Blog

Jak powiedzieć komuś, że chcesz się tylko zaczepić

2022-07-27

Jak powiedzieć komuś, że chcesz się tylko zaczepić

Jesteś cruising wzdłuż portali randkowych & aplikacji, i natknąć się na kogoś, kto przyciąga wzrok. Zaczynasz wiadomości, i to szybko staje się jasne, że istnieje wzajemne przyciąganie. Następnym krokiem jest oczywiście spotkać się, ale nie jesteś pewien, jak pozwolić im wiedzieć, że jesteś zainteresowany tylko w casual hookup.
Nie martw się, mamy cię pod opieką. W tym poście nauczymy Cię, jak dać komuś znać, że chcesz się tylko zaczepić.

Ale dlaczego?

Istnieje wiele powodów, dla których ktoś może chcieć tylko zaczepić kogoś, zamiast wejść w związek. Może nie jesteś gotowy na coś poważnego lub nie masz czasu lub energii na pełny związek.
Niezależnie od powodu, musisz być z góry i uczciwie o swoich intencjach. W ten sposób unikniesz wszelkich nieporozumień lub zranionych uczuć w dół drogi.
Jak więc powiedzieć komuś, że chce się tylko zaczepić? To może być trudna rozmowa, ale z tymi wskazówkami, będziesz w stanie zrobić to w krótkim czasie.

Jak to zrobić

Więc, spotkałeś kogoś, kogo jesteś zainteresowany, i chcesz wziąć rzeczy na następny poziom. Ale, nie chcesz związku - chcesz tylko zaczepić. Jak im to powiedzieć, nie strasząc ich lub sprawiając, że pomyślą, że jesteś palantem?
Cóż, w rzeczywistości jest to całkiem proste. Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, gdy negocjujesz swoją znajomość. Po pierwsze, bądź jasny co do tego, czego chcesz i czego nie chcesz. Jeśli nie jesteś zainteresowany związkiem, powiedz to jasno. Jeśli chcesz tylko seksu, powiedz to. A jeśli szukasz czegoś konkretnego (np. seksu analnego), też to powiedz.
Po drugie, zawsze bądź przygotowany na odejście. Jeśli osoba, z którą rozmawiasz, nie chce spełnić twoich potrzeb lub próbuje zmienić warunki umowy, pozwól jej odejść. W morzu jest mnóstwo innych ryb, a Ty nie potrzebujesz kogoś, kto nie chce z Tobą współpracować.

Kiedy to zrobić

Nie ma dokładnej nauki na to, ale jest kilka rzeczy, które można pamiętać, aby uczynić go trochę łatwiejsze. Po pierwsze, zazwyczaj lepiej jest zrobić to wcześniej niż później. Jeśli czekasz zbyt długo, osoba może dostać zły pomysł i zacząć myśleć, że chcesz czegoś więcej.
Po drugie, spróbuj wybrać czas, kiedy wiesz, że druga osoba jest dostępna. Jeśli strzelać je tekst o 11pm w sobotę wieczorem, istnieje duża szansa, że nie będzie zainteresowany.
Wreszcie, bądź szczery i bezpośredni. Może czuć się niezręcznie, mówiąc: "Hej, chcę się tylko umówić", ale jest to lepsze niż prowadzenie drugiej osoby na lub dawanie jej fałszywej nadziei.

Czego nie należy robić

Więc, zdecydowałeś, że chcesz tylko hookup z kimś, a nie data? Jest to całkowicie zrozumiałe, ale jest kilka rzeczy, o których musisz pamiętać, aby cały proces przebiegał gładko.
Po pierwsze, nie próbuj prowadzić kogoś na lub sprawić, by myślał, że istnieje potencjał dla związku. Bądź po prostu szczery i otwarty od samego początku i daj znać, że interesuje Cię tylko niezobowiązujący układ.
Staraj się również nie być zbyt nachalnym lub potrzebującym. Nikt nie chce się czuć, jakby był tłamszony, więc daj drugiej osobie trochę przestrzeni i szanuj jej granice.
Co najważniejsze, szanujcie się nawzajem przez cały czas. To jest wzajemna umowa, więc obie strony muszą czuć się komfortowo i być zadowolone z sytuacji.

Podsumujmy

Więc poznałeś kogoś online, a może przez przyjaciół, i jesteś przyciągany do nich. Poszedłeś na kilka randek, ale nie jesteś pewien, czy jesteś gotowy na pełny związek jeszcze. Co robisz?
Cóż, najłatwiej jest być szczerym i powiedzieć im, że nie szukasz niczego poważnego. Możesz wyjaśnić, że lubisz ich towarzystwo i chciałbyś kontynuować randkę, ale nie chcesz, aby rzeczy stały się zbyt skomplikowane.
Mogą być rozczarowani, ale miejmy nadzieję, że zrozumieją, skąd pochodzisz i nadal będą się z tobą umawiać i tak. Jeśli nie, to prawdopodobnie najlepiej jest przejść dalej.
Jeśli chcesz uniknąć problemów opisanych powyżej, sugerujemy, abyś dołączył do kilku głównych serwisów randkowych dla członków szukających przygodnego seksu & hookup.

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read