Blog

Gorące kobiety i randki online: Dlaczego przeciętni mężczyźni przegrywają

2022-10-01

Gorące kobiety i randki online: Dlaczego przeciętni mężczyźni przegrywają

Nie jest tajemnicą, że randki online to gra liczbowa, a im więcej osób wysyłasz wiadomości, tym większe są Twoje szanse na zdobycie randki. Ale dla przeciętnych facetów, tutaj jest to, gdzie rzeczy mogą stać się trudne. Bo spójrzmy prawdzie w oczy: atrakcyjne kobiety są bombardowane wiadomościami od odpowiednich kawalerów każdego dnia, a oni mają możliwość być niezwykle wybredni o tym, z kim się umawiają.
Więc, co ma zrobić facet? Może spróbować poprawić swoją grę, ćwicząc i ubierając się lepiej. Nawet tak, on nadal będzie w niekorzystnej sytuacji, ponieważ nie będzie porównywać się do dobrego wyglądu 6'2" człowieka z rock-hard abs. Wniosek jest taki, że jeśli nie jesteś przystojny, będziesz musiał pracować znacznie ciężej niż przeciętny Joe, aby wyróżnić się z tłumu i umówić się z cudowną panią.

Randki online i czynnik atrakcyjności

Pewnie już to słyszałeś, ale to prawda: gorące kobiety mają łatwiej, jeśli chodzi o randki online.
Pomyśl o tym: kiedy przewijasz profile, najgorętsze kobiety zawsze mają morze spragnionych mężczyzn walczących o ich uwagę. I to nie tylko dlatego, że są atrakcyjne fizycznie (choć to oczywiście duża część). To również dlatego, że mają pewność siebie, aby umieścić siebie tam i wiedzieć, że są warte randki.
Co więc może zrobić przeciętny facet, aby zwiększyć swoje szanse na randkę z gorącą kobietą? Cóż, pierwszym krokiem jest przestać myśleć o sobie jako o przeciętnym. Musisz zacząć wierzyć, że jesteś chwytem, też. A następnie musisz włożyć pracę, aby wyróżnić się na tle konkurencji.
Bądź autentyczny, bądź interesujący i bądź sobą. Bo jeśli nie potrafisz tego zrobić, to nikt inny nie będzie chciał się z tobą umawiać.

Rozwiązanie: Bądź czymś więcej niż tylko przeciętnym

Pole gry dla przeciętnych facetów jest zbyt nierówne i już na starcie jesteś w gorszej sytuacji.
Ale to nie znaczy, że nie możesz znaleźć miłości online. Aby umówić się z gorącą kobietą, nie musisz być gwiazdą filmową ani milionerem. W rzeczywistości nie musisz nawet sam być tak świetnie wyglądający. Wszystko czego potrzebujesz to odpowiednie podejście.
Jak to zrobić? Nie jest to łatwe, ale da się to zrobić. Przede wszystkim musisz się wyróżnić z tłumu. Nie możesz być tylko kolejnym przeciętnym Joe; musisz być kimś więcej. Więc jak to zrobić? Cóż, na początek możesz ubierać się lepiej niż przeciętny facet. Możesz również nauczyć się, jak rozmawiać z kobietami w sposób, który sprawia, że czują się do ciebie przyciągane.
Kolejną ważną rzeczą - jest to, że musisz być autentyczny. Nie próbuj być kimś, kim nie jesteś; po prostu bądź sobą i pozwól swojej osobowości świecić.
I wreszcie, musisz mieć pewność siebie. Musisz wierzyć w siebie, nawet jeśli nie czujesz, że jesteś najlepiej wyglądającym facetem. Kiedy masz wiarę, pokazuje to w swoim zachowaniu, a kobiety zwrócą na to uwagę.

Wniosek

Często słyszysz powszechny banał, że gorące kobiety umawiają się tylko z wysokimi, umięśnionymi i bogatymi mężczyznami. Ale wierzymy, że jest coś więcej niż wygląd fizyczny lub status społeczny, a przeciętny facet może przyciągnąć gorącą kobietę online.
Prawda jest taka, że gorące kobiety są jak każde inne kobiety - szukają kogoś, z kim mogą się połączyć, kto je rozśmiesza i kto jest dobrym partnerem. I tak, to czasami obejmuje wysokich, umięśnionych i bogatych mężczyzn. Ale obejmuje również przeciętnych mężczyzn.
Więc nie trać nadziei - jest szansa, abyś umówił się z kobietą swoich marzeń. Musisz tylko wystawić się na zewnątrz i być otwartym na poznawanie nowych ludzi. Korzystaj z internetowych serwisów i aplikacji randkowych na swoją korzyść i nie bój się rozmawiać z pięknymi kobietami. Kto wie, może skończyć się z dziewczyną swoich marzeń.

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read