Blog

Jak sprawić, by poranek po niezapomnianej nocy był idealny

2022-04-16

Jak sprawić, by poranek po niezapomnianej nocy był idealny

Gdy słońce wschodzi po nocy pełnej miłości i namiętności, pary na całym świecie z niecierpliwością oczekują poranka. Dla niektórych jest to czas relaksu i rozkoszowania się blaskiem nowej miłości. Dla innych to okazja, by na nowo rozniecić stary płomień. Niezależnie od tego, jakie są Twoje plany, oto kilka wskazówek, które sprawią, że poranek po będzie niezapomniany.

Jeśli spędziłeś noc w domu partnera, obudź się wcześnie i zrób śniadanie do łóżka. Ten prosty gest pokaże, jak bardzo Ci zależy.

Oto kilka pomysłów na proste przepisy śniadaniowe:

 •     Tosty z masłem i dżemem
 •     Jogurt z miodem i owocami
 •     jajecznica z serem

I nie zapomnij o filiżance świeżo zaparzonej kawy lub herbaty!

Jeśli nie jesteś poranną osobą, postaraj się przynajmniej udawać, że tak jest. Przywitaj swojego partnera uśmiechem i pocałunkiem. To nada ton szczęśliwemu dniu.

Gdy już oboje się obudzicie, poświęćcie trochę czasu na przytulanie się i rozmowę. To wyjątkowa chwila, którą zapamiętacie na zawsze, więc cieszcie się nią.  Jeśli czujecie się rozbrykani, dlaczego nie zacząć dnia od porannego seksu? To doskonały sposób na podniesienie adrenaliny przed nadchodzącym dniem.

Nie wyleguj się w łóżku przez cały dzień. Jeśli planujesz spędzić dzień razem, zastanów się, co twój partner chciałby robić. Jeśli kocha przyrodę, wybierz się na wycieczkę lub piknik w parku.

Gdy już spędzicie razem trochę czasu i nadejdzie pora, zanim wyjdziecie, pocałuj partnera na pożegnanie. To sprawi, że będzie chciał więcej i z niecierpliwością czekał na kolejne spotkanie.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Osiągnięcie sukcesu jako Sugar Daddy - Ostateczny przewodnik

  2023-02-08

  Osiągnięcie sukcesu jako Sugar Daddy - Ostateczny przewodnik

  Wielu mężczyzn marzy o byciu sugar daddy, ale nie każdy wie, co trzeba zrobić, aby odnieść sukces w tego typu relacji. Jeśli jesteś jednym z tych mężczyzn, ważne jest, aby edukować się o tym, co pociąga za sobą bycie sugar daddy.

 • Sugar Dating Online: Rosnący trend w świecie randek

  2023-02-07

  Sugar Dating Online: Rosnący trend w świecie randek

  Wraz z pojawieniem się technologii, randki online stały się coraz bardziej popularne, z różnymi platformami dostępnymi dla różnych potrzeb i preferencji. Jeden szczególny rodzaj randek online, który zyskał na popularności w ostatnich latach to sugar dating.