniejsze, aktualne zdjęcie. Retusz jest zbędny. W pewnym momencie dana osoba i tak zobaczy twoją prawdziwą twarz w rzeczywistości.

Bezpieczeństwo

Niezależnie od tego, jak dobry jest wybrany przez Ciebie portal randkowy, zawsze należy zachować ostrożność. Innymi słowy, nie podawaj w swoim profilu randkowym żadnych danych osobowych ani innych informacji, które umożliwiłyby ustalenie kim jesteś lub gdzie mieszkasz. Twoje bezpieczeństwo musi być zagwarantowane w każdych okolicznościach. - Jest to jeszcze ważniejsze, jeśli dojdzie do pierwszej randki!

Inne artykuły na naszym Blogu