Blog

Jak pokonać strach i odważyć się na nowe randki po długiej przerwie?

2022-04-29

Jak pokonać strach i odważyć się na nowe randki po długiej przerwie?

Czy po dłuższej przerwie nadal obawiasz się randek? Jeśli tak, to pierwszym krokiem jest wyjaśnienie wszystkich błędnych przekonań w Twojej głowie. Najlepszym sposobem na to jest zrozumienie, że randki zmieniły się z biegiem czasu, a ludzie są bardziej otwarci niż kiedykolwiek wcześniej. Musisz więc zrozumieć, że randki nie są nagrodą, którą trzeba zdobyć - to po prostu naturalny proces. Drugą rzeczą, którą należy zrobić, jest upewnienie się, że jest się gotowym na ponowne randkowanie. Oznacza to, że trzeba być na to przygotowanym emocjonalnie i psychicznie. Trzeba też mieć jasną wizję tego, czego się szuka.

Czy konieczne jest przygotowanie się przed randką?

Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie się do randki. Upewnij się, że wiesz, dokąd idziesz i co będziesz robić. Pomoże to poczuć się bardziej komfortowo i pewnie podczas randki. Ponadto warto poświęcić trochę czasu na zastanowienie się, co chcesz powiedzieć. Zaplanowanie tematów do rozmowy pomoże zmniejszyć tremę, którą możesz odczuwać. Oto podstawowe kroki, które należy podjąć, aby przygotować się do nadchodzącej randki:

 1. Wybierz odpowiednie miejsce: miejsce publiczne, w którym łatwo się porozumiecie i poznacie.
 2. Zastanówcie się, o czym będziecie rozmawiać. To, co powiesz, jest ważne, ale jeszcze ważniejsze jest to, jak to zrobisz - tembr głosu, jego szybkość, mimika twarzy i mowa ciała.
 3. Twój wygląd powinien pasować do pogody, miejsca, w którym planowana jest randka, a także uzupełniać Twój wizerunek. Dlatego zalecamy, aby w dniu randki mieć dwie opcje do wyboru.

Najlepsze wskazówki, jak zachowywać się na randce z partnerem

Gdy już będziesz na randce, zrelaksuj się i baw się dobrze. Rozmowa będzie przebiegać sprawniej, jeśli nie będziesz czuć się spięta lub zaniepokojona. Jeśli się denerwujesz, weź głęboki oddech i przypomnij sobie, że nie ma powodu do strachu. Osoba, z którą rozmawiasz, jest po prostu inną osobą i jeśli tylko pozwolisz sobie na otwartość i szczerość, prawdopodobnie będziecie się świetnie bawić.

Pamiętaj, że oboje jesteście zdenerwowani, gdy idziecie na pierwszą randkę. Wynik tego spotkania zależy bezpośrednio od tego, jak szybko oboje się uspokoicie i przejdziecie do przyjemnej i swobodnej rozmowy.
Pozostał już tylko jeden krok do zorganizowania niezapomnianej randki - zaproś kogoś znajomego lub znajdź partnera, który Ci się spodoba, korzystając z jednego z portali randkowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Osiągnięcie sukcesu jako Sugar Daddy - Ostateczny przewodnik

  2023-02-08

  Osiągnięcie sukcesu jako Sugar Daddy - Ostateczny przewodnik

  Wielu mężczyzn marzy o byciu sugar daddy, ale nie każdy wie, co trzeba zrobić, aby odnieść sukces w tego typu relacji. Jeśli jesteś jednym z tych mężczyzn, ważne jest, aby edukować się o tym, co pociąga za sobą bycie sugar daddy.

 • Sugar Dating Online: Rosnący trend w świecie randek

  2023-02-07

  Sugar Dating Online: Rosnący trend w świecie randek

  Wraz z pojawieniem się technologii, randki online stały się coraz bardziej popularne, z różnymi platformami dostępnymi dla różnych potrzeb i preferencji. Jeden szczególny rodzaj randek online, który zyskał na popularności w ostatnich latach to sugar dating.