Blog

Jak sprawdzić, czy podczas randki chcecie tego samego?

2022-05-01

Jak sprawdzić, czy podczas randki chcecie tego samego?

Wyobraź sobie, że jesteś na randce z osobą, której do tej pory dobrze nie znasz, ale która jest dla Ciebie bardzo atrakcyjna. Z każdą kolejną minutą randki Twoja sympatia do partnera rośnie.

Kiedy poziom namiętności wzrasta i czujesz, że chcesz czegoś więcej niż tylko randki, nie masz odwagi powiedzieć o tym swojemu partnerowi, aby go nie spłoszyć. Istnieje kilka sposobów, aby sprawdzić, czy pragniecie tego samego.

Zwróć uwagę na sygnały fizyczne i emocjonalne. Atrakcyjność fizyczna często wskazuje na to, że chcecie tego samego, ponieważ dotyczy ona zarówno umysłu, jak i ciała.

 • Jeśli ona nie wstydzi się dotykać, to znaczy, że dobrze się czuje w Twojej obecności.
 • Zwróć uwagę na sposób, w jaki z Tobą tańczy. Czy nie stała się bardziej wtulona w Ciebie, a jej ruchy i dotyk są bardziej zrelaksowane? Być może jest to zapowiedź czegoś więcej...
 • Jeśli dziewczyna ma ochotę na kontynuowanie wieczoru w bardziej prywatnym miejscu, próbuje Ci to powiedzieć na wszelkie możliwe sposoby. Z figlarnym spojrzeniem i nieśmiałą niechęcią w oczach skubie wargi, bawi się włosami, próbuje się do Ciebie zbliżyć lub nie przeszkadza Ci w tym.
 • Czy będzie zachęcać do rozmowy na soczysty temat? Najważniejsze, aby nie przesadzić i wybrać temat, który wzbudzi zainteresowanie, a nie zniechęci. 
 • Naga szyja. Według badań szyja jest najbardziej atrakcyjnym miejscem na ciele kobiety. Gdy kobieta odgarnia włosy z tego obszaru i pochyla głowę w Twoją stronę, daje do zrozumienia, że jesteś dla niej atrakcyjny. Obszar szyi jest bardzo erotyczny i stanowi strefę erogenną dla wielu osób. 
 • Rozchylenie wewnętrznej strony nadgarstków. Jest to gest podobny do odsłaniania szyi. Jego celem jest pokazanie bezbronności i chęci lepszego poznania się.

Nie trać czasu, jeśli wydaje Ci się, że oboje chcecie tego samego na randce; zamiast tego przejdź do zbliżenia: weź jej dłoń w swoją i szepnij jej coś intymnego do ucha. Jeśli zauważyłeś oznaki przyciągania, oznacza to, że nadszedł czas, aby zdecydować, jak jeszcze bardziej zbliżyć się do partnera. Możesz zacząć od pocałunku w rękę lub w policzek. Nie pozwalaj sobie na zbyt wiele intymności naraz - odstraszysz ją! Pozwól jej poczuć się pewniej i swobodniej w Twojej obecności, aby chciała dalszej intymności.

Wszystkie wymienione sygnały świadczą o tym, że ona chce kontynuować wieczór z Tobą w bardziej intymnym miejscu. Im więcej takich sygnałów, tym lepiej dla Ciebie, ale nie zapominaj, że nie wszyscy szukają seksu na pierwszej randce i możecie potrzebować trochę więcej czasu, aby przejść do następnego etapu. Jeśli nie chcesz zostać zaskoczony, musisz się zabezpieczyć i mieć pewność, że wszystko wyjdzie Ci na dobre :)

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read