Blog

Jak odpowiednio ubrać się na pierwszą randkę

2022-04-20

Jak odpowiednio ubrać się na pierwszą randkę


Bez względu na to, co sądzisz o pierwszych randkach, nie da się ukryć, że mogą być one nieco nerwowe. Chcesz zrobić dobre wrażenie, ale nie chcesz założyć czegoś, co będzie zbyt niewygodne lub sprawi, że poczujesz się zbyt skrępowana. Oto kilka wskazówek, jak odpowiednio ubrać się na pierwszą randkę.

 • Wybierz strój, który jest zarówno wygodny, jak i stylowy. Chcesz się zrelaksować i dobrze bawić, ale nie chcesz też wyglądać, jakbyś dopiero co zwlekła się z łóżka. Para ciemnych spranych dżinsów i ładny top lub sukienka to zawsze dobry wybór.
 • Upewnij się, że Twoje ubrania są czyste i bez zagnieceń. Może się to wydawać oczywiste, ale zdziwisz się, jak wiele osób przychodzi na pierwszą randkę wyglądając, jakby właśnie wróciło z podróży przez kraj.
 • Zwróć uwagę na szczegóły. Twoje włosy i makijaż powinny być schludne i wypolerowane, a buty czyste i w dobrym stanie.
 • Unikaj zbyt odkrywczych rzeczy. Chcesz pozostawić coś dla wyobraźni, więc superkrótkie spódniczki i nisko wycięte topy zachowaj na inny raz.
 • Nie zapomnij o dodatkach. Odrobina biżuterii lub ładny szalik mogą sprawić, że strój będzie naprawdę atrakcyjny.
 • Pamiętaj, że pewność siebie jest najlepszym dodatkiem. Bez względu na to, co masz na sobie, jeśli na randce będziesz się czuła jak milion dolarów, na pewno zrobisz świetne wrażenie.

Stosując się do tych prostych wskazówek, na pewno zrobisz świetne pierwsze wrażenie na następnej randce.

Pamiętaj, że tak naprawdę nie liczy się to, jak wyglądasz na zewnątrz, ale to, jak się czujesz w środku. Zrelaksuj się i bądź sobą, a na pewno będziesz się świetnie bawić.

Baw się dobrze!

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read