Blog

Jak odnalazłem miłość dzięki randkom online

2022-08-11

Jak odnalazłem miłość dzięki randkom online

Wiem, co myślisz: "Nie ma mowy, że to może działać dla mnie". Ale uwierz mi, jestem żywym dowodem na to, że może. W tym poście podzielę się moją historią sukcesu w randkach online. Są to przykłady z prawdziwego życia, jak znalazłem miłość ponownie poprzez randki online.
Jeśli wahasz się, czy spróbować randki online, te historie mogą być dla Ciebie zachętą.

Jak zmieniły się randki online od czasu, gdy byłem ostatni raz sam

Prawdopodobnie słyszałeś, że randki online bardzo się zmieniły od czasu, gdy byłeś ostatnim singlem. I to prawda - proces jest o wiele inny niż kiedyś.
W tych dniach, można znaleźć wszystko, czego szukasz online. Więc to ma sens, że single zwracają się do Internetu, aby znaleźć miłość.
I ja jestem jednym z nich. W rzeczywistości, poznałem mojego obecnego chłopaka online. Oboje byliśmy zainteresowani tymi samymi rzeczami i mieliśmy podobne tła, więc to był idealny mecz.
Jeśli myślisz o daniu randki online spróbować, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć:
-Bądź szczery w swoim profilu
-Poświęć czas, aby napisać dobry profil, który reprezentuje cię dokładnie
-Bądź cierpliwy - znalezienie odpowiedniej pary może trochę potrwać.

Dlaczego zdecydowałem się dać Online Dating kolejną próbę

Możesz się zastanawiać, dlaczego zdecydowałem się spróbować ponownie randek online, zwłaszcza po moim ostatnim doświadczeniu. Cóż, prawdą jest, że byłem coraz trochę zdesperowany. Byłem samotny przez kilka lat i zaczynałem tracić nadzieję, że kiedykolwiek znajdę miłość ponownie.
Ale wtedy, jeden dzień, rozmawiałem z moim przyjacielem, a ona wspomniała ten nowy serwis randkowy, że właśnie dołączyła. Powiedziała, że jest naprawdę łatwy w użyciu, a ona już poznała kilka wspaniałych osób na nim. Więc postanowiłem spróbować.
I pozwól mi powiedzieć, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. W ciągu kilku tygodni od zarejestrowania się, poszedłem już na kilka fantastycznych randek. A kilka miesięcy później, spotkałam mężczyznę moich marzeń. Więc jeśli czujesz się zniechęcony do randek online, nie bądź. To może zdziałać cuda, jeśli znajdziesz odpowiednią stronę.

Jak wybrałam odpowiednią stronę dla siebie

Być może zastanawiasz się, jak wybrałem odpowiednią stronę dla mnie. Cóż, nie było to łatwe, a ja spędziłem godziny czytając recenzje i porównując różne strony. Ale w końcu znalazłem ten, który był najlepszym dopasowaniem dla mnie.
To, czego szukałem, to strona, która miała dużą pulę potencjalnych partnerów i jedna, która miała dobrą reputację. Chciałem również, aby strona była łatwa w użyciu i miała wiele funkcji.
Na szczęście, znalazłem wszystkie te rzeczy na stronie, którą wybrałem. I w ciągu kilku miesięcy, spotkałem mój mecz.

Jak stworzyć profil, który przyciąga odpowiedni rodzaj uwagi

Tworząc swój profil randkowy online, musisz upewnić się, że stawiasz swoją najlepszą stopę do przodu. Chcesz przyciągnąć odpowiedni rodzaj uwagi, co oznacza bycie szczerym co do tego kim jesteś i czego szukasz.
Ważne jest również, aby upewnić się, że Twój profil jest wolny od literówek i łatwy do odczytania. To Twoja szansa na zrobienie świetnego pierwszego wrażenia, więc wykorzystaj ją jak najlepiej. Nie bój się być kreatywnym - używaj zdjęć i anegdot, aby pomóc ludziom zrozumieć, kim jesteś.
Najważniejsze? Bądź sobą i bądź autentyczny. Jeśli zachowasz otwarty umysł i pozytywne nastawienie, będziesz zaskoczony tym, co może się wydarzyć.

Porady dotyczące pisania wiadomości, które otrzymują odpowiedzi

Jeśli chodzi o randki online, może być trudno wiedzieć, jaki rodzaj wiadomości wysłać komuś. Po tym wszystkim, chcesz wyróżnić się z tłumu, ale nie chcesz natknąć się na zbyt desperackie lub agresywne.
Oto kilka wskazówek jak pisać wiadomości, które otrzymują odpowiedzi:

  • Bądź autentyczny. Nie próbuj być kimś, kim nie jesteś. Jeśli jesteś zabawny, bądź zabawny; jeśli jesteś poważny, bądź poważny.
  • Bądź pozytywny. Nikt nie chce czytać wiadomości, która jest pełna negatywów.
  • Bądź sobą. To jest najważniejsza wskazówka ze wszystkich. Jeśli spróbujesz być kimś, kim nie jesteś, przyciągniesz tylko zły typ ludzi.
  • Używaj poprawnej gramatyki i ortografii. To może wydawać się bez sensu, ale błędy mogą sprawić, że będziesz wyglądać nieprofesjonalnie.
  • Trzymaj się krótko. Nikt nie chce czytać długiej, ciągnącej się wiadomości.

Wnioski

Nie jesteś sam, jeśli czujesz się zdenerwowany przed randkami online, ale historie sukcesu są tam. Kiedy podejmiesz decyzję i zarejestrujesz się na portalu randkowym, upewnij się, że poświęcisz swój czas na wypełnienie profilu i będziesz szczery w kwestii tego, czego szukasz.
Następnie, nadszedł czas, aby rozpocząć swiping i wiadomości potencjalnych meczów. Nie bój się wysłać pierwszej wiadomości; zachowaj otwarty umysł podczas rozmowy z różnymi ludźmi.
W końcu znajdziesz kogoś, kto sprawi, że twoje serce przeskoczy. Gratulacje! Znalazłeś miłość ponownie - tym razem, z odrobiną pomocy z Internetu.

Inne artykuły na naszym Blogu